Wioletta: Brat w więzienu otrzymał pomoc

Odmawialam modlitwę za zdrowie brata i kolejną za swoje zdrowie. Mój brat trafił do więzienia i w chwili obecnej było to dla niego najlepsze rozwiązanie. Brał narkotyki i było już z nim bardzo źle. Nigdzie nie chcieli go przyjąć do szpitala. W więzieniu otrzymał pomoc.
Przeczytaj całość

Agata: Nowenna zmienia całe życie

"O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali." - O nowennie dowiedziałam się "przypadkiem" czytając artykuł w Gościu Niedzielnym, dzisiaj wiem, że takie przypadki nie istnieją,...
Przeczytaj całość

Justyna: W głębi serca bardzo martwiłam się o córeczkę

Ale dzięki modlitwie okazało się, że mój mąż zaczął rozważać możliwość opieki nad córeczką przez moją mamę, która - szczęśliwie - chętnie zgodziła się na opiekę i otrzymała również bez problemu urlop bezpłatny w pracy, by móc przez rok zająć się moim dzieckiem.
Przeczytaj całość

E: To naprawdę działa

Dwa miesiące temu moje małżeństwo praktycznie legło w gruzach. Po okresie kłótni, nieporozumień i zdrady – mąż odszedł z domu. Nie było dla nas ratunku. Mąż nie chciał o mnie słyszeć. Wyprowadził się z domu i zaczęliśmy osobne życie. Szukałam ratunku i wtedy znalazłam nowennę, na którą już kiedyś się...
Przeczytaj całość

Beata: działa!!!

Na nowennę pompejańską natknęłam się w momencie kiedy nie widziałam już dla siebie szansy. Długo zbierałam się , aby zacząć ją odmawiać. Odmawiam ją dopiero 3 dzień i już Matka Boska okazała swoje miłosierdzie! O dzięki Ci KRÓLOWO!!!
Przeczytaj całość

Rekolekcje wielkopostne (11)

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!