Aga: łaska przebaczenia

Moją 5 NP ofiarowuję w intencji przebaczenia osobom które mnie zraniły i uzdrowienie pamięci, ran w sercu, które mi owe osoby zadały. Były to bardzo ważne osoby w moim życiu i zostawiły mnie akurat w chorobie, wtedy kiedy bardzo ich potrzebowałam.

Za tydzień kończę część błagalną i powoli zaczynam przebaczać i nie czuję już takiego bólu w środku kiedy wracam wspomnieniami do przeszłości, kiedy oglądam wspólne zdjęcia. Nie czuję nienawiści, lecz powoli wkrada się spokój.

Przede mną jeszcze długa droga do całkowitego przebaczenia i uzdrowienia pamięci. Cieszę się bardzo, że już widać poprawę.

Dziękuję z całego serca Mateńce Pompejańskiej za małe cuda którymi obdarza mnie każdego dnia.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

1 myśl na temat “Aga: łaska przebaczenia

  1. Aga, ja też dostałam tę łaskę. Ona byla mi tak bardzo potrzebna, nawet nie zdawalam sobie z tego sprawy.
    Juz nie pamietam kiedy, moja ciocia przyslala mi wspaniala ksiazke pt.:”Uzdrawiająca Moc Ducha Świętego” o. Witko. Ja ja schowalam, ani jej nie otwierajac. Pewnego dnia szukalam pewnej rzeczy i trafilam na te ksiazke. To bylo w trakcie odmawiania pierwszej Nowenny. Przeczytalam ja, tak znalazlam wiele rozwiazan dla siebie, dzieki ktorym moglam wreszcie przebaczyc. Z pewnoscia nie przez przypadek trafilam na te ksiazke, to dzieki bliskosci Matki Bożej. Ona wiedziala czego naprawde pitrzebuje, co jest mi potrzebne w drodze wzrastania w wierze. Nie wybaczajac innym ranimy przede wszystkim siebie, a my sami jestesmy swiatynia Boga, wiec naszym zadaniem jest oczyscic tę swiatynię.
    Niedawno to zrozumialam. Niegdys nie moglam przebaczyc sobie popelnionych bledow i drugim krzywd. Szatan chcial bym wciaz sie katawala poczuciem winy i poszerzala tym samym przepasc pomiedzy mna, a Bogiem, ale Bóg jest milosierny i zawsze przyjmie czlowieka ze skruszonym sercem. Trzeba sobie i innym przebaczyc, wtedy i Bóg nam przebaczy.
    Pozdrawiam serdecznie.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!