Natalia: Przemiana wewnętrzna

Moja historia z NP zaczęła się już w zeszłym roku, kiedy zaczęłam odmawiać swoją pierwszą nowennę w intencji mojego zdrowia(problemy z oczami).Obecnie kończę 4tą nowennę w życiu.Chcę dać świadectwo ogromnej skuteczności i mocy modlitwy Różańcowej - to co działo się i dzieje w moim życiu-ogromne trudności i to że przechodzę...
Read More

Aleksandra: Ukojenie bólu

Mam na imię Ola i mam 16 lat. Chciałabym złożyć świadectwo z czterech nowenn pompejańskich. Nie pamiętam dokładnie w jakiej intencji modliłam się w mojej drugiej nowennie, ale chyba było to "o polepszenie kontaktów w mojej rodzinie". Pamiętam, że czułam wtedy taki błogi spokój na duszy, że KTOŚ jest ze mną i chroni mnie. Wiem, że to Bóg wraz z ukochaną Matką Pompejańską byli przy mnie i nadal są. Kontakty w mojej rodzinie uległy lekkiej poprawie i dziękuję za to z całego serca. Kolejną nowennę, czyli trzecią zmówiłam w intencji Matki Bożej. Tutaj akurat nie było najlepiej. Pamiętam, że sporo przeklinałam, byłam zła na siebie o to, lecz nie umiałam tego kontrolować. Miałam wtedy dużo stresów w życiu.
Read More

Anna: Łaska jaką otrzymałam od Maryi dzięki Nowennie

Szczęść Boże. Od jakiegoś czasu czuję, że powinnam podzielić się tym jak łaskawie obeszła się ze mna Maryja, jest to mój obowiązek, a więc do rzeczy, Kilka miesięcy temu miałam bardzo duzo probleów w pracy, bardzo tej pracy nie lubiłam, nie mogłam znieśc niektórych przełożonych w tej pracy i ogromnie...
Read More

Agnieszka: Niedawno urodziłam wcześniaczka !

Cierpienia tych różnych chorych dzieciaczków są nie do opisania, choć uczą innych człowieczeństwa i przewartościowują całe życie.Proszę wszystkich dobrych ludzi o odmówienie choć jednego Zdrowaś Maryjo przez kilka dni za wszystkich chorych i cierpiących oraz za moje dzieciątko.
Read More

Adam: Aby mama wyzdrowiała

Witam , piszę to świadectwo dziękując jednocześnie Maryi i Bogu za to że mnie wysłuchali i otrzymałem tak wiele łask . Dzięki tej modlitwie stałem się lepszym człowiekiem , uwierzyłem mocno w Boga , zaufałem Mu. W czasie odmawiania modlitwy czułem ogromny spokój , takie uczucie że ktoś się mną zajął , położył mi rękę na ramieniu i powiedział ze będzie dobrze . Teraz kończę odmawiać trzecią Nowennę .
Read More

Nie zapominajmy o rekolekcjach, dzisiaj kolejny odcinek

Część 8.

Zobacz poprzednie części:

Część 7.

Część 6.

Część 5.

Część 4.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?