Ewa: Maryja uzdrowiła nasze małżeństwo

Szczęść Boże! Pragnę złożyć swoje świadectwo dotyczące działania Matki Bożej w moim życiu. Od ponad roku jestem mężatką. Zaraz po ślubie rozpoczęliśmy z mężem starania o dziecko jednak mijały miesiące a nasza rodzina się nie powiekszala.. Miewalam z tego powodu chwile załamania i rozpaczy. W tym trudnym czasie zaczęliśmy się z Mężem oddalać od siebie i ogólnie źle się działo w naszym małżeństwie.
Read More

Krystyna: Ona jest jedyną nadzieją,że będzie lepiej….

Nowennę pompejańską odmawiam od ok. 2 lat. Różne były moje prośby, ale prawie wszystkie zostały wysłuchane ; może nie zawsze za pierwszym razem i nie dokładnie tak jak chciałam, ale zawsze było to dobre dla mnie i mojej rodziny. Ostatnią nowennę zakończyłam wczoraj i było to kolejne błaganie o pomoc...
Read More

Tina: Upragnione łaski

Szczęść Boże. Nowennę pompejańską odmawiam już po raz 14. Jedną z intencji ,była modlitwa o duszę w czyśćcu cierpiące. W tej nowennie przyśnił mi się zmarły wujek ,który stał w kolejce do nieba, przed wielkimi wrotami, był bardzo szczęśliwy,następna nowenna o uwolnienie mnie od złego.
Read More

Elżbieta: Świadectwo

Królowo Różańca Świętego módl się za nami!
Read More

Beata: Nigdy nie zostałam obdarzona takim błogosławieństwem

Witam. Chcę podzielić się swoim świadectwem. Nowennę Pompejańską odmawiałam 2 raz. Moją intencją była praca. W maju 2017r. nalazłam się w sytuacji zagrożenia utraty pracy, właściwie dostałam 3 miesięczne wypowiedzenie umowy o pracę. Ogarnął mnie lęk ponieważ sama wychowują dziecko i utrata pracy byłaby dla mnie jak wyrok.
Read More

Ula: pomoc Matki Bożej

Odmawiam drugi raz nowennę, ale tym razem odczułam w części błagalnej same przeszkody w życiu. Coś takiego się stało, że nie dawałam sobie już rady, mąż , dziecko dorosłe przeciwko mnie, zaczęli się wyśmiewać z faktu mojej wiary i modlitwy, tak, jakby ktoś inny przez nich przemawiał. Postanowiłam modlić się bardziej w ukryciu, aby to złego nie rozzłościło, ponieważ już nie miałam siły walki. A pomimo doświadczenia złego ze strony najbliższych wybaczam im, bo ich kocham.W części dziękczynnej jakby się uspokoiło, chociaż jeszcze 19 dni, więc nie napewno. Obawiam się jeszcze, że zło się czai.O mały włos przestałabym modlitwy, było tak żle w małżeństwie, że nawet coś kazało mi sobie coś zrobić, zrozumiałam, że tylko Matka Boża mnie i moją rodzinę może uchronić. Wtedy nastał spokój. Dziękuję Maryi za łaskę wiary iwytrwałości.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ula: pomoc Matki Bożej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Nina
Gość

Walka o duszę, trzeba się modlić o pomoc, by odeprzeć ataki szatana.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.