Aga: łaska przebaczenia

Moją 5 NP ofiarowuję w intencji przebaczenia osobom które mnie zraniły i uzdrowienie pamięci, ran w sercu, które mi owe osoby zadały. Były to bardzo ważne osoby w moim życiu i zostawiły mnie akurat w chorobie, wtedy kiedy bardzo ich potrzebowałam.

Za tydzień kończę część błagalną i powoli zaczynam przebaczać i nie czuję już takiego bólu w środku kiedy wracam wspomnieniami do przeszłości, kiedy oglądam wspólne zdjęcia. Nie czuję nienawiści, lecz powoli wkrada się spokój.

Przede mną jeszcze długa droga do całkowitego przebaczenia i uzdrowienia pamięci. Cieszę się bardzo, że już widać poprawę.

Dziękuję z całego serca Mateńce Pompejańskiej za małe cuda którymi obdarza mnie każdego dnia.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Aga: łaska przebaczenia"

Powiadom o
avatar
Nina
Gość
Aga, ja też dostałam tę łaskę. Ona byla mi tak bardzo potrzebna, nawet nie zdawalam sobie z tego sprawy. Juz nie pamietam kiedy, moja ciocia przyslala mi wspaniala ksiazke pt.:”Uzdrawiająca Moc Ducha Świętego” o. Witko. Ja ja schowalam, ani jej nie otwierajac. Pewnego dnia szukalam pewnej rzeczy i trafilam na te ksiazke. To bylo w trakcie odmawiania pierwszej Nowenny. Przeczytalam ja, tak znalazlam wiele rozwiazan dla siebie, dzieki ktorym moglam wreszcie przebaczyc. Z pewnoscia nie przez przypadek trafilam na te ksiazke, to dzieki bliskosci Matki Bożej. Ona wiedziala czego naprawde pitrzebuje, co jest mi potrzebne w drodze wzrastania w wierze.… Czytaj więcej »
wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij