Julita: Pomoc Matki Bożej Pompejańskiej

Jestem matką trójki dzieci. Średni syn w tym roku zdawał egzamin maturalny. Bardzo bałam się o efekt tego egzaminu i gorąco prosiłam Maryję podczas nowenny pompejańskiej, by wzięła syna pod swoją opiekę, by szczęśliwie zdał te egzaminy. Przeczytaj Julita: Pomoc Matki Bożej Pompejańskiej
Przeczytaj całość

Aga: żadna modlitwa nie idzie na marne

Zgodznie z obietnica dana Matce Bozej pisze swiadectwo o laskach jakie otrzymalam przez wstawiennictwo Maryi i nowenny pompejansiej. Obecnie odmawiam czwarta nowenna i nieustannnie odczuwam opieke Matki Najswietszej i Opatrznosci Bozej we wszystkich aspektach mojego zycia poczawszy od znalezienia nowej pracy i mieszkania poprzez ocieplenie stosunkow rodzinnych czy poglebienie wiary....
Przeczytaj całość

Agnieszka: Łaska zdrowia

Witam. Pragnę złożyć świadectwo ku pokrzepieniu serc . W święto Matki Boskiej Nieustającej Pomocy 10.09.2014,skończyłam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji ( o łaskę zdrowia dla mojego kuzyna Andrzeja). Mój kuzyn był po operacji laparoskopowej woreczka żółciowego. Po tej operacji długo czuł się źle i nie mógł nic jeść. Niektórzy powiedzą...
Przeczytaj całość

Kinga: Uzdrowienie z Nowotworu

Miło mi jest powitać wszystkich czcicieli Matki Bożej Pompejańskiej Królowej różańca świętego. Dziś ja również chciałam dać świadectwo o mocy nowenny pompejańskiej i dołączyć do grona bardzo wielu pięknych świadectw, które mnie osobiście też wspierały w trakcie modlitwy za, co serdecznie dziękuję.Przeczytaj Kinga: Uzdrowienie z Nowotworu
Przeczytaj całość

Jola: świadectwa i podziękowania

Mąż mojej przyjaciółki od dwóch lat szukał bezskutecznie pracy. W tej intencji zaczęłyśmy obie odmawiać nowennę pompejańską (każda z osobna w swoim wolnym czasie). W ostatnim dniu części błagalnej, kolega zaczął pracę (ktoś z dnia na dzień dał mu szansę), a w ostatnim dniu części dziękczynnej dostał informację o możliwości...
Przeczytaj całość

Weronika: Nowenna Pompejańska to cudowny dar z Nieba

Jutro kończę drugą Nowennę w tym roku,w piątek zaczynam trzecią i tak już będę odmawiać w Roku Wiary.Dużo się zmieniło w mojej rodzinie,chociaż ciągle widzę kolejne problemy do naprawienia.Wiem, że Mateczka działa w każdym temacie,wystarczy Jej zaufać.Gdy zaczęłam się modlić trzy lata temu miałam ogromne problemy, zniechęcenie do kontynuowania modlitwy, robiłam przerwy z powodu różnych trudności – szatan przeszkadzał na różne sposoby aby tylko przerwać modlitwę.Po przerwie,gdy zaczynałam byłam bardzo szczęśliwa i czułam się bezpieczna i tak postanowiłam modlić się zawsze. J est coraz łatwiej. Świadectwa,które czytam są budujące.Nie zniechęcajcie się – naprawdę warto odmawiać NP to jest po prostu skarb od Mateczki dla naszego dobra.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Weronika: Nowenna Pompejańska to cudowny dar z Nieba"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Daria
Gość

Czytam ostatnio te Wasze swiadectwa zamiast codziennej porcji wiadomosci, i to pozwala mi wierzyc, ze chociaz sami nie zbudujemy Raju na ziemii, to jesli zawierzymy Bogu i Mamie, to wszystko dobre jest mozliwe. Serdecznie Wam dziekuje.

Jerzy
Gość

Dario – ja też zaglądam na tę stronę więc nie mam już czasu patrzeć na różne onety i wirtualne polski, nie oglądam TVN i dziennika telewizyjnego – więc również dzięki temu mniej się denerwuję.

Maria
Gość

Weroniko – nie wiem jak odmawiać część dziękczynną. Czy również, tak jak w cz. błagalnej, podaje się intencję, czy też dziękuje się już. Pytanie moze głupie , ale ja naprawdę nie wiem.
Pozdrawiam i proszę odpowiedz mi.
Życzę wielu Łask Bożych

Bartosz
Gość
Bartosz

Ja nie odmawiam tej Nowenny bo boje się głosu szatana.

dorota
Gość
dorota

Nie masz sie czego bac , glos Boga jest wszechmocny , ja na twoim miejscu bala bym sie tego ze wlasnie nie odmawiam NP,bo tym samym dajesz szatanowi pole do popisu . Pozdrawiam cie .

Jerzy
Gość

Bartoszu – właśnie to jak szatan stara nam się przeszkodzić w odmawianiu Nowenny jest najlepszym dowodem na to że jest ona miła Panu i przez to skuteczna. To tylko utwierdza nas w wierze że nie wolno nam jej przerywać. Do wszystkich modlitw od wczoraj dołożyłem nowennę którą co dzień odmawiał ojciec Pio. Ale główne są Nowenna Pompejańska bo wymaga najwięcej czasu i Koronka do Miłosierdzia bo jest zawsze o 15-tej.

Asia
Użytkownik
Czy fakt, że modlitwa jest miła Panu jest równoznaczny z tym, że dana intencja się spełni? Odmawiając Nowennę doświadczyłam wielu przykrości ze strony najbliższych. Czułam odrzucenie. Tak, jaby wszyscy sprzysięgli się przeciwko mnie. Po wielu namysłach nauczyłam się odpierać ataki złego, który wykorzystywał moich najbliższych, aby zmusić mnie do zakończenia. Starałam się unikać sytuacji konfliktowych, które szybko przeradzały się w prawdziwe furie. Nie poddałam się, modliłam się dalej. Uwierzyłam, że Pan razem z Mateńką wyprowadzą dobro z calego zła. Kilka dni po rozpoczęciu drugiej Nowenny mój chłopak zmienił się nie do poznania. Nie wiedzieć czemu, powziął decyzję o zostawieniu mnie.… Czytaj więcej »
Jerzy
Gość

Asiu – musimy się jeszcze nauczyć wiary, nadziei i uśmiechu pomimo tego że świat wali nam się na głowę. Jeszcze mi łzy często z oczu lecą i głos w gardle się dławi ale bardzo się staram wzmacniać swoją wiarę (i swoich najbliższych) a także jak najczęściej się uśmiechać. Nie jest łatwo uśmiechać się pomagając żonie wejść np. na schodek i chwalić ją że jest coraz bardziej sprawna. Zło nas otacza zewsząd i zaciska się niemal jak pętla na szyi, drwią z nas różne lewackie feministki które domagają się akceptacji dla siebie ale dla nas nawet za grosz jej nie mają

Jerzy
Gość
Dodam bo musiałem przerwać swój wywód i iść do żony – że cały świat zmienia się w jedną wielką Sodomę i Gomorę i tylko od nas (wierzących) zależy czy znajdzie się tych przysłowiowych dziesięciu sprawiedliwych którzy zdołają świat uratować przed gniewem Bożym. Jeszcze nie tak dawno miałem pracę i zarobki miesięczne większe niż dziś mamy razem z żoną przez pół roku ale moja wiara była letnia a zadufanie w swoje możliwości zbyt duże. Przyjaciół miałem bogatych i na poważnych stanowiskach a dziś po nich pozostało mi tylko wspomnienie. Bo zdrowy i bogaty na ogół nie interesuje się biednym i chorym… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?