Józefa: łaski w rodzinie

Jestem w trakcie 5 NP i łaski jakie otrzymały moje dzieci są niesamowite– zmienia sie ich życie dlatego ze one się zmieniły – nie pomogły terapie u psychologa ale MATKA BOŻA .Ja sama i moje córki/nie wiedzące o modlitwie/były zaskoczone zmianami w swoich zachowaniach do ludzi i do sytuacji–nabrały siły duchowej i co najważniejsze dla mnie cześciej korzystają ze spowiedzi i nie opuszczają MSZY ŚW.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

2 myśli na temat „Józefa: łaski w rodzinie

  1. Ja też odmawiam nowennę pompejańską w intencji mojego syna który pomimo dobrych wyników w nauce i osiągnięć sportowych ma problemy w relacjach z rówieśnikami. Jest bardzo wrażliwy i wszystko odbiera do siebie, brak mu dystansu i pewności siebie. Uczy się w gimnazjum i ma 14 lat To moja kolejna nowenna i miałam przeczucie że sprawy mogą się komplikować jednak 15 sierpnia podjęłam się jej odmawiania. Niestety zły uderzył w Syna z mocą okrutną, Tomek stał się przedmiotem kpin w necie i jeszcze został oskarżony o coś czego nie zrobił. Jest załamany a my z nim, bo chcieliśmy mu pomóc a wyszło okropnie i teraz nie chce chodzić do szkoły. Bardzo proszę Was o modlitwę w intencji Tomka. Ja codziennie o 22 modlę się za wszystkich odmawiających nowennę i ich intencje. Stąd moja gorąca prośba gdybyście mogli objąć Go i naszą rodzinę również Wasza modlitwą.
    Serdeczne Bóg Zapłać

    • Nieważne, co zrobił Twój syn,o co jest niesłusznie oskarżany. Pewność z Waszej strony, że nic złego nie zrobił, powinna Wam wystarczyć. Skoro zeznań nie zmienicie, bo żyjecie zgodnie z prawdą- to nieprawda i to kto za nią stoi, z czasem się wyjaśni. Bardzo często jest tak, że niewinni wpadają w panikę, bo martwią się na zapas, za innych ludzi, że wezmą oni za prawdę oszczerstwa, jakie były przypisane niewinnym i się od nas odwrócą. A ja uważam, że niewinność obroni się sama i nie ma powodu, żeby czuć się wyklętym w społeczeństwie, skoro jest się niewinnym. Przykład z pisma św. o rzucaniu kamieniem, gdy się jest bez grzechu. Nikt nie powinien do tego przyłożyć ręki, bo jakiś tam zawsze grzeszek jednak mamy. Więc nie bójcie się żyć dalej rytmem, który w Waszej opinii wiedzie Waszą rodzinę do dobrego, nie dajcie się wyprowadzić z równowagi, nie bierzcie też do siebie fałszywych oskarżeń, bo każdy z nas będzie osądzony przez Pana Boga, ale też nie pozostawajcie obojętni na to, że wokół Was są ludzie pogrążeni w grzechu i modląc się w pokorze do Boga i Najświętszej Matki i Świętych i Aniołów Stróżów wymadlajcie nawrócenie się grzeszników. Co wkrótce da Wam pokój i rozwiązanie się uwikłanych spraw w sposób nieprzewidywalny, nieoczekiwany i najlepszy, bo pochodzący od Samego Boga.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!