Elżbieta: Rozwój duchowy

Nowenną Pompejańską modlę się od 2013 roku obecnie kończę 24 i zacznę 25 chociaż to nie istotne. Zaznaczę , iż kiedyś odmówić dziesiątek różańca to było dla mnie dużo. Byłam taka niedzielna , w niedziele do kościółka. Dzięki Matce Bożej otrzymałam wiele łask. Intencje były różne : prośby , dziękczynne, ogólne jak i bardziej szczegółowe.
Read More

Renata: Cudowna modlitwa

Drugi raz daję świadectwo o skuteczności nowenny pompejańskiej.Rok temu odmawiałam kolejną nowennę w intencji o pozytywne rozwiązanie sprawy sądowej dość dziwnie zagmatwanej i po ludzku nie do wygrania;ale wielkość nowenny i modlitwy różańcowej wiara w Maryję i Jej opiekę.Przeczytaj Renata: Cudowna modlitwa
Read More

Beata: Uzdrowienie z raka

Pewnego dnia na mojej tablicy na Facebooku wyświetlił się post "Nowenna Pompejańska- Nowenna nie do odparcia". Zaczęłam czytać szukać informacji jak się ją odmawia. Coraz częściej przychodziły mi myśli żeby ją odmówić.
Read More

Małgorzata: Zachowanie syna uległo dużej poprawie

Nowennę odmawiałam w intencji syna ,który ma problem z moczeniem nocnym oraz problemy szkolne i wychowawcze. Po odmówieniu 2 Nowenn zachowanie syna uległo dużej poprawie. W szkole radzi sobie coraz lepiej. Ilość moczeń nocnych uległa zmniejszeniu. Uzyskałam również łaski dla siebie: uwolniłam się od zbyt częstego przesiadywania przed komputerem, wróciłam na przerwane studia.
Read More

Michał: Uwolniła mnie od alkoholu!

  Mam obecnie 30 lat. Gdzieś tak 4 lata temu zacząłem zarabiać bardzo dobre pieniądze i 'dzięki' temu wpadłem w alkoholizm. Po prostu stać mnie było na imprezowanie i codzienne podpijanie sobie piwa itp. Zanim się zorientowałem co się stało to minął rok mojego CODZIENNEGO picia. Dzień wyglądał tak: wstawałem...
Read More

Rekolekcje wielkopostne – 12 (ost.)

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Rekolekcje wielkopostne – 12 (ost.)"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
bożenka
Gość
bożenka
witam wszystkich. Dziś 2 dzień Świąt Wielkanocnych. Od dłuższego czasu mam straszny problem z modlitwą. Nie jestem w stanie się modlić. Po raz kolejny nic nie wyszło z odmawiania mojej 6 N.P. choć zaczynałam już wiele razy. Nie jestem w stanie się modlić, co dopiero mówić o odmawianiu N.P. Czuje taką pustkę i żal. Ciągle idzie coś nie tak. Nie przystąpiłam nawet do spowiedzi. Czuje obrzydzenie do ludzi w pracy, gniew i złość. Nie mogę na nich patrzeć. Nie mogę patrzeć na ich podłość i fałsz, na ich oszustwa i na to, że wszystko im chodzi i nie ponoszą konsekwencji.… Czytaj więcej »
dorota
Gość
dorota

Czesc Bozenko !!!!!!!!!!!
to dziwne ale czesto o tobie mysle i odmawiam teraz takze nowenne do Milosierdzia Bozego rowniez za ciebie zebys dostala inna prace i o twojego synka dlatego mysle ze cos sie zmieni bo te mysli o tobie pojawily sie „spontanicznie w mojej glowie „pozdrawiam cie i trzymaj sie !!!!!!!!! mysle ze ten caly dolek psychiczny to cos normalnego dla ludzi o takim wysokim progu wrazliwosci jak twoj . Widzisz teraz sama ze MB z Pompejow caly czas jest z toba !!!!

Weronika
Gość
Weronika

Za wrogów trzeba się modlić, to działa chociaż na początku jest bardzo trudne. W pracy zawsze są jakieś osoby nie przyjazne – doświadczyłam tego nie raz.
Odmów codziennie krótką modlitwę lub litanię do Krwi
Jezusa za wrogów.Zobaczysz, że wszystko się zmieni.
Pozdrawiam.

Obrazki z nowenną pompejańską?