Anna: modlitwa w intencji dzieci

Szczęść Boże
Odmówiłam Nowenne Pompejańską już 4 razy jedna w intencji mojej rodziny i 3 za kazde z moich dzieci. Aby zacząć odmawiac nowenne potrzeba było wiele czasu bo ponad rok. Ale jak już podjęłąm decyzje to wyrwałam choc czasami było trudno. Otrzymałąm wiele łąsk o które prosiłam.Cieszę sie ,że najmłodszy syn,który nie miał ufnosci ,został przez Maryję przekonany o potędze jej wstawiennictwa.Dokładnie na drugi dzień po zakończeniu odmawiania Nowenny otrzymał łaski bardzo mu potrzebne.Wielu moich znajomych też odmawia nowennę pompejańską ,ale i sa osoby które ciągle uważaja,że to tudne zobowiązanie ,ale ja wiem jak sie zaufa Maryji to Oana pomże wytrwać na tej modlitwie.Królowo Różańca Świętego Módl się za Nami anna

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

7 myśli na temat „Anna: modlitwa w intencji dzieci

  1. Ja też informuję znajomych ale nikogo nie namawiam na siłę do jej odmawiania, informuję nawet że jest bardzo trudno wytrwać w modlitwie ale że jeśli świadomie się na nią zdecydują i uwierzą w jej moc to mogą spodziewać się wielkiej nagrody. Nie ma nic za darmo. Nawet o Miłosierdzie trzeba poprosić i uwierzyć że ono naprawdę istnieje i czeka na nas.

  2. Królowo Różańca Swiętego módl sie za nami. Tu tak cieżko nam zyć, mamy ogromne problemy rodzinne. Nie szukamy bogactwa tylko miejsca gdzie moglibyśmy wychowywać nasze dzieci. Takie trudne warunki, taka nienawiśc do nas. Tak trudno to wszystko znieść. Proszę o modlitwę…Nowennę zmówiłam. Już prawie stał sie cud myslelismy ze udało się znależć miejsce do życia,ale jednak nie. Co tobić? Mateńko wskaż drogę.

    • Będę się modlić za Ciebie. Czuje jak bardzo Ci ciężko . Odmawiam Nowennę i na samym już początku zapaliło się światełko , które zaraz jednak zgasło . Ale tylko po to aby przyszło o niebo lepsze rozwiązanie . Musisz być cierpliwa bo pomoc od Najświętszej Panienki zawsze nadchodzi . ZAWSZE !

A Ty co o tym myślisz? Napisz!