Emilia: Wysłuchana intencja znalezienia pracy

Nowennę Pompejańską, w której prosiłam o pomoc w zmianie pracy na lepszą, rozpoczęłam w sobotę 21 września. Podając intencję prosiłam „o jak najszybszą zmianę pracy na lepszą” choć wypowiadając te słowa zdawałam sobie sprawę, że brzmi to zuchwale. Ludzie nie mogą znaleźć jakiejkolwiek pracy, a ja proszę o zmianę i...
Read More

Ilona: układy na Górze

To moje drugie świadectwo. Niedługo po opisaniu uzdrowienia mojego syna Kubusia ponownie zwróciłam się do Matki Bożej. Moja siostra była w zaawansowanej ciąży. Wszystko układało się dobrze. Dzieciątko rosło i rozwijało się prawidłowo, ona czuła się wspaniale. Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na przyjście wyczekiwanego maleństwa. Kiedy na początku ósmego miesiąca pojawiły się nagłe bóle brzucha i wymioty, nikt z nas nie podejrzewał co nas czeka. Wezwano lekarza, który stwierdził zatrucie pokarmowe. Jednak ciągłe wymioty i nasilający się ból brzucha nie dawały spokoju. Następnego dnia mąż zawiózł ją na oddział szpitalny.
Read More

Halina: Moje świadectwo

Po jakimś czasie nasze relacje uległy naprawie, wiadomo jak to w małżeństwie raz jest lepiej a raz gorzej. Wiem że jego zachowanie bylo związane z dzialaniem złego.
Read More

Tomasz: Zostałem uzdrowiony i znalazłem żonę

Dzięki Nowennie Pompejańskiej zostałem uzdrowiony z różnych chorób. Prawie w ogóle nie używam już leków na bóle brzucha i leków na astmę oskrzelową. Modliłem się Nowenną w kwietniu 2017 aby poznać żonę i 13.01.2018 wziąłem ślub. Już pod koniec Nowenny poznałem obecną żonę . Teraz modlę się o znalezienie dobrej pracy i ufam Bogu i Maryi :)
Read More

Mariola: Wiem, że przed nami jeszcze nie jeden pojedynek z szatanem

Pragnę złożyć podziękowania Najświętszej Mateczce za otrzymane łaski za Jej wstawiennictwem i jednocześnie złożyć świadectwo.
Read More

Paweł: Błaganie

Proszę o modlitwę w intencji mojej i mojej rodziny, Choruję już od ponad roku i brak mi już nadziei. To rujnuje mnie i moją rodzinę. Jeśli by ktoś zechciał się pomodlić w naszej intencji do MBR będę wdzięczny.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Paweł: Błaganie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
anna
Gość

Paweł wspieram cie modlitwą

dorota
Gość
dorota

ja takze , napisz tez do siostr dominikanek w Radoniach tam jest pogotowie modlitewne juz wiele razy mi pomogly

radonie@dominikanie.pl

Renata
Gość
Renata

Jutro ofiaruje za Ciebie Komunię Św. Wszystkiego dobrego i duuuuuuuużżżżo zdrowia.

Magdalena
Gość
Magdalena

ja również

Krzysiek
Gość
Krzysiek

Pomodlę się za Ciebie Pawle. Sam też bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia dla naszego kochanego Księdza Proboszcza Mariana z choroby nowotworowej.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Jestem z Tobą

Bozena
Gość
Bozena

Proszę o modlitwę o przemianę w rodzinie i nawrócenie dzieci i o zdrowie dla mnie po operacji

Ala
Gość

Tak dużo czasu minęło, ciekawe co tam u Pawła?

zofia krach
Gość
zofia krach

Proszę o modlitwę o uzdrowienie Agaty i jej Rodziny od nienawiści do Artura, gdzie krzywdzą 2 letnią córkę Ulę ,aby zapomniała o ojcu i jego Rodzinie .

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?