Aleksandra: synowa spodziewa się dziecka

Dziękuję Matce Boskiej Pompejańskiej za najpiękniejszy dar-za wnuczka. Były problemy zdrowotne i utrata poczętego dziecka.
Przeczytaj całość

Beata: Dziękuje Ci Boże za wszystko

Jezu ufam Tobie Proszę Cie dodaj mi siły
Przeczytaj całość

Bartek: Różaniec jest pomocą dla każdego człowieka

Witam wszystkich, mam na imię Bartek i chcę się podzielić swoim świadectwem o nowennie pompejańskiej a generalnie to o wstawiennictwie NMP poprzez modlitwę różańcową. Jestem osobą wierzącą i praktykującą o dobrej sytuacji finansowej, zdrowotnej itd. W ostatnim czasie tj. kilka miesięcy, w moim życiu dostrzegłem wiele dziwnych sytuacji, jakieś natężenie działania złego co było bardzo trudne dla mnie do zrozumienia. Doszło nawet do tego, że zły śnił mi się w nocy i był bardzo zadowolony, lecz w tym czasie uznałem to za wymysły swojej podświadomości, która w ten sposób tłumaczyła chyba natężenie dziwnych sytuacji ( złośliwych) jakich doświadczyłem wspólnie z narzeczoną przed naszym ślubem niedawnym.
Przeczytaj całość

Aleksandra: Matka Boża wybłagała mi pracę

Kiedy wcześniej przejeżdżałam czasem koło tej firmy, zawsze patrzyłam na dumnie powiewające przed nią flagi i marzyłam o tym, żeby tam pracować. I oto proszę, Matka Boża wybłagała mi tę pracę!
Przeczytaj całość

Kinga: Otrzymałam dar macierzyństwa

Mam 29 lat, wspaniałego męża, mieszkanie i pracę. Do pełni szczęścia brakowało nam tylko dziecka. Po 9 miesiącach starania, w lutym tego roku poroniłam swoja pierwszą ciążę. Nowennę zaczęłam odmawiać w sierpniu, trochę na przekór sobie ponieważ do tej pory modlitwę różańcową zawsze traktowałam jaką to nudną i raczej jej...
Przeczytaj całość

Świadectwo Dobromira – co prawa nie o nowennie, ale bardzo poruszające

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Świadectwo Dobromira – co prawa nie o nowennie, ale bardzo poruszające"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
urszula
Gość
urszula

PIĘKNE, ALE brak głosu od 1:05

Ilona
Gość

piękne <3

Dżes
Gość

Oglądałam to jeszcze w szkole średniej na religii, pamiętam, że się popłakałam. Poruszajace i budujące, podziwiam i ogromny szacun dla tego pana.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!