Anna: modlitwa w intencji dzieci

Szczęść Boże
Odmówiłam Nowenne Pompejańską już 4 razy jedna w intencji mojej rodziny i 3 za kazde z moich dzieci. Aby zacząć odmawiac nowenne potrzeba było wiele czasu bo ponad rok. Ale jak już podjęłąm decyzje to wyrwałam choc czasami było trudno. Otrzymałąm wiele łąsk o które prosiłam.Cieszę sie ,że najmłodszy syn,który nie miał ufnosci ,został przez Maryję przekonany o potędze jej wstawiennictwa.Dokładnie na drugi dzień po zakończeniu odmawiania Nowenny otrzymał łaski bardzo mu potrzebne.Wielu moich znajomych też odmawia nowennę pompejańską ,ale i sa osoby które ciągle uważaja,że to tudne zobowiązanie ,ale ja wiem jak sie zaufa Maryji to Oana pomże wytrwać na tej modlitwie.Królowo Różańca Świętego Módl się za Nami anna

Msza Św.

w Pompejach 

25 grudnia 2018 

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
JadwigaPatrycjaAgnieszkaOddana MaryjiJerzy Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Jerzy
Gość
Jerzy

Ja też informuję znajomych ale nikogo nie namawiam na siłę do jej odmawiania, informuję nawet że jest bardzo trudno wytrwać w modlitwie ale że jeśli świadomie się na nią zdecydują i uwierzą w jej moc to mogą spodziewać się wielkiej nagrody. Nie ma nic za darmo. Nawet o Miłosierdzie trzeba poprosić i uwierzyć że ono naprawdę istnieje i czeka na nas.

Oddana Maryji
Gość
Oddana Maryji

Królowo Różańca Swiętego módl sie za nami. Tu tak cieżko nam zyć, mamy ogromne problemy rodzinne. Nie szukamy bogactwa tylko miejsca gdzie moglibyśmy wychowywać nasze dzieci. Takie trudne warunki, taka nienawiśc do nas. Tak trudno to wszystko znieść. Proszę o modlitwę…Nowennę zmówiłam. Już prawie stał sie cud myslelismy ze udało się znależć miejsce do życia,ale jednak nie. Co tobić? Mateńko wskaż drogę.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Będę się modlić za Ciebie. Czuje jak bardzo Ci ciężko . Odmawiam Nowennę i na samym już początku zapaliło się światełko , które zaraz jednak zgasło . Ale tylko po to aby przyszło o niebo lepsze rozwiązanie . Musisz być cierpliwa bo pomoc od Najświętszej Panienki zawsze nadchodzi . ZAWSZE !

Patrycja
Gość
Patrycja

czy modląc się o dzieci trzeba powiedzieć konkretną intencję czy można ogólnie o łaski dla nich?

Oddana Maryji
Gość
Oddana Maryji
Jadwiga
Gość
Jadwiga

pokornie prrosze o modlitwy za mnie

Jadwiga
Gość
Jadwiga

Pokornie prosze o modlitwy za mnie o Milosierdzie Boze.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…