Aleksandra: Modlitwa drugiej szansy

Modlitwa Pompejańska także w moim życiu uczyniła cud. Modliłam się o dostanie od kogoś drugiej szansy i właśnie to się stało.
Read More

Ania: Pod ochroną (pod płaszczem) Matki Boskiej…

W Środę Popielcową skończyłam moją szósta NP i wciąż nie napisałam świadectwa, dopiero dzisiejsza sytuacja sprawiła, że muszę to zrobić. Otóż dziś jadąc prosto od rodziców do Kościoła uniknęłam wypadku, nie wiem jak to się stało bo jestem dobrym kierowcą (od 17 lat) a to była moja ewidentna wina, nie...
Read More

Beata: moje dziecko

Tylko Maryja i Jezus dawali nam nadzieję, że ktoś nam pomoże. W dzień objawień fatimskich jej wzrok stał się przytomny. Dziękujemy Ci Matko Rozancowa
Read More

Michał: Ja grzesznik

Witam wszystkich. Moje świadectwo może nie bedzie piekne i bardzo wylewne. Zjezykiem polskim zawsze mialem jakies problemy tak wiec z gory przepraszam ;-) Jestem w trakcie odmawiania 5 nowenny. byly one odmawiane w bardzo trudnych sprawach dla mnie.Otrzymalem proszona pomoc od Maryji...Przeczytaj Michał: Ja grzesznik
Read More

Teresa: Wasze prośby zostaną wysłuchane!

18 stycznia upłynie rok jak zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską, dotyczyła ona pracy mojego syna.Później były kolejne nowenny i inne intencje, bez różańca nie mogłam już żyć a nawet zachęciłam do jego odmawiania cała rodzinę. Nie da się opisać ile dobra uzyskałam od naszej Mateńki za cały ten czas modlitwy.Przeczytaj Teresa:...
Read More

Agnieszka: praca

Witam wszystkich. Chciałabym złożyć świadectwo otrzymania łaski pracy za pośrednictwem Królowej Różańca z Pompejów. Nowennę Pompejańską odkryłam przez przypadek w internecie i od razu poczułam, że to modlitwa dla mnie. Byłam wówczas w bardzo trudnej sytuacji, nie mogłam od dłuższego czasu znaleźć pracy, co bardzo mnie przygnębiało.

Zaczęłam  odmawiać nowennę w listopadzie w intencji znalezienia stałej pracy. W trakcie jej odmawiania doznałam wiele łask, za które serdecznie dziękuje Maryi. Jednak po jej skończeniu nadal byłam bez pracy, ale wcale nie byłam tym  rozczarowana, wręcz przeciwnie, czułam wewnętrzny spokój i pewność, że będzie dobrze, że Matuchna mi pomoże. W lutym rozpoczęłam drugą nowennę w tej samej intencji, jednak tym razem odmawiałam 4 części różańca (wcześniej odmawiałam 3 części, bez Tajemnicy Światła). Uznałam, że mam więcej czasu niż inni, więc być może Mateńka wymaga ode mnie większego wysiłku. Zawierzyłam się wówczas całkowicie Matce Bożej. Tydzień przed zakończeniem nowenny – w trakcie odmawiania różańca, odebrałam telefon ,by zgłosić się na rozmowę kwalifikacyjną o pracę. Po paru dniach od rozmowy  w ostatni dzień nowenny
(w Wielki Czwartek), dostałam odpowiedź, że zostałam przyjęta do tej pracy.

Jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa, że Królowa Różańca z Pompejów wysłuchała mojej prośby i z całego serca dziękuje Jej  za ten cud i okazane mi łaski.

Chcę jeszcze dodać, że w czasie odmawiania NP, zaczęłam odmawiać Tajemnicę Szczęścia,  koronkę do Miłosierdzia Bożego, prosiłam również  o wstawiennictwo Św. Teresę od Dzieciątka Jezus. Przystąpiłam do sakramentu spowiedzi i starałam się jak najczęściej przyjmować komunie świętą.

Nadmienię również, że nie zawsze ta moja modlitwa była idealna, czasami odmawiałam różaniec w pośpiechu, ,,klepałam zdrowaśki”, nie mogłam się skupić, dopadały mnie wątpliwości, rozproszenia, dziwne myśli (zły działał), myślałam, że moja modlitwa jest nie godna, a mimo to Maryja mnie słuchała. Dlatego nie poddawajcie się rozpaczy, zniechęceniu, módlcie się i zaufajcie  Matce Bożej, całkowicie się Jej oddajcie, a Ona wyjedna wam łaski u Ojca Naszego.

Pragnę zachęcić wszystkich do odmawiania Nowenny Pompejańskiej, gdyż  naprawdę jest to modlitwa nie do odparcia o przeogromnej sile. Trwajcie w modlitwie, bo to bardzo podoba się Panu Bogu, Jezusowi i Maryi.

Królowo Różańca Świętego módl się za nami!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Agnieszka: praca"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Hanka
Gość

Kochani,mnie tez Królowa Różańca Świętego wysłuchała córka koleżanki dostała pracę jestem w połowie Nowenny Pompejańskiej.Czuję,że poprzednie 2 NP też będą wysłuchane,rzeczywiście RÓŻANIEC to potężna modlitwa.
Szczęść Boże wszystkim.

Magda
Gość
Agnieszko twoje słowa dodały mi otuchy.odmawiam nowenne poraz pierwszy od 1 kwietnia.od jakis 3 dni żyje w ciaglym napieciu i złości spowodowana przez rodzinne nieporozumienia ktore staram sie łagodzić tylko że kiepsko mi to wychodzi Każdy ma jakies żądania pretensje a większość skupia sie na mnie.Wychowalam sie w domu gdzie strach i ból byly na porzadku dzienym i teraz kiedy mam własną rodzinę poprostu unikam konfliktów jak tylko jest to możliwe.Chłonę każdy dzień i nie chcę go tracić na kłótnie.Mój ślubny twierdzi że daję sobą pomiatać.A ja zwyczajnie nie potrafie przebić czyiś argumentów i racji swoimi.Jeśli juz próbuję to wywołuję… Czytaj więcej »

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.