Ewa: więcej rozmów z mężem, spokój wobec dzieci

Koncze jedną nowenne a zaczynam następną. Dziękuję Ci Matko Boża i obiecuję nigdy nie wypuścić z rąk różańca.
Przeczytaj całość

Świadectwo wyciągnięte z komentarzy

Witam! Czytane na tej stronie świadectwa, a także słowa otuchy bardzo mi pomagały, dodawały sił, podejrzewam, że jest bardzo dużo osób nie ujawniających się, ale śledzących tę stronę. Postanowiłam sama też tu napisać, może komuś moje słowa pomogą, tak jak mi pomogły słowa innych.Przeczytaj Świadectwo wyciągnięte z komentarzy
Przeczytaj całość

Piotr: To Cud! To prawdziwy CUD!

Ale ja dalej trwałem modlitwie mimo myśli iż cały świat mi się wali i niechęci do wszystkiego
Przeczytaj całość

Joanna: uzdrowienie córki

4 lata temu córka mając 9 m-cy była przez 0,5 roku na seriach niekończących sie antybiotyków,3 razy w szpitalu. Leukopenia, na szcz5egółowych badaniach w akademii medycznej w Gdansku wypy6tywano o białaczkę w rodzinie.pobrano próbki krwi,a ja tymczasem z internetu dowiedziałam sie o nowennie plompejanskiej,którą w tej intencji odmówiłam. Po tygodniu...
Przeczytaj całość

Urszula: Podziękuję Ci Matko jak umiem

Każdą modlitwę , w tym cudowną Nowennę Pompejańską uważam za łaskę. Modląc się wiem, że prędzej czy później każda intencja będzie, albo lepiej już jest spełniana.Zrozumiałam to w dość krótkim czasie intensywnych modlitw, czyli około półtora roku.Kiedy spojrzę wstecz , widzę, że pewne okoliczności zmierzały ku temu, bym zbliżyła się...
Przeczytaj całość

Nina: Matka Boża Pompejańska ratuje małżeństwo mojego syna

Kilka miesięcy temu pisałam o tym jak Matka Boża po pierwszej Nowennie Pompejańskiej, wpłynęła na moją modlitwę, na moją świadomosć spotkania z Matką Najświętszą. Po prostu nauczyłam się pokornej i lepszej modlitwy, niż było to wcześniej. Intencja, o którą modliłam się w powtórnej nowennie, była taka sama-uratowanie od rozpadu małżeństwa mojego syna i synowej. Prośba tym bardziej gorąca, że cierpi na tym nasza wnusia/5-letnia Dominika/.W kilka dni po zakończeniu Nowenny, moje dzieci wrócili do siebie i zamieszkali wspólnie, chociaż wydawało się, że nie będzie to możliwe.Nadal sytuacja jest bardzo trudna, ale modlę się i ufam Bogu,że ma On swój plan wobec moich dzieci i wyprowadzi ich na dobrą drogę.

Bardzo proszę Was wszystkich piszących świadectwa o modlitwę w ich intencji. Pan Jezus z Obrazu Matki Bożej Pompejańskiej podaje różaniec Św.Dominikowi.Modlę się również o Jego pomoc  dla rodziców mojej wnuczki, która ma na imię Dominika. Dzięki modlitwie Nowenną Pompejańską,dzieją się na naszych oczach wielkie, cudowne przemiany naszych bliskich, ale przede wszystkim, to my odmawiajacy różaniec, doznajemy cudownej przemiany-nawrócenia.Chwała Tobie Panie!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

13 komentarzy do "Nina: Matka Boża Pompejańska ratuje małżeństwo mojego syna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dominika
Gość
Dominika

Chwała Panu !!!
Jak pięknie 🙂 Ja również modlę się za moje małżeństwo. Mój mąż rok temu wyszedł z domu. Mamy 5-letniego synusia, który bardzo cierpi. Modlę się dopiero 10 dzień a mąż nie wykazuje żadnej skruchy 🙁 Wierzę, że Bóg ma nas w swojej opiece. Tylko czasem już człowiek traci nadzieje …

Nina
Gość

Kochane:Mario.Magdaleno,Agnieszko,Dominiko!
Po południu napisałam tylko pod adresem Agnieszki, ale to dlatego,że jej zapis był bardzo obszerny i przejmujacy.Dopiero w drodze do koscioła pomyślałam o wszystkich wpisach pod moim świadectwem.Modliłam się dziś za wszystkie drogie dziewczynki.Tak sie do was zwracam,ponieważ mam syna i córkę w waszym wieku.
Dzisiejszy świat postanowił zrobić zamęt w waszych młodych rodzinach i stąd tyle złosci i bólu.Ale Matka Boża Pompejańska napewno was uratuje.Módlmy się za siebie nawzajem.Pan Jezus powiedział:”tam gdzie dwóch lub trzech jest w imię Moje -tam Ja Jestem”.
Szczęść Boże!

Agnieszka
Gość
Agnieszka
Dziękuję Nino za wsparcie w mojej modlitwie. Jest to niezmiernie ważne by trwać w swoim postanowieniu. Prawdą jest to co napisałaś. A mianowicie, że w dzisiejszych czasach małżeństwa zostały wystawione na ciężką próbę i szkoda, że wiele z nich tak łatwo się poddaje. I to chyba jest przyczyną całkowitego ich rozpadu. Brak jest wiary w Boga i w jego opiekę nad nami. Niestety nie czerpiemy też odpowiednich wzorców od ludzi z naszego otoczenia. Wśród moich znajomych jest naprawdę dużo małżeństw, które sie rozpadły. To jest baaaaaardzo smutne 🙁 Ja przez ten okres naszej rozłąki też miewałam sprzeczne uczucia i naprawdę… Czytaj więcej »
Agnieszka
Gość
Agnieszka
Kochana Nino. Ja również modlę się o uratowanie małżeństwa – mojego małżeństwa. Dzisiaj mija 23 dzień odmawiania części błagalnej od 27 marca zacznę odmawiać część dziękczynną. Na tą nowennę natknęłam sie przypadkiem pewnej niedzieli i od razu postanowiłam ja odmawiać i trwam w tym do dzisiaj. Wierzę, ze moja prośba zostanie wysłuchana, choć bywają takie dni, że wszystko wskazuje na to że nic z tego nie będzie. Ale ja sie nie poddaję gdyż wiem, że to zły sieje zamęt. I muszę zaznaczyć, ze już w pierwszych dniach odmawiania pojawiły sie sytuacje, które dodały mi nadziei. Kocham mojego męża. Byliśmy wspaniałym… Czytaj więcej »
Nina
Gość

Kochana Agnieszko!Napewno Twoje małżeństwo zostanie uratowane.Ofiaruję dzisiejszą Drogę Krzyżową w tej intencji.

Maria
Gość

A ja od kilku już miesięcy noszę się z zamiarem odmawiania NP, ale wciąż mam obawy, że nie podołam, że nie zmieszczę się w czasie. A życie jest coraz trudniejsze…

Madgalena
Gość
Madgalena

Mario, nie jestes sama z tym dylematem. Chyba wiekszosc z nas tak wlasnie zaczynala. Jedyna metoda to po prostu zrobic ten pierwszy krok (pierwszy rozaniec) a dalej zobaczysz jak Maryja ci pomoze. Mozesz nawet miec wrazenie, ze Ona wydluza specjalnie dla ciebie dobe, zebys tylko mogla odmowic modlitwe.
Sprobuj, lek to najskuteczniejsze narzedzie szatana, pokaz mu kto tu ustala reguly! 😀

Lil
Gość

Dokładnie takie mam czasem wrażenie, jakbym bardzo szybko odmówiła te trzy części, jakby czas wolniej wtedy płynął! To niesamowite, że nie tylko ja tak czuję. Maryja jest wspaniała 🙂

Dominika
Gość
Dominika

Nino. Ja rowniez z calego serca dziekuje. Bardzo mnie wzruszyl Twoj post. Ja odmawiam Nowenne dopiero 20 dzien. Niestety maz chyba nie zamierza do nas wrocic. Zaprosilismy go na Swieta i przyjal zaproszenie zobaczymy. Niestety moj maz nie chodzi teraz do kosciola. Troche trace sily i wiare a wiem ze trzeba wierzyc z calych sil …

Nina
Gość
Kochane Dziewczynki! Jesteśmy otoczeni Chwałą Jezusa Zmartwychwstałego!W tym wyjątkowym czasie,życzę Wam aby się spełniły wszystkie Wasze marzenia, szczególnie te zwiazane z życiem w rodzinie.Przed chwilą wysłuchałam w Radiu Maryja, słów Ojca Św.Franciszka-podczas audjencji w Watykanie.Między innymi-powiedział:”Jezus Zmartwychwstał,On jest wśród nas, ciągle żyje, szczególnie ludzie młodzi- nie lękajcie się…”Musimy mocno wierzyć, że każdy człowiek składa się z ciała i duszy nieśmiertelnej, które nierozerwalnie muszą być podtrzymywane przy życiu.Tak-jak dbamy o odżywianie naszego ciała, tak Pan Jezus karmi naszą duszę.Dzieje się to, jak w przypadku uczniów w dzisiejszej Ewangelii Św. Łukasza:”..Gdy zajął z nimi miejsce u stołu, wziął chleb, odmówił błogosławieństwo, połamał… Czytaj więcej »
Nina
Gość
Matko Boża Pompejańska!Pragnę z całego serca i z ogromną wdzięcznością podziękować Matce Najświętszej, w Dniu Matki, za uratowanie małżeństwa mojego syna i synowej.Są razem i mają dobre intencje aby tak pozostało.Jestem na etapie odmawiania Nowenny po raz 3-ci w intencji wypełnienia ślubowania przed Bogiem moich dzieci i dla dobra mojej wnuczki.Modlitwa, a może bardziej wstawiennictwo Matki Bożej i modlitwy moich przyjaciół, spowodowały, że dokonał się cud. Niech ta łaska Boża i pomoc Matki Bożej Pompejańskiej dokonuje kolejnych cudów przemiany w sercach moich drogich dzieci.Wszystkich dokonujących wpisów na stronie Nowenny Pompejańskiej serdecznie pozdrawiam i polecam ich małżeństwa Matce Bożej.Szczególnie:Agnieszkę, Dominkę,Magdę,Marię,Lil i… Czytaj więcej »
habrat
Gość

Matko Boża Pompejańska. Utraciłam mężą, z powodu depresji.Jeśli taka wola Boża nasz Slub koscielny zostanie uniewazniony. Proszę dodaj mi sił bym to zniosłą.

Obrazki z nowenną pompejańską?