Wiesława: wymodlone łaski dla dzieci

Pragnę podziękować Królowej Różańca Świętego za wszystkie łaski,które otrzymałam dzięki odmawianiu nowenny pompejańskiej. Nowenną tą modliłam się w intencjach moich synów, którzy przygotowywali się do bardzo trudnego /4 dniowego/ egzaminu zawodowego. Dzięki dobroci Królowej Różańca Świętego obaj synowie zdali egzamin. Dodatkowo córka Anna otrzymała propozycję zmiany pracy na taką, jakiej przez dłuższy czas poszukiwała, zaś syn porzucił nałóg palenia papierosów.

Z całego serca dziękuję Ci Mateńko za te cuda i łaski. Gorąco zachęcam wszystkich do odmawiania tej pięknej nowenny.

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
WeronikaJOANNA Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
JOANNA
Gość
JOANNA

Wdzięczność za wszystkie cuda w naszym życiu – okazujmy, odczuwajmy – niech napełniają nas wciąż radością, którą okazujmy naszym bliźnim w uśmiechu, życzliwości, a modlitwa niech nam towarzyszy na resztę życia. Amen.

Weronika
Gość
Weronika

Szczęść Boże
O której godzinie należy odmówić Suplice?

JOANNA
Gość
JOANNA

Już modliłam się za wszystkie swoje dzieci rodzone i chrzestne indywidualną Nowenną za każde. Są w dobrych rękach na resztę swojego życia, jak ufam. Ale nie wszystkie jeszcze matki to czynią. Niektóre nie zdają sobie sprawy np. z tego, że ich dzieci pożyczają sobie czasem, bez pytania o zgodę, jakąś rzecz, czasem cenną od kolegi, któremu albo zazdroszczą, albo chcą zrobić głupi kawał. Mój syn-obecnie w żałobie po utracie czegoś, co było dla niego cenne nie rozumie-i słusznie, jak można sobie coś przywłaszcyć, co nie jest za zgodą właściciela dane lub na jakiś czas pożyczone. Dlatego staram się z nim… Czytaj więcej »