EWA: Cuda już w trakcie odmawiania – 14 dni

Otrzymałam łaskę, za którą jestem bardzo wdzięczna
Read More

J: Małżeństwo

Zawsze bałam się "postawić wszystko na jedna kartę" bałam się zawierzyć bo najzwyczajniej po ludzku bałam się rozczarowania ... Nieustannie dni mijały i zbliżał się dzień Naszego Ślubu .... Nie wyobrażałam sobie tego dnia... Myślałam że nie przetrzymam takiego stresu (dla mnie jako dla osoby mającej dolegliwości nerwicowe był to...
Read More

Danuta: Dziękuję za udzieloną łaskę

Dziękuję Matce Przenajświętszej za udzieloną, za sprawą nowenny, łaskę. To cudowna modlitwa.
Read More

Justyna: wiele łask od Maryi

Chciałabym złożyć swiadectwo, obecnie odmawiam już 4 Nowennę. Zanim zaczęłam odmawiać Nowennę na różańcu modliłam się tylko koronką do Bożego Miłosierdzia, różaniec wydawał mi się zbyt czasochłonny, długi. Ale moja przyjaciółka Chwała Panu za nią :) zaczęła mi opowiadać o Nowennie Pompejańskiej, a ja jej mówiłam 3 różańce dziennie przez...
Read More

Agnieszka: spadł mi kamień z serca ….

Witajcie! Chyba każdy z nas zna dobrze to uczucie, kiedy "ciąży" mu na sercu kamień. To uczucie jest bardzo bolesne, sprawia, że tracimy chwilami oddech i ciężko nam oddychać, czujemy jakby nam na klatce piersiowej ktoś siedział.
Read More

Aleksandra: łaski w nowennie

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z Gościa Niedzieln.Pierwszy raz odmówiłam ją w intencji wnuka,ktory urodził się z bardzo poważną wadą serca i czekały go kolejne operacje-dziś jest wesołym,biegajacym 4latkiem! Odmawiałam N.P. za syna,który pojechał stopem na zwiedzanie Finlandii ido Norwegii do pracy. Kiedy zaczynałam część dziękczynną syn zadzwonił, że zgubił całe swoje ciężko zarobione pieniądze. Ale ja i tak dziękowałam Matce Bozej.Wyobraźcie sobie,że następnego  dnia,zadzwoniła do mnie miła pani informując, że jej syn,który podwoził mojego syna w Norwegii,znalazł zgubiony portwel,zawiadomił swoją mamę w Polsce,a ona znalazła nasz adres w książce tel.! A kolejną Nowennę zaczęłam odmawiać w int.mojej córki,która wtedy wiedziała,że straci pracę i nie miała przy sobie kogoś kogo by kochała i kto by ją kochał-sam smutek!Gdy skończyłam N.P.córka spotkała, pewnego człowieka  którym mówi,że chciałaby z nim być już na zawsze.Z pracą nadal niepewność ale jest wesoła,rzuciła palenie i gdy byłyśmy teraz w Łagiewnikach-przystąpiła wraz ze mną do Komunii św.Czy nie zostałam tak bardzo obdarowana przez kochaną Królową Różańca św.? Dlatego z całego serca namawiam wszystkich do odmawiania tej Nowenny.A ja sama pokochałam różaniec i nie rozstaję się z nim.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Aleksandra: łaski w nowennie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
dorota
Gość
dorota

to swiadectwo jest bardzo mocne ,dziekuje .

Maja
Gość

Od tygodnia odmawiam NP o której dowiedziałam się od koleżanki .
Mam nadzieję , że wytrwam w modlitwie.
Módlcie się za mnie !!!Dużą motywacja są dla mnie złożone przez Was świadectwa!

Jerzy
Gość

Jeśli będziesz napotykać (tak jak my) przeszkody to wiedz że to dlatego że Nowenna jest ważna więc tym bardziej mobilizuj się żeby jej nie przerywać. My niedługo zaczynamy część dziękczynną. Są przeszkody ale obiecaliśmy sobie że się nie damy. Już samo to daje taką siłę spokoju jakiego nie mieliśmy od ponad pół roku gdy żona zachorowała. Dziś potrafimy się do siebie uśmiechać naturalnie a nie z przymusu. Powodzenia.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.