Rekolekcje wielkopostne – 12 (ost.)

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Rekolekcje wielkopostne – 12 (ost.)"

Powiadom o
avatar
bożenka
Gość
bożenka
witam wszystkich. Dziś 2 dzień Świąt Wielkanocnych. Od dłuższego czasu mam straszny problem z modlitwą. Nie jestem w stanie się modlić. Po raz kolejny nic nie wyszło z odmawiania mojej 6 N.P. choć zaczynałam już wiele razy. Nie jestem w stanie się modlić, co dopiero mówić o odmawianiu N.P. Czuje taką pustkę i żal. Ciągle idzie coś nie tak. Nie przystąpiłam nawet do spowiedzi. Czuje obrzydzenie do ludzi w pracy, gniew i złość. Nie mogę na nich patrzeć. Nie mogę patrzeć na ich podłość i fałsz, na ich oszustwa i na to, że wszystko im chodzi i nie ponoszą konsekwencji.… Czytaj więcej »
dorota
Gość
dorota

Czesc Bozenko !!!!!!!!!!!
to dziwne ale czesto o tobie mysle i odmawiam teraz takze nowenne do Milosierdzia Bozego rowniez za ciebie zebys dostala inna prace i o twojego synka dlatego mysle ze cos sie zmieni bo te mysli o tobie pojawily sie „spontanicznie w mojej glowie „pozdrawiam cie i trzymaj sie !!!!!!!!! mysle ze ten caly dolek psychiczny to cos normalnego dla ludzi o takim wysokim progu wrazliwosci jak twoj . Widzisz teraz sama ze MB z Pompejow caly czas jest z toba !!!!

Weronika
Gość
Weronika

Za wrogów trzeba się modlić, to działa chociaż na początku jest bardzo trudne. W pracy zawsze są jakieś osoby nie przyjazne – doświadczyłam tego nie raz.
Odmów codziennie krótką modlitwę lub litanię do Krwi
Jezusa za wrogów.Zobaczysz, że wszystko się zmieni.
Pozdrawiam.

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij