Agnieszka: Matka Boża w prosty sposób wskazała mi, że to za tatę powinnam się modlić

Druga nowennę w moim życiu zaczęłam odmawiać zaraz po pierwszej . Świadectwo pierwszej już się ukazało tutaj na stronce. Matka Boża sama wskazała mi intencje.
Przeczytaj całość

Anna: Cuda Matki Bożej

W poczuciu zupełnej beznadziei zwróciłam się do Matki Najświętszej z prośbą o ratunek. Dzięki Nowennie byłam w stanie funkcjonować, zajmować się dziećmi, pracą, domem.
Przeczytaj całość

Maria: Odzyskany wzrok

Chciałabym podzielić się moim doświadczeniem – uzyskaną łaską dzięki odmawianiu nowenny pompejańskiej. Ponad rok temu odmówiłam ją w intencji odzyskania wzroku kolegi mojego bratanka. Chłopiec z nieznanych przyczyn stracił wzrok. W wieku 16 lat zmuszony był zrezygnować z nauki w normalnej szkole i kontynuować ją w szkole dla niewidomych.Przeczytaj Maria: Odzyskany wzrok
Przeczytaj całość

Hanna: Matka Boża uratowała moją córkę i wnusię

Moja córka kilka razy poroniła, w końcu po wielu miesiącach gorącej modlitwy urodziła córeczkę. Pół roku później Pan Bóg pobłogosławił i znowu spodziewała się dziecka. Po trzech miesiącach po badaniu USG było podejrzenie, że dzieciątko ma b.chore serduszko. W tym czasie podjęłam nowennę pompejańską i nabożeństwo 20 sobót przed Świętem...
Przeczytaj całość

Marta: łaski duchowe

Odmawiam ta nowennę pierwszy raz ale od poczatku można powiedzieć spadły na mnie jak lawina łaski od NASZEJ KRÓLOWEJ RÓŻAŃCA ŚWIETEGO!pierwsza i dla mnie najważniejsza to ta że pokochałam naprawdę modlitę różańcową chociaż wcześniej trudno mi było odmówić nawet dziesiątek z racji tego że należę do róży różańcowej,zawsze uważałam go...
Przeczytaj całość

Ala: podziękowanie

Pragnę z całego serca podziękować Matce Bożej za Jej opiekę w codziennym życiu. NP odmawiam już 6 raz,otrzymałam wiele łask i sił do przetrwania zmartwień. Moja najważniejsza prośba o którą proszę Maryję jeszcze się nie rozwiązała ale ufam, że mnie nie zostawi. To bardzo skuteczna modlitwa choć czasami tak ciężko się modlić,zwłaszcza kiedy nam się wydaje, że Maryja nie odpowiada na nasze błagania. Będę trwać na modlitwie u Jej stóp bo nam dużo spraw które chcę powierzyć Matuchnie. Dziękuję wszystkim za przesyłane świadectwa -dodają otuchy i podnoszą na duchu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Ala: podziękowanie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Prawda
Gość
Prawda

Napisałaś, że dzięki nowennie otrzymałaś wiele sił do przetrwania zmartwień. Myślę, że nawet gdybyś nie odmówiła żadnej zdrowaśki równie dobrze dałabyś radę kiedy dopadły Cię kłopoty. Bo co innego? Przecież byś się nie zabiła. Przebrnęłabyś przez nie jak kiedyś, bez nowenny. Więc nie piszcie, że siły do przetrwania dała wam ta modlitwa. Przypomnijcie sobie jak kiedyś było. Mieliście problemy i też je pokonywaliście.

Tomasz
Gość
Tomasz
Szanowna/Szanowny „Prawdo” odnoszę wrażenie, że chcesz na tym forum większość ludzi nawrócić 🙂 uświadomić (?) co jest w moim odczuciu stratą czasu. Bardzo dużo spraw w życiu przyjmujemy na wiarę. Wiele rzeczy, które zostało Ci przekazanych w szkole, a których nie możesz sprawdzić z racji np. braku uczestnictwa we wspomnianych wydarzeniach. Nie rozumiem zatem dlaczego sugerujesz (narzucasz) komuś jakie mają być jego własne wewnętrze odczucia? 🙂 Jest to co najmniej zabawne ale i bezcelowe. Wyobraźmy sobie że dwie osoby w różnym czasie były nad morzem. Jedna widziała meduzę inna nie. Czy to znaczy, że mamy przekonywać się wzajemnie do swoich… Czytaj więcej »
Prawda
Gość
Prawda

Przeczytaj mój komentarz jeszcze raz! Dziękuję i również nie trać czasu 🙂

Tomasz
Gość
Tomasz

Przeczytałem jeszcze raz Twój komentarz i wciąż „pachnie” mi on własną interpretacją przeżyć Ali 🙂 która napisała, że odczuwa opiekę Matki Bożej.
Natomiast Ty napisałaś/łeś, że Jej problemy rozwiązałaby z czasem sama. W domyśle Matka Boża nie ma z tym nic wspólnego.
Nie atakuję Cię tylko wyczuwam jakąś taką zabawną chęć narzucenia innym swojego poglądu. A wydaje mi się że w kwestii wiary, która nie jest na kilogramy czy litry nie da się tego zrobić 🙂

Jerzy
Gość

Szatan lubi czasem się w sutannę przebrać i ogonem na mszę dzwonić. Administrator powinien przegonić tę nie’Prawdę.

zagubiona
Gość
zagubiona
Moi drodzy jesli macie pisac takie komentarze to po co w ogole je zamieszczacie na ten stronie. Przeciez nikt Was do tego nie zmusza. Jesli ktos posze takie slowa to nie ma zadnego pojecia jak swiadectwa tutaj zamieszczone potrafia podbudowac czlowieka. Jaka wielka nadzieje potrafia dac, jak potrafia podtrzymac czlowieka kiedy nie ma juz sily mierzyc sie ze swoimi problemami. Powiem tylko jedno, gdyby nie ta strona i nie te wszystkie swiadectwa i modlitwa to wlasnie mijalby rok jak nie byloby mnie tutaj. Osoby, ktore pisza takie slowa nie zdaja sobie sprawy, jak modlitwa i swiadectwa innych osob potrafia zmienic… Czytaj więcej »
Beata
Gość

Prawdo po Twoich słowach widzę,że modlitwa nie jest ci bliska. Nie zaznałaś jej ogromnej,kojącej mocy. Różaniec odmienia serca i duszę modlącego. To wielki dar dla nas, ludzi, od Maryi. Jestem młodą osobą,zawsze wydawało mi się ,że jestem wierząca,ale dopiero odmawianie Nowenny Pompejańskiej uzmysłowiło mi,że byłam jednak daleko od Boga. Jestem bardzo szczęśliwa,że w mim życiu jest modlitwa i za wszystko mogę dziękować Bogu,Maryi i Jezusowi.Bo jeśli nie im to komu to szczęście zawdzięczam?

Jerzy
Gość

Beato – jest powiedzenie w internecie „Nie karmić trolla”. Tak jak nic nie pomoże Twoja najpiękniejsza mowa do pijanego alkoholika tak na nic nie zda się przemawianie do sumienia trolla internetowego. Jeśli mu odpisujesz to możesz spowodować że w końcu forum zniży się do poziomu „onetu” czy „wp”. Są ludzie załamani, zagubieni którzy potrzebują naszego wsparcia duchowego i modlitwy. Za trolla tylko trzeba się modlić ale nie próbować wchodzić z nim w dyskusję.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!