Agnieszka: uzdrowienie z alergii

Od kilku już lat cierpię z powodu alergii na pyłki traw i drzew. Najgorzej zawsze jest wiosną gdy wszystkie rośliny kwitną i strasznie pylą. Wtedy muszę brać areozol do nosa oraz tabletki. Mój nos co roku wyglądał okropnie - cały czerwony, obolały. Ta pora roku była dla mnie okropną męczarnią....
Read More

Wysłuchane prośby

Również i ja chciałam podzielić się z Wami swoim świadectwem. Otóż pierwszy raz Nowenne Pompejańską zaczęłam odmawiać ponad rok temu. W moim życiu działo się źle z powodu pewnej sytuacji, która dla mnie samej była nie do rozwiązania. Pewnego razu natrafiłam właśnie na tę nowennę (wydaje mi się, iż nie...
Read More

Dariusz: Przemiana

Odkąd zacząłem modlić się nowenną pompejańską czuję, że moje życie zaczyna się zmieniać
Read More

monika: W intencji macierzyństwa

Szczęść Boże Swoją nowennę rozpoczęłam odmawiać 26 maja. Już przed zakończeniem części błagalnej podejżewałam, że chyba się udało a badanie krwi potwierdziło że rozwija się we mnie nowe życie. Teraz czekam na wizytę u lekarza którą mam 14 i mam nadzieję, że usłyszę już serduszko mojego maleństwa.Przeczytaj monika: W intencji...
Read More

Agnieszka: Niezastąpione wsparcie i niesamowity rozwój duchowy

Witam wszystkich, chciałabym się podzielić z wami wszystkimi moimi przeżyciami w trakcie modlitwy i po. Obecnie jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny w intencji nawrócenia pewnej osoby. Podczas odmawiania pierwszej nowenny modliłam się o pomoc w relacji z chłopakiem, ponieważ bardzo cierpiałam, chciałam aby Bóg oddalił go ode mnie jeśli taka jego wola, bądź przeciwnie pomógł aby ta relacja się rozwijała. Znałam go rok czasu i zakochaliśmy się w sobie lecz była to trudna relacja ze względu na różnice w poglądach religijnych, od kiedy się nawróciłam i zechciałam żyć według przykazań, a było to krótko po naszym poznaniu, on zaczynał mnie nie rozumieć i rzadko spędzaliśmy czas, ja chciałam dużą uwagę skupić na rozmowach i poznawaniu siebie w ten sposób aby prawidłowo się wszystko rozwijało, on jednak potrzebował czegoś innego, można się domyślić.
Read More

Marta: Mateńka mnie wysłuchała

Nie wiem jak zacząc może od tego że jeśli ktoś jeszcze się waha nad odmawianiem nowenny pompejańskiej to gorąco zachęcam! Niech pozwoli Mateńce objąc się swoją ochroną. Ja sama wcześniej nie słyszałam o nowennie może na jakiś stronach ale nie zwracałam na to większej uwagi.

Wszystkie moje dni wyglądały tak samo byłam przybita, błądziłam,życie nie miało dla mnie sensu.Któregoś dnia nagle poczułam potrzebę byc bliżej Pana Boga  bo wcześniej nie bylam jakoś specjalnie pobożna ale chce to zmienic,szukałam wskazówek jak się dobrze modlic,fragmenty z pisma świętego, bo niestety w domu nie mam, ale to też chce zmienic,różne modlitwy zaczełam słuchac radia Maryja co tez mi pomogło inaczej na to wszytsko spojrzec zacząc w końcu dostrzegac Pana Boga i tak trafiłam na nowenne

na początku postanowiłam że będę ją odmawiac ale ciągle przekładałam ją na nastepny dzień aż w końcu Mateńka pomogła i zaczęłam odmawiac codziennie niestety nie zawsze było idealnie nieraz podczas modlitwy myślami byłam gdzie indziej,ale mimo tego zostałam wysłuchana.

modliłam się o pracę,skończyłam szkołę i nigdzie nic nie mogłam dostac wszędzie kończyło się najwyżej na rozmowach kwalifikacyjnych w domu chciałam już zwariowac ale jak juz wcześniej wspomniałam to przybliżyło mnie do Pana Boga chce podziękowac Matce Bozej że mnie wysłuchała,że czuję jej opiekę nad sobą za wszystko, tych łask na pewno jest więcej tylko ja tego nie dostrzegam za nie tez bardzo Matce Bożej dziękuje.

Wcześniej czytałam Wasze świadectwa i nawet nie przypuszczałam że ja tez umieszczę tu swój wpis, ale bardzo chce też innych jeszcze raz zachęcic by zaczęli odmawiac,ja zostałam wysłuchana po ośmiu dniach jeden dzień przed dostaniem pracy podczas odmawiania nowenny strasznie bolała mnie głowa myślałam że nie zdołam jej odmówic do końca, ale dzięki Mateńce udało się. Praca którą dostałam szczerze mowiąc zaskoczyła mnie, bo ja sama pewnie bym nawet nie zgłosiła swojej kandydatury, ale taka była wola Boża i wiem że na pewno będzie dobrze. Pozdrawiam wszystkich.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Marta: Mateńka mnie wysłuchała"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Grażyna
Gość
Grażyna

Podzielę się z Wami i moją radością. Nowennę Pompejańską, w intencji córki ( o zdanie końcowego egzaminu na aplikacji adwokackiej ) zaczęłam odmawiać14 marca. Dziś jest 40 dzień odmawiania Nowenny i to najszczęśliwszy dla mnie dzień. Egazmin zdany na piątkę
Z całego serca – dziękuję Ci Matko Boża Pompejańska za okazaną łaskę

Odmawiam właśnie Nowennę i mam pytanie… skoro powyższa intencja została wysłuchana, to czy mogę zacząć modlić się od nowa ( zacząć odmawiać Nowennę od początku ), w nowej intencji ? Pokochałam różaniec i chcę modlić się dalej – w innej intencji.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wiary w sercu

JOANNA
Gość
JOANNA
Zadajesz pytanie o nową Nowennę, to bardzo fajnie, że masz inne intencje i chcesz odmawiać kolejną. Jak wiesz Nowenna trwa 27 + 27 dni = 54, więc mam nadzieję, że dokończyłaś tą pierwszą w intencji dziękczynnej, by okazać należną wdzięczność za wysłuchanie modlitwy w intencji córki i dopowiedziałaś jeszcze te 14 dni z żarliwą wdzięcznością. Nie wolno nam modlić się tylko do momentu, aż spełni się konkretna prośba, a potem ustawać na dziękczynieniu. Spokojnie starczy czasu na inne intencje, nie gorączkujmy się, wyciszmy i trwajmy w radości i wdzięczności za okazane nam łaski. Bardzo dobrze, jeśli Bóg nas wysłuchuje, ale… Czytaj więcej »

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?