Ania: Miłość, ufność, pokój

Jest MIŁOŚĆ!!! Mateńka mnie wysłuchała! Wierzcie i módlcie się z ufnością i wiarą. Ona słucha i jest z nami, nie zostawi nigdy! Moja nowenna zaczęła się, jak u większości, w momencie, gdy już nic nie pomagało, byłam na skraju załamania nerwowego. Mam już trochę lat i kolejny związek okazał się...
Przeczytaj całość

Monika: Udane operacje

Tam w Medjugorje zawierzyłam całe moje życie Matce Boskiej i poddałam się Jej woli. Jeżeli zechce nas obdarować dzieciątkiem czy też wskaże nam inną drogę, przyjmiemy ją. Któż jak nie Ona wie co jest dla nas najlepsze?
Przeczytaj całość

Teresa: nie jestem sama bo Matka Boża jest ze mną

Witam wszystkich i z góry dziękuje za wasze piękne świadectwa, moje na tej stronie jest kolejne które składam moje intencje nie zostały jeszcze wysłuchane ale pewno czekają na swój czas. Kochani 2-lata temu na mojej drodze pojawił się pewien mężczyzna jednak los nie połączył nas od tego czasu go nie...
Przeczytaj całość

Agnieszka: „Nie martw się, jam przy boku jest twym”

Rodzice wychowali mnie w wierze chrześcijańskiej, uczyli modlitw od małego dziecka i tego że ważna jest niedzielna msza święta. I tak było do momentu skończenia szkoły średniej. Potem przyszły studia, nowe znajomości, chłopak, praca, wyjazdy za granicę do pracy. To jakby sprawiło ze zaczęłam oddalać się od Boga. Tzn do...
Przeczytaj całość

M: Namawiam wszystkich Odmawiajcie Różaniec On Ma Moc i SIŁĘ.

Kończę odmawiać czwartą Nowennę . Półtora roku temu kiedy zachorowałam na złośliwy nowotwór piersi bardzo się załamałam myślałam że to już koniec. Wpadłam w silną depresję miałam straszne myśli..I wtedy znajoma powiedziała mi o Nowennie ,mówiła mi ,że Matka Boża pomaga.Dala mi wskazówki jak odmawiać .
Przeczytaj całość

Michał: NP w intencji pracy i zdanie egzaminu na prawo jazdy

Mam na imię Michał. Mam 23 lata. Chociaż nawróciłem się około rok temu to o Nowennie pompejańskiej usłyszałem stosunkowo niedawno od kolegi. W chwili, gdy o niej mówił, pomyślałem „54 dni odmawiania, nawet nie będę zaczynał, bo i tak nie dam rady”, ale po tygodniu przemyśleń zacząłem odmawiać swoją pierwszą NP w intencji pracy w służbach mundurowych, do których nawiasem mówiąc bardzo ciężko się dostać. Lecz łaską jaką obdarzała mnie Maryja na poszczególnych etapach rekrutacji pozwoliła mi przejść pomyślnie gęste sito rekrutacji i na dzień dzisiejszy wszystko jest na jak najlepszej drodze, abym w niedługim czasie podjął upragnioną i wymarzoną przeze mnie prace. Na trzy dni przed końcem NP miałem ostatni etap rekrutacji na którym zdobyłem maksimum punktów. Przypadek, nie sądzę 😉 Chwała Panu.
Drugą NP zacząłem odmawiać w intencji zdania egzaminu na prawo jazdy. Jako ciekawostkę powiem, że w swoim życiu podchodziłem do praktycznego egzaminu kilkanaście razy. Tak to nie jest błąd około 11 razy próbowałem zdać egzamin i za każdym razem oblewałem „na mieście”. Podczas odmawiania NP, dokładnie w 33 dniu miałem egzamin i mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych i stosunkowo długiej jazdy na mieście (60 minut)zdałem pozytywnie. Niesamowicie silnie odczuwałem prowadzenie Maryi. Podczas egzaminu nie miałem jak to zwykle wcześniej bywało stresu, czułem się spokojnie i bezpiecznie i za to chciałbym serdecznie podziękować Maryi, dziękuje.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Michał: NP w intencji pracy i zdanie egzaminu na prawo jazdy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

super, szkoda, ze ja odmawiam NP i jest dokładnie odwrotny skutek. Co prawda intencja ta jest odległa w czasie zapewne o jakiś rok, może parę lat może paręnaście ale, sam fakt, że proszę o coś, a skutek jest zupełnie odwrotny napawa to we mnie niechęć do Ufności, do zawierzenia swojego życia. To boli, jak się o coś stara z całych sił, prosi się, modli ponad rok nieustannie,a Maryja daje Ci zupełnie inną drogę, której ja nie chce. Przykre.

Joanna
Gość
Nie jest ważne, że nie widzisz natychmiastowo w sposób wyrazisty skutków swoich próśb, tym bardziej że sama przyznajesz, że jest wymierzona na dłuższy okres. Modlitwa nie może Ci nigdy zaszkodzić, jej pozytywne skutki są nieuchronne i to Najświętsza Panienka wie, jaki zakres próśb spełnionych jest dla nas najkoprzystniejszy i w którym momencie ulegnie realizacji. Powierzajmy się Jej i naszych bliskich, i wszystkie nasze sprawy, a w nieoczekiwanym czasie, być może, że dopiero wówczas, gdy nawet zapomnimy, że o coś takiego prosiliśmy, że kiedyś to było dla nas sprawą pierwszej wagi, ale wsród wielu spraw i nowych problemów się oddaliło, nagle… Czytaj więcej »
Marcin
Gość
Marcin

Myślę, że odpowiedzią na to może być rozważanie tajemnicy Ofiarowania Jezusa:
Symeon i Anna prosili, by nie umarli, dopóki nie ujrzą Zbawiciela i czekali cierpliwie. Ufność ich i cierpliwość została sowicie wynagrodzona. — Gdy nam się dłuży czekanie na wysłuchanie próśb, nawiążmy kontakt duchowy z tymi wszystkimi, którzy długo czekali, a nie dali się niczym zniechęcić, bo Bóg jest wierny w swoich obietnicach.

Kasia
Gość

Budujące jest to,że młodzi ludzie odmawiają Nowennę 🙂 cieszę się z Tobą,pozostań pod opieką Maryi, już zawsze odmawiaj NP 🙂 z Panem Bogiem 🙂

magdalena
Gość

odmawia ja ale nadal jestem sama jak palec
…i niewiem czemu bede odmawiac ja zawsze
bo inna NADZIEJA MI NIE POZOSTALA NIESTETY.MODLILAM MIEJSC..I NIC DALEJ SAMA.JAK Z KIM BYLAM TO ZAWSZE BYLAM ZLE TRAKTOWANA,A JAK WIEDZIALANM ZE TO JEST TO ROZLATYWALO SIE,,ZAWSZE WYDAWALO MI SIE ZE TO ZLE INTENCJE OSOB 3,TAK INTUICJA MI MOWILA. TAK BYLO Z MILOSCIA MEGO ZYCIA

Zakochana
Gość
Zakochana

Odmawiam drugi raz Nowenną Pompejską i wiem , ze mnie wysłucha. Odczuwam jej pomoc , pokochałam ją na nową . Do końca moich dni będę się do niej modliła . To jest też moja ukochana mama.

Obrazki z nowenną pompejańską?