Kuba: Dzięki Bogu, zdobyłem wyższe wykształcenie!

Mój ostatni rok na studiach był bardzo ciężki. Pracowałem i studiowałem jednocześnie. Nie miałem już na to wszystko siły. Chwyciłem za Nowennnę Pompejską i po prostu prosiłem, żeby Bóg mnie w swoich rękach przez to wszystko przeprowadził.Przeczytaj Kuba: Dzięki Bogu, zdobyłem wyższe wykształcenie!
Read More

Iwona: Dziękuję Maryjo za nadzieję, spokój i cierpliwość

Chcialabym zlozyc swoje swiadectwo z odmawiania Nowenny Pompejanskiej i Nowenny Rozwiazujacej Wiezy.Nowenne Pompejanska zaczelam odmawiac rok temu w intencji mojej rodziny. Maryja obdarzyla mnie wieloma laskami, otrzymalam gleboki spokoj wewnetrzny, wyciszenie, przewartosciowalam swoje zycie i w koncu zrozumialam jakie jest moje powolanie.
Read More

Barbara: depresje corki i praca syna

Chce powiedziec, ze Matka Przenajswietrza bardzo mi pomogla i nigdy nie przestane sie modlic, prosic i dziekowac. Prosze Was nie zwlekajcie, naprawde warto sie modlic.
Read More

Monika: Pomoc z Nieba

Witam wszystkich ktorzy tak jak ja modla sie lub beda modlitwc cudowna Nowenna. Moje świadectwo powinnam napisać juz dawno temu. Pierwsza nowenne zaczęłam odmawiac równo rok temu, gdy poszlam w zla stronę, z dala od Boga, czulam jednak, że szczescie jest pozorne i musze jak najszybciej szukac ratunku u Boga...
Read More

Anonim: Wymarzone studia

Witam serdecznie. Chciałem złożyć świadectwo. Odmówiłem swoją trzecią nowennę w życiu w intencji dostania się na wymarzone studia. Jestem osobą, która nie dostała się za pierwszym razem i miała rok przerwy. Poprawiałem maturę. Dosłownie w ostatniej chwili intencja spełniła się do końca, bowiem dostałem się na swój kierunek na Uniwersytecie Medycznym
Read More

ZAPRASZAMY na Pielgrzymkę do Włoch na święto Królowej Różańca Świętego!

OLYMPUS DIGITAL CAMERANasza Redakcja ma zaszczyt zaprosić Czytelników na pielgrzymkę na święto Królowej Różańca Świętego (6 X), poprzedzone uroczystością i procesją bł. Bartola Longa (5 X) i Świętą Nocą Modlitwy (5/6 X).

Padwa – Loreto – Lanciano – San Giovanni Rotondo – Monte Sant’Angelo – Amalfi – Sorrento – Pompeje – Rzym – Asyż

01–10 października 2013 r.

dzień 1

Zbiórka – Wrocław – i wyjazd o godz. 16. Przejazd przez do Włoch.

dzień 2

Bazylika św. Antoniego w Padwie
Bazylika św. Antoniego w Padwie

Przyjazd do Padwy, przejście przez plac Prato della Valle, zwiedzanie Bazyliki Św. Antoniego gdzie znajduje się grób Świętego, kaplica relikwii, krużganki. Następnie przejazd do Loreto (11–16), zwiedzanie: bazyliki Santa Casa z XV w. która mieści wewnątrz tzw. Święty Domek. Cmentarz Żołnierzy Polskich, na którym spoczywa ponad 1000 żołnierzy z Korpusu Polskiego gen. Andersa. Obiadokolacja, nocleg w okolicach Loreto.

Bazylika św. Andrzeja Apostoła w Amalfi
Bazylika św. Andrzeja Apostoła w Amalfi

dzień 3

Śniadanie, przejazd do Lanciano – Sanktuarium Cudu Eucharystycznego. Następnie przejazd do San Giovanni Rotondo – zwiedzanie miejsc związanych z życiem św. ojca Pio. Obiadokolacja i nocleg.

dzień 4
Śniadanie, przejazd na Górę Gargano do sanktuarium św. Michała Archanioła (Monte Sant’Angelo). Modlitwa w grocie – miejscu objawień Archanioła. Spacer uroczymi uliczkami miasteczka. Następnie przejazd do Amalfi – zwiedzanie katedry św. Andrzeja z relikwiami tego Apostoła. Przejazd do Sorrento najpiękniejszą drogą Europy – Costa Amal­fi­ta­na. Wjazd do Pompejów. Wieczorne święto bł. Bartola Longa i Noc modlitwy.

dzień 5

Śniadanie, Święto Królowej Różańca Świętego z Mszą w południe i uroczystym odczytaniem supliki. Dla zwiedzających: Pompejański Park Archeologiczny, zwiedzanie Bazyliki MB Różańcowej, obiadokolacja, nocleg.

dzień 6

Wybrzeże w Sorrento
Wybrzeże w Sorrento

Śniadanie, przejazd na Wezuwiusza – wjazd na taras widokowy oraz spacer do krateru. Wyjazd w kierunku Rzymu, obiadokolacja, nocleg.

dzień 7

Śniadanie, zwiedzanie Rzymu: Piazza Navona, Panteon, Koloseum, Forum Romanum. Następnie przejazd metrem do Fontanny di Trevi oraz Schodów Hiszpańskich, obiadokolacja, nocleg.

dzień 8

Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Rzymu i Watykanu – Plac Św. Piotra, Bazylika św. Piotra i modlitwa przy grobie bł. Jana Pawła II. Bazylika św. Jana na Lateranie oraz Święte Schody, przejazd do Bazyliki Św. Pawła za Murami, obiadokolacja, nocleg.

Kościół św. Franciszka w Asyżu
Kościół św. Franciszka w Asyżu

dzień 9

Śniadanie, przejazd do Asyżu. Zwiedzanie słynnego miasta: Bazylika Santa Maria degli Angeli – jedna z największych bazylik na świecie, Bazylika św. Franciszka, kościół św. Klary. Obiadokolacja, nocleg.

dzień 10

Śniadanie, wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd we wczesnych godzinach porannych

Koszt pielgrzymki 8 śniadań, 8 obiadokolacji, przejazd autokarem, pokoje 2, 3 osobowe, opieka pilota, opieka duszpasterska, ubezpieczenie NW i K. – Cena: 950 z i 250 euro. Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i przewodników miejscowych (80 euro) i napoi do obiadokolacji. zgłoszenia


Chętnych pielgrzymów prosimy o kontakt pod tym adresem: pielgrzymka@rosemaria.pl. lub przez telefon: 61 86 87 345.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "ZAPRASZAMY na Pielgrzymkę do Włoch na święto Królowej Różańca Świętego!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Nina
Gość

Czy byl ktos z Was na takiej pielgrzymce?
Mnie sie marzy taki wyjazd, oczywiscie razem z rodzina.

Obrazki z nowenną pompejańską?