Danuta: Podziękowania

Jestem o wiele zdrowsza fizycznie i psychicznie. Dzięki Maryjo za to, że stale jesteś ze mną. Bardzo się przywiązałam do Nowenn.
Przeczytaj całość

Dawid: Wielka moc modlitwy

Jestem młodym chłopakiem. Na co dzień uczę się w technikum. Do tego świadectwa zabierałem się od paru miesięcy i nie mogłem się zmobilizować aby go napisać. Pomogły mi w tym słowa ojca Daniela ze wspólnoty Miłość i Miłosierdzie Jezusa, który powiedział że jeśli ktoś otrzymał łaskę od Boga powinien złożyć...
Przeczytaj całość

Wdzięczna: Szansa na życie

W sierpniu br. roku dowiedziałam się o chorobie nowotworowej mojej mamy. Diagnoza była jak grom z jasnego nieba. Rodzaj raka i wyniki przedoperacyjne wskazywały na zaawansowanie i tragiczne rokowania. W tym momencie zaczęłam odmawiać Nowennę. Ostatnie lata żyłam zupełnie odsunięta od Boga i kościoła, lecz usłyszałam o tym jakie łaski może przynieść ta modlitwa.
Przeczytaj całość

Iwona: Prośba o zdrowie

Właśnie wtedy pytając się co słychać dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej i jej skuteczności . Jestem osoba wierzącą ale przez ostatnie lata zawsze los mnie i mojej rodziny nie oszczędzał . Zawsze działo się coś co powodowało ,że coraz bardziej odwracałam się od Boga.
Przeczytaj całość

len: Zakochałam się w chłopaku, który był ateistą.

Odmówiłam ostatnią tajemnicę różańca i lęki odeszły! Dzisiejszy dzień sprawił, że znowu jestem szczęśliwa. Wróciły do mnie siły, ufam, że Maryja mi pomoże. Czuję, że ta modlitwa działa. Dopiero ją zaczęłam, a już czuję się lepiej! Poczułam, ze muszę napisać świadectwo i podzielić się moimi doświadczeniami.
Przeczytaj całość

Anna: abym wytrwała do końca

Już 4 raz podjęłam NP,jej odmawianie idzie różnie,teraz w 4 podjęłam trud że odmawiam nawet tajemnice światła i tak dziś mija 22 dzień.Módlcie się abym wytrwała do końca.Jeszcze poł roku temu nie uwierzyłabym że będę tak systematyczna.Ale to działanie Maryji.Dziękuję Jej za to.Ale pomimo tego że rozszerzyłam tą nowenne wsród znajomych i 3 osoby dalej ją odmawiają,to boli mnie fakt że gdy komuś jak się powie o takiej modlitwie to ludzie są w stanie uznać cię za „wariata ” i osobę lekko szaloną.

Nawet ostatnio zabolało mnie gdy krewna mi powiedziała:ty to się nawróciłaś.I ostatnio widze że u ludzi to jak trwoga to do Boga.Może się mylę.Nawet na nabożeństwach majowych zauważyłam że jest mniej ludzi niż kiedyś.

I jak chodzi o nowenne to tj jak narkotyk, czasem jest tak że jak w nocy nie mogę zasnąć wtedy chwytam za różaniec i go odmawiam,mam tylko nadzieję że Maryja mi wybaczy że go odmawiam na leżąco.

Pozdrawiam wszystkich którzy odmawiają NP módlcie się dalej 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

15 komentarzy do "Anna: abym wytrwała do końca"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Asia
Użytkownik

Kochani, czy mogłabym prosić Was o wsparcie modlitewne? Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania pewnego węzła życiowego, wiadomego Panu. Nie mam już sił, wsparcia tym bardziej, gdyż rodzina ze mnie szydzi. Wszystkim wspomagającym serdeczne Bóg zapłać. 🙁

Anna
Gość

Asiu wesprze Cię modlitwą i choć nie wiem jaki masz problem ale rozumiem że to dla Ciebie ważna sprawa 🙂 głowa do góry będzie dobrze tylko wierz Asiu

Asia
Użytkownik

Dziękuję Aniu. Modlę się i wierzę, bo kto może zmienić moją sytuację i wyprowadzić z wszelkiego zła dobro, jeśli nie Bóg. Powzięłam nawet zamiar odmawiania Nowenny do Maryi rozwiązującej węzły. Prosiłam Mateńkę o podpowiedzi w tejże sprawie. Docierają do mnie takie myśli: ”nie martw się, już niedługo”;”módl się dalej”. To naprawdę wspaniałe mieć taką Matkę w niebie, która otacza nas płaszczem swej opieki, podpowiada na każdym kroku. Na początku myślałam, że podpowiedzi są moim wymysłem. Myślałam, że za dużo rozmyślam, lecz zaczęły się nasilać, nie opuszczają mnie, są bardziej wewnętrznymi głosami. Wierzę, że Mateczka dodaje mi otuchy swoimi ciepłymi słowami.

Anna
Gość

Ja modlę się już 4 NP póki co moje intencje nie zostały wysłuchane,ale inne sprawy sie ułożyły dzięki Maruchnie.Zauważyłam u siebie większość otwartość na uczestnictwo w Eucharystii.Czuje się lepiej dzięki temu.Poza tym nie ma dnia żebym nie odwiedzała tej strony zawsze czytam świadectwa innych i nabieram otuchy 🙂 dziękuje że odpowiedziałaś na mój wpis 🙂

Asia
Użytkownik

Nie ma za co. 😉 Czy takie wewnętrzne podpowiadanie, o którym wspomniałam w moim poprzednim poście jest możliwe? Po raz pierwszy doświadczam czegoś takiego.

Anna
Gość

Myśle że tak i nawet Ci troszeczke zazdroszcze że doświadczasz czegoś takiego 😉

Weronika
Gość
Weronika

Dziś Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny,
Życzę Wszystkim i sobie, aby Mateczka nas nawiedziła i wysłuchała naszych próśb. Dobrej nocy.

Anna
Gość

Z wzajemnością Weroniko 🙂

Asia
Użytkownik

Dokładnie Aniu. Z całego serca życzę tego samego. 😉

Anna
Gość

Drogim Dzieciom wszystkiego najlepszego w Dniu Dziecka a w szczególności serduszka pełnego Bożej Miłości :-):-):-)

Weronika
Gość
Weronika

Matko Najświętsza ja dziecko Twoje w Twe Święte Ręce
serduszko moje składam w ofierze …
Opiekuj się nami grzesznymi, teraz i w godzinie śmierci naszej Amen.
Bądź pozdrowiona nasza Mateczko Pompejańska, wysłuchaj prośby nasze zgodnie z Wolą Bożą.

Iwona
Gość

Dziś mam 31 dzień nowenny. Mam tyle spraw i problemów, tyle łask potrzebuje. Na razie nic się u mnie nie zmienia a wręcz jest gorzej. Może moja wiara jest słaba. Pomóżcie i dajcie nadzieję? A może ktoś pomodli się za mnie.

Tomasz
Gość
Tomasz

Często tak właśnie jest podczas odmawiania NP. Początkowo wszystko idzie jakby w drugą stronę, a na dokładkę pojawiają się nowe kłopoty. Ale wytrwaj bo warto. Może to swego rodzaju próba? Może ataki złego ducha? Wytrwaj, proś o siłę do modlitwy własnymi słowami, a Bóg Cię wysłucha. Pozdrawiam.

Jerzy
Gość

U nas też czasem ciężko było bo szatan nienawidzi Nowenny Pompejańskiej przez jej skuteczność. Bo nie tylko przez nią wypraszamy łaski o które prosimy ale otrzymujemy wiele innych darów. Przeraziłem się myśląc jak poradzimy sobie z nowenną odmawiając trzy części różańca przez 54 dni a teraz odmawiamy drugą nowennę z czterech części a przed NP odmawiam jeszcze modlitwę do Ducha Świętego. Już pomodliłem się specjalnie za Ciebie i pamiętaj że jest tu więcej osób które tak jak i ja co dzień modlą się za wszystkich uczestników tego forum odmawiających Nowennę Pompejańską. Bądź silna i bądź z nami, będzie dobrze.

Kasia
Gość

Iwona wytrwaj, już pomodliłam się za Ciebie. Odmawianie Nowenny jest już samo w sobie wielką łaską.Jak przerwiesz to będziesz czuła jeszcze większą stratę i żal. Jak będzie Ci bardzo źle to przeczytaj sobie Akt oddania się Panu Jezusowi według ks. Dolindo Ruotolo. Poczytaj dzienniczek Siostry Faustyny. Zobaczysz nawet jeśli sytuacja wokół Ciebie się nie zmieni, to zmieni się w Tobie. Za każdy razem kiedy przyjdzie kryzys poczytaj Pismo Święte. Dasz radę. Trzymaj się.

Obrazki z nowenną pompejańską?