Marta: Mateńka mnie wysłuchała

Nie wiem jak zacząc może od tego że jeśli ktoś jeszcze się waha nad odmawianiem nowenny pompejańskiej to gorąco zachęcam! Niech pozwoli Mateńce objąc się swoją ochroną. Ja sama wcześniej nie słyszałam o nowennie może na jakiś stronach ale nie zwracałam na to większej uwagi.

Wszystkie moje dni wyglądały tak samo byłam przybita, błądziłam,życie nie miało dla mnie sensu.Któregoś dnia nagle poczułam potrzebę byc bliżej Pana Boga  bo wcześniej nie bylam jakoś specjalnie pobożna ale chce to zmienic,szukałam wskazówek jak się dobrze modlic,fragmenty z pisma świętego, bo niestety w domu nie mam, ale to też chce zmienic,różne modlitwy zaczełam słuchac radia Maryja co tez mi pomogło inaczej na to wszytsko spojrzec zacząc w końcu dostrzegac Pana Boga i tak trafiłam na nowenne

na początku postanowiłam że będę ją odmawiac ale ciągle przekładałam ją na nastepny dzień aż w końcu Mateńka pomogła i zaczęłam odmawiac codziennie niestety nie zawsze było idealnie nieraz podczas modlitwy myślami byłam gdzie indziej,ale mimo tego zostałam wysłuchana.

modliłam się o pracę,skończyłam szkołę i nigdzie nic nie mogłam dostac wszędzie kończyło się najwyżej na rozmowach kwalifikacyjnych w domu chciałam już zwariowac ale jak juz wcześniej wspomniałam to przybliżyło mnie do Pana Boga chce podziękowac Matce Bozej że mnie wysłuchała,że czuję jej opiekę nad sobą za wszystko, tych łask na pewno jest więcej tylko ja tego nie dostrzegam za nie tez bardzo Matce Bożej dziękuje.

Wcześniej czytałam Wasze świadectwa i nawet nie przypuszczałam że ja tez umieszczę tu swój wpis, ale bardzo chce też innych jeszcze raz zachęcic by zaczęli odmawiac,ja zostałam wysłuchana po ośmiu dniach jeden dzień przed dostaniem pracy podczas odmawiania nowenny strasznie bolała mnie głowa myślałam że nie zdołam jej odmówic do końca, ale dzięki Mateńce udało się. Praca którą dostałam szczerze mowiąc zaskoczyła mnie, bo ja sama pewnie bym nawet nie zgłosiła swojej kandydatury, ale taka była wola Boża i wiem że na pewno będzie dobrze. Pozdrawiam wszystkich.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

2 myśli na temat „Marta: Mateńka mnie wysłuchała

 1. Podzielę się z Wami i moją radością. Nowennę Pompejańską, w intencji córki ( o zdanie końcowego egzaminu na aplikacji adwokackiej ) zaczęłam odmawiać14 marca. Dziś jest 40 dzień odmawiania Nowenny i to najszczęśliwszy dla mnie dzień. Egazmin zdany na piątkę
  Z całego serca – dziękuję Ci Matko Boża Pompejańska za okazaną łaskę

  Odmawiam właśnie Nowennę i mam pytanie… skoro powyższa intencja została wysłuchana, to czy mogę zacząć modlić się od nowa ( zacząć odmawiać Nowennę od początku ), w nowej intencji ? Pokochałam różaniec i chcę modlić się dalej – w innej intencji.

  Pozdrawiam serdecznie i życzę wiary w sercu

  • Zadajesz pytanie o nową Nowennę, to bardzo fajnie, że masz inne intencje i chcesz odmawiać kolejną. Jak wiesz Nowenna trwa 27 + 27 dni = 54, więc mam nadzieję, że dokończyłaś tą pierwszą w intencji dziękczynnej, by okazać należną wdzięczność za wysłuchanie modlitwy w intencji córki i dopowiedziałaś jeszcze te 14 dni z żarliwą wdzięcznością. Nie wolno nam modlić się tylko do momentu, aż spełni się konkretna prośba, a potem ustawać na dziękczynieniu. Spokojnie starczy czasu na inne intencje, nie gorączkujmy się, wyciszmy i trwajmy w radości i wdzięczności za okazane nam łaski. Bardzo dobrze, jeśli Bóg nas wysłuchuje, ale trwając w szczęściu z powodu powodzenia, dajmy szansę na dłuższe obmyślanie i sprecyzowanie, być może bardziej zgodnie z wolą Boga następnych intencji.
   Pozdrawiam, trwająca w nowennie dozgonnej, czego wszystkim życzę, bo do modlitwy nikogo nie za dużo, a i intencji dla nas i świata całego raczej nie zabraknie.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!