Irena: Praca

Dzięki modlitwie różańcowej wróciłam do pracy oraz otrzymałam przedłużenie umowy za co bardzo dziękuję. Módlcie się na różańcu. Matka Boża nigdy nie zostawi nikogo bez pomocy.
Przeczytaj całość

Daria: Pokochać różaniec

Kiedy pierwszy raz usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej, chyba nawet nie potrafiłam dobrze odmówić jednego pełnego różańca. Zawsze kojarzyłam tą modlitwę z czymś długim i bardzo trudnym. Pierwszą Nowennę odmówiłam z o. Adamem Szustakiem. Był to bardzo trudny czas dla mnie. Modliłam się o uzdrowienie z choroby alkoholowej najbliższej mi osoby....
Przeczytaj całość

Jadwiga: Doznałam nawrócenia, którego zawsze bardzo pragnęłam

Witam serdecznie, Chciałabym podzielić się z wszystkimi swoim listem, świadectwem. Byłam w 6 miesiącu ciąży, kiedy depresja po raz kolejny zaprowadziła mnie w dalekie doliny rozpaczy. Nieuzasadniony lęk i strach przenikały moje ciało, a w moim życiu nie pozostało nic oprócz odcieni szarości i wszechobecnej pustki. Nie chciałam przyjmowac leków...
Przeczytaj całość

Małgorzata: Wierzę w cudowną moc modlitwy

Odmawiam nowennę ciągle od sierpnia 2016. Obecnie jestem w trakcie odmawiania 9 nowenny pompejańskiej. W okresie letnim kiedy miałam więcej czasu odmawiałam dwa razy dziennie. Czyniłam tak ponieważ dwie osoby w rodzinie są chore i nie wiedziałam za kogo odmawiać wcześniej. Wiedziałam, że obydwoje potrzebują modlitwy. Pozostałe intencje za mojego syna aby zaliczył 1 rok studiów na medycynie.
Przeczytaj całość

Anna: Cuda Matki Bożej

W poczuciu zupełnej beznadziei zwróciłam się do Matki Najświętszej z prośbą o ratunek. Dzięki Nowennie byłam w stanie funkcjonować, zajmować się dziećmi, pracą, domem.
Przeczytaj całość

Agnieszka: uzdrowienie z alergii

Od kilku już lat cierpię z powodu alergii na pyłki traw i drzew. Najgorzej zawsze jest wiosną gdy wszystkie rośliny kwitną i strasznie pylą. Wtedy muszę brać areozol do nosa oraz tabletki. Mój nos co roku wyglądał okropnie – cały czerwony, obolały. Ta pora roku była dla mnie okropną męczarnią. Nie chciało mi się aż wychodzić z domu.


W tym roku wszystko potoczyło się inaczej – lekko przechodzę alergię, aż się sama dziwię. Nie biorę tabletek jedynie sporadycznie biorę krople do nosa. Nie mam czerwonego nosa jak zawsze, jedynie trochę jest zatkany. Wiem, że to dzięki nowennie pompejańskiej czuję się lepiej, że moje problemy z alergią cofnęły się w znacznym stopniu. Nie całkowicie, ale na tyle by moje życie na wiosnę stało się przyjemniejsze.

Chwała Maryi!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!