Renata: Oddałam swoje życie Jezusowi

O nowennie dowiedziałam się od koleżanki z pracy i jak wszyscy najpierw załamanie, że tak długo, kiedy ja to odmówie, nie mam czasu itd. Okazało się to łatwiejsze niż myślałam, wgrałam na telefon i odmawialam gdzie się da. W pracy, w drodze do pracy, gdy sprzątam, gotuje, plewie w ogródku.
Read More

Magdalena: Mój własny MAGNIFICAT pragnę wyśpiewać CI o KRÓLOWO PEŁNA MIŁOŚCI

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z sieci przeglądając ,jeden z portali katolickich.W momencie gdy natrafiłam na Waszą stronę i przeczytałam kilkanaście Waszych świadectw natrafiłam na informacje ,że jeśli chcesz podjąć modlitwę to zacznij już jutro a było to 9 lutego.Tak więc dn. następnego 10 lutego w dzień urodzin bł.Bartolo Longo...
Read More

Kasia: W Niej jest ogromna moc i siła

Dzisiaj skończyłam odmawianie 54 dniowej Nowenny Pompejanskiej. Nowennę odmawialam w intencji zdrowia. Moje zdrowie się poprawiło.W czasie odmawiania Nowenny napotkalay  mnie inne cudowne łaski. Wiem,ze Maryja jest zawsze przy mnie. Cudowne jest to, że nigdy nie odmówi pomocy potrzebującym.
Read More

Krzysztof: Uzdrowienie bioder

Pracuję od 7 lat jako pracownik fizyczny w tartaku, wcześniej nie pracowałem fizycznie, pracuję ciężko. Od około trzech lat zaczęły mnie boleć biodra, ból się nasilał. Ciężko mi się chodziło, nie mogłem się schylać, pojawił się luz w lewym biodrze. W pracy dobrze zarabiałem i nie mogłem zmienić pracy ponieważ miałem kredyt na dom.
Read More

Joanna: Cud poczęcia

Matka Boza chroniła mnie od myśli o in vitro które czasem przechodziły przez myśl. Dziękuję Bogu za tak wspaniałego męża, którego mi dał pełnego wiary i optymizmu.
Read More

Nie zapomnijmy o Suplice – już w niedzielę!

Tylko dwa razy w roku – 8 maja i na święto Królowej Różańca – w tym roku 6 października – odmawiamy modlitwę zwaną Supliką do Królowej Różańca Świętego w Pompejach. Tę piękną modlitwę ułożył bł. Bartolo Longo, a wielokrotnie cytował Jan Paweł II w Liście apostolskim Rosarium Virginis Mariae.

Warto zachęcić księdza proboszcza, aby np. na nabożeństwie różańcowym odmówił tę piękną modlitwę wraz z wiernymi! Tutaj znajduje się tekst Supliki do bezpłatnego pobrania. Z tej okazji przygotowaliśmy wzory obrazków z Supliką do samodzielnego odmawiania.

Suplika do Królowej Różańca

Zobacz też:

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "Nie zapomnijmy o Suplice – już w niedzielę!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość
A dziś nie zapomnijmy o modlitwie do św. Katarzyny i św. Dominika Modlitwa do św. Dominika i św. Katarzyny ze Sieny, by za ich przyczyną uzyskać łaskę od Najświętszej Maryi Panny Różańcowej Święty Dominiku, Kapłanie Najwyższego i chwalebny Patriarcho! Tyś był przyjacielem, ulubionym synem i powiernikiem chwalebnej Królowej Niebios! Tyś przez Różaniec Święty rozliczne czynił cuda! I Ty, Święta Katarzyno Sieneńska, najstarsza córo Zakonu Różańca Świętego, potężna pośredniczko u tronu Maryi i u Najświętszego Serca Jezusowego, które twoje serce ze swoim złączyło! O wy, ukochani święci! Wy znacie moją potrzebę i cierpienie moje. Zmiłujcie się nad nędznym stanem moim. W… Czytaj więcej »
dorota
Gość
dorota

dziekuje za przypomnienie

weronika
Gość
weronika

hmm wiecie co mam ciezkie dni w trakcie odmawiania nowenny pompejanskiej i przyznam ze 2 dni nie odmawialam …co teraz musze od nowa ?

Anna
Gość

Słyszałam, że Nowenny długie( a ta należy do długich) przedłuża się o te dni, w których nie odmówiliśmy modlitw z różnych przyczyn, więc myślę,że możesz kontynuować, wydłużając tą część, błagalną lub dziękczynną o te 2 dni. Niech Maryja da Ci potrzebną determinację i wytrwałość na modlitwie. Zbliża się maj, miesiąc maryjny, to dobry okres by zawierzyć siebie i wszystkie sprawy, Maryi. Z Panem Bogiem.

Anna
Gość

Odmawiajcie dzisiaj Suplikę do Królowej Różańca z Pompejów a otrzymamy Łaski i siły od Naszej Ukochanej Matki

Renata
Gość
Renata

Czy aby na pewno 6 października? Święto Królowej Rożańcowej czczone jest 7 października. pozdrawiam.R

Weronika
Gość
Weronika

Szczęść Boże
O której godzinie należy odmówić Suplice?

Mariola
Gość
Mariola

Beato, w modlitwie jest mowa o pierwszej niedzieli października, która w tym roku przypada właśnie 6-go.

Renata
Gość
Renata

Tak,tak, świeta prawda :). Coś mi się pokićkało. Pozdrawiam Wszystkich wielbiacych Królową Różańcową. R

Anna
Gość

Wydaje mi sie ze o godz.12 ale nie jestem pewna do konca

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!