Teryza: Pomyślałam, że wszystko w ręku Boga i Matki Najświętszej.

Pomyślałam, że wszystko w ręku Boga i Matki Najświętszej. W dniu 20 kwietnia złożyłam intencję na Mszę św. w Pompejach, która miała odprawić się 25 kwietnia o godz. 7 rano.
Przeczytaj całość

Jolanta: Nawrócenie

Powiem tak, Matka Boza zmienila i zmienia ciagle zycie na pewno moje i ufam ze nie tylko. DZieki niej otwarly mi sie oczy na wiele spraw dotyczacych wiary i Pana Boga.
Przeczytaj całość

Wanda: Walka Duchowa

Dojrzałam w końcu do tego, aby złożyć świadectwo. pragnę podzielić się moją walką duchową, którą toczę cały czas przy odmawianiu Nowenny Pompejańskiej i łaskami, którymi obdarzyła mnie Matka Boska z Pompejów.
Przeczytaj całość

Janina: Wynajem mieszkania

Dziękuję Panu Bogu i Królowej Różańca Świętego z Pompei za otrzymana łaskę dla córki: szybkie wynajęcie mieszkania dla niej i jej rodziny. Z Londynu musieli się przeprowadzić do Niemiec (Bawaria). Nie mogli znaleźć mieszkania, bo nikt nie zgłaszał ofert, albo właściciele nie chcieli wynająć rodzinie z dziećmi, lub było bardzo drogie, nawet 2000 eur. za wynajęcie na 1 miesiąc.
Przeczytaj całość

Katarzyna: wsparcie

Chciałabym złożyć swoje świadectwo. Nowennę Pompejską znalazłam przypadkiem, gdy przeglądałam strony na temat aktorów i pseudo gwiazd, ktoś skomentował artykuł tam zamieszczony w sposób nie związany z tematem. Poprostu napisał, iż warto modlić sie Nowenną Pompejańską. Zaczęłam szukac informacji o tej niezwykłej modlitwie. Przeczytaj Katarzyna: wsparcie
Przeczytaj całość

Agnieszka: Dziękuję

Chciałam podzielić się moim świadectwem.5 kwietnia mój Tato był na „profilaktycznym” USG jamy brzusznej.Okazało się ,że jest podejrzenie guza 1,5 cm w pęcherzu.Już tego samego dnia zaczęłam modlić się Nowenną Pompejańską o zdrowie dla Taty.Na drugi dzień tato poszedł prywatnie zrobić USG tylko pęcherza.USG robił lekarz-okazało się,że „nic „tam nie ma.Wszystko jest ok.Dzień wcześniej przyjęłam Komunię św. w Taty intencji modląc się gorąco o zdrowie.To cud.Wiem,że na ogół w tym państwowym ZOZ ie zdarzają się pomyłki-ale mimo,wszystko zawdzięczam Mateńce.Dziś właśnie skończyłam modlitwę Nowenną Dziękuję Ci Matko Najświętsza.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Agnieszka: Dziękuję"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
dorota
Gość
dorota
Ja takze chce podziekowac za dobre wyniki badan USG za osobe za ktora sie modle(wczoraj byly te wyniki do odebrania) i za moja kolezanke ktorej powiedzialam o NP znalazla ja w internecie po angielsku i zaczela ja przed operacja wszystko poszlo super a najbardziej cieszy mnie to ze stwierdzila ze juz do konca zycia chce odmawiac NP bo ta modlitwa stala sie jej” nalogiem” . Chce takze podziekowac sw. Jozefowi w imieniu mojej kolezanki ktora prosila o prowadzenie sw. Jozefa w sprawie kupna kupna domu i wlasnie po nowennie 30 dniowej do sw. Jozefa udalo jej sie bardzo korzystnie zlalezc… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!