Elżbieta: Cudowna modlitwa

Witajcie!Dzisiaj zakończyłam Nowennę Pompejańską i chcę wszystkich zachęcić do jej odmawiania.Dowiedziałam się o niej przypadkiem i postanowiłam się modlić w intencji mojego dziecka. Już po kilku dniach modlitwy doświadczyłam pomocy Matki Bożej w sprawie, o którą prosiłam! Dziękuję ci Maryjo
Przeczytaj całość

M: Nowenna o miłość

Byłam okropnie zazdrosna, zła, nasza relacja bardzo się pogorszyła przez te kilka dni. Po kilku dniach, zarówno kryzys religijny, koszmary jak i te problemy w naszej relacji odeszły i do końca nowenny nie było po nich nawet śladu.
Przeczytaj całość

Katarzyna: moje świadectwo nowenny pompejańskiej

Witam wszystkich czcicieli Matki Bożej Różańcowej. Pragnę i ja się podzielić swoim świadectwem pomocy uzyskanej od Mateńki i Boga Miłosiernego. O nowennie dowiedziałam się przeglądając internet i szukając modlitwy za moje chore dziecko w grudniu 2013. Oczywiście nie podjęłam jej od razu bo wydawało mi się za ciężka. W styczniu...
Przeczytaj całość

Joanna: Kolejne miesiące w szpitalu i kolejna nowenna

Witam wszystkich. Tym świadectwem chciałabym podziękować Maryi za łaski , jakimi obdarzyła mnie podczas choroby i śmierci mamy.
Przeczytaj całość

Agnieszka: naprawa serca siostry

Traktuję to jako wielki cud!. Moja siostra żyje, to niesamowite po tym, co przeżyła i ile wycierpiała.
Przeczytaj całość

Anka: moje świadectwo

Moja pierwsza NP odmawiana była w intencji znalezienia pracy przez męża, w 9 dniu jej odmawiania został zaproszony na pierwszą rozmowę w sprawie pracy, potem były jeszcze 2 rozmowy, aż w końcu znalazł pracę, co prawda cały proces nie odbył się tak cukierkowo i praca również nie jest najłatwiejsza ale jednak jesteśmy szczęśliwi że pracuje i że będzie bliżej rodziny, bo wcześniej pracował w delegacji 250 km od domu. Jestem bardzo wdzięczna Matce Najświętszej, że wysłuchała moich modlitw.

Obecnie odmawiam drugą nowennę w intencji mojego brata, który znalazł się w bardzo trudnej sytuacji finansowej, o potrzebne łaski. Wierzę głęboko że się uda. Ja odmawiam 3 części a mąż 1 część.

3 kwietnia już w trakcie odmawiania tej nowenny mąż miał wypadek samochodowy, wpadł do rowu i dachował na bardzo śliskiej drodze, w Bogu i Matce Najświętszej upatruję tego, że nic mu się nie stało, samochód pogięty ale to nic zrobi się, ważne że mężowi nic się nie stało. Mogło się skończyć naprawdę tragicznie.

Tę nowennę odmawia mi się jednak bardzo trudno, mam dużo rozproszeń i złości, ponieważ w sprawie o którą proszę nic się nie poprawia więc dopada mnie znużenie i beznadzieja, staram się jednak nie poddawać i ciągle wierzyć, pozdrawiam wszystkich modlących się i życzę wytrwałości i wysłuchania próśb przez Najukochańszą Matkę w Pompejańskim obrazie

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!