Bożena: Serdecznie dziękuję za otrzymane łaski

Nowenna Pompejańska odmawiam od dwóch lat jak większość z was natknęłam się na tę modlitwę przeglądając strony internetowe w poszukiwaniu modlitwy. Byłam bardzo załamana choruje przewlekle nic mi się w życiu nie układało same porażki i płacz. W pierwszej nowenny prosiłam Matke Boża aby zdrowie choć na jakieś czas mi się poprawiło bo tak trudno funkcjonować z poważną choroba w młodym wieku.
Przeczytaj całość

Aneta: niesamowity dar spokoju

Niedawno zakończyłam odmawianie kolejnej szóstej NP. Wszystkie zostały wysłuchane przez Matkę Bożą, niektóre szybciej, a efekty jednej zaczynam dostrzegać dopiero teraz, po kilku latach.
Przeczytaj całość

Leszek: Ku przestrodze z happy endem

Nazywam się Leszek i chciałbym przedstawić moje świadectwo ku przestrodze. Byłem normalnym nastolatkiem wychowanym w średniozamożnej, wierzącej rodzinie. Zawsze miałem wszystko czego potrzebowałem. W wieku 22 lat poznałem cudowną dziewczynę. Szybko jej się oświadczyłem, następnie chodziliśmy z sobą aż osiem lat. Przeczytaj Leszek: Ku przestrodze z happy endem
Przeczytaj całość

Dominik: Cud poczęcia maleństwa

Witam serdecznie wszystkich. Nowenna Pompejańska działa cuda. I każdy kto zawierzy Matce Bożej otrzyma łaski. Z Żoną zaczęliśmy starania o Maleństwo chodź były obawy czy będziemy mogli mieć dzieci, ze względu na zdrowie mieliśmy bakterie Która przyczynia się do niepłodności.
Przeczytaj całość

Ewa: odmawianie nowenny

Nowenna Pompejańska jest  dla mnie jakoby ostatnia deska ratunku w trudach życia. Odmawiam ja po raz 5 i boje sie ze znów nie bedzie wysłuchana. Boję sie tego złego co sie dzieje podczas odmawiania nowenny.Ale nie przerywam i trwam w modlitwie i chcę wierzyc ze moje błagania beda wysłuchane.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ewa: odmawianie nowenny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Janek
Gość

Odmawiaj a na pewno się nie zawiedziesz. Ja odmawiam moją trzecią Nowennę. Sprawy się prostują. Zmieniło się moje życie diametralnie. Mam spokój wewnętrzny, nie boję się przyszłości. Obecnie mam chwile zwątpień, ale to zasługa złego. Chyba moje prośby się spełnią niedługo, gdyż zły który jako duch wie i zaczyna mi utrudniać życie (wczoraj skaleczyłem palec praktycznie nie wiem jak). W Bogu i Matce Pompejańskiej moja nadzieja. Króluj nam Chryste. O Maryjo kocham Cię.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!