Aga: Zawierzcie Matce Bożej

Mimo skromnych finansów Matka Boża czuwa nad moją rodziną, poznałam wiele modlitw o których wcześniej nawet nie słyszałam, wiem że Bóg kocha każdego z nas, pozwólmy Mu tylko wkroczyć w nasze życie, dajmy Jemu się poprowadzić nie stawajmy tzw.okoniem.
Przeczytaj całość

Agata: Pierwszy raz w życiu doświadczyłam czegoś „pozaziemskiego”

Zanim złożę świadectwo , pragnę podziękować mojej przyjaciółce Kasi :) To ona opowiedziała mi o mocy tej nowenny... i to ona wytrwale, nienachalnie namawiała mnie do jej odmówienia... namowy trwały około roku...
Przeczytaj całość

M: Dziękuję za Twą matczyną opiekę

wlasnie skonczylam kolejna nowenna o wyzdrowienie z cukrzycy mojego 9-letniego siostrzenca.o chorobie dowiedzielismy sie 3 m-ce temu.poki co chlopiec radzi sobie dobrze ze wszystkim, mierzeniem poziom cukru I posilkami, bardzo schudl poprzez zmiane diety.mysle ze Maryja pomaga mu z tym w szystkim, nie mam innych informacji ale wierze, ze bedzie dobrze.choc intencja byla dla siostrzenca to ja tez odczulam ogromna pomoc w codziennych obowiazkach w pracy, od napotkanych zyczliwych ludzi ktorzy pomagali I podnosili mnie na duchu kiedy bylo mi trudno w pracy wykonywanej za granica
Przeczytaj całość

O: Sygnał od Mateńki Jezusa i Boga

Witam chcialam opisac to jak zaczela sie moja historia z Nowenna. W moim zyciu od dziecinstwa mialam ciezko jesli chodzi o finanse. Staralam sie rodzicom pomoc na tyle ile umialam.
Przeczytaj całość

Aleksandra: Z Matką Boską na prawo jazdy

Podchodziłam sceptycznie do modlitw i cudów. Jeśli już myślałam - "istnieją" to dodawałam w myślach, że mnie nigdy się nie uda. Na swoje prawo jazdy wybrałam się późno. Odbywały się one po reformie, nowe testy typu: średnica nalepki kontrolnej na szybie, długość drążka dźwigni biegów itp. Uczyłam się dużo, ale...
Przeczytaj całość

Nie zapomnijmy o Suplice – już w niedzielę!

Tylko dwa razy w roku – 8 maja i na święto Królowej Różańca – w tym roku 6 października – odmawiamy modlitwę zwaną Supliką do Królowej Różańca Świętego w Pompejach. Tę piękną modlitwę ułożył bł. Bartolo Longo, a wielokrotnie cytował Jan Paweł II w Liście apostolskim Rosarium Virginis Mariae.

Warto zachęcić księdza proboszcza, aby np. na nabożeństwie różańcowym odmówił tę piękną modlitwę wraz z wiernymi! Tutaj znajduje się tekst Supliki do bezpłatnego pobrania. Z tej okazji przygotowaliśmy wzory obrazków z Supliką do samodzielnego odmawiania.

Suplika do Królowej Różańca

Zobacz też:

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "Nie zapomnijmy o Suplice – już w niedzielę!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość
A dziś nie zapomnijmy o modlitwie do św. Katarzyny i św. Dominika Modlitwa do św. Dominika i św. Katarzyny ze Sieny, by za ich przyczyną uzyskać łaskę od Najświętszej Maryi Panny Różańcowej Święty Dominiku, Kapłanie Najwyższego i chwalebny Patriarcho! Tyś był przyjacielem, ulubionym synem i powiernikiem chwalebnej Królowej Niebios! Tyś przez Różaniec Święty rozliczne czynił cuda! I Ty, Święta Katarzyno Sieneńska, najstarsza córo Zakonu Różańca Świętego, potężna pośredniczko u tronu Maryi i u Najświętszego Serca Jezusowego, które twoje serce ze swoim złączyło! O wy, ukochani święci! Wy znacie moją potrzebę i cierpienie moje. Zmiłujcie się nad nędznym stanem moim. W… Czytaj więcej »
dorota
Gość
dorota

dziekuje za przypomnienie

weronika
Gość
weronika

hmm wiecie co mam ciezkie dni w trakcie odmawiania nowenny pompejanskiej i przyznam ze 2 dni nie odmawialam …co teraz musze od nowa ?

Anna
Gość

Słyszałam, że Nowenny długie( a ta należy do długich) przedłuża się o te dni, w których nie odmówiliśmy modlitw z różnych przyczyn, więc myślę,że możesz kontynuować, wydłużając tą część, błagalną lub dziękczynną o te 2 dni. Niech Maryja da Ci potrzebną determinację i wytrwałość na modlitwie. Zbliża się maj, miesiąc maryjny, to dobry okres by zawierzyć siebie i wszystkie sprawy, Maryi. Z Panem Bogiem.

Anna
Gość

Odmawiajcie dzisiaj Suplikę do Królowej Różańca z Pompejów a otrzymamy Łaski i siły od Naszej Ukochanej Matki

Renata
Gość
Renata

Czy aby na pewno 6 października? Święto Królowej Rożańcowej czczone jest 7 października. pozdrawiam.R

Weronika
Gość
Weronika

Szczęść Boże
O której godzinie należy odmówić Suplice?

Mariola
Gość
Mariola

Beato, w modlitwie jest mowa o pierwszej niedzieli października, która w tym roku przypada właśnie 6-go.

Renata
Gość
Renata

Tak,tak, świeta prawda :). Coś mi się pokićkało. Pozdrawiam Wszystkich wielbiacych Królową Różańcową. R

Anna
Gość

Wydaje mi sie ze o godz.12 ale nie jestem pewna do konca

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!