Dorota: Dziękuję, dziękuję, dziękuję Maryjo!!!

Dziękuję Maryi-modliłam się nowenną pompejańską w intencji męża o pomyślny przebieg operacji (przepuklina) i aby wszystko bylo dobrze po operacji-dziękuję,wszystko poszło dobrze,chociaż mąż za wcześnie zaczął wykonywać różne prace i zaczęlo go trochę pobolewać-martwiłam się-ale po wizycie u lekarza okazalo się że nic się złego nie stało.Dziękuję ,dziękuję,dziękuję Maryjo!!!
Read More

Ewelina: szkody były duże, ale ogień nie rozprzestrzenił się

To nie będzie typowe świadectwo. W trakcie odmawiania nowenny i po jej zakończeniu zdarzały się dla mnie nieprzyjemne rzeczy, i w pracy, i w domu. Poza tym raz byłam bardzo spokojna, raz bardzo rozdrażniona. Kompletnie nie wiem co mam o tym myśleć. Wcześniej aż tyle problemów mi się nie "gromadziło".Przeczytaj...
Read More

Wiola: Natychmiastowa interwencja w intencji pracy

Pisząc swoje świadectwo chcę podziękować Matce Bożej Królowej Różańca Świętego, do której modlę się w szczególny sposób, za wielką łaskę znalezienia pracy oraz wszelką opiekę. Do odmawiania Nowenny zmusiła mnie trudna sytuacja w jakiej się znalazłam. Przeczytaj Wiola: Natychmiastowa interwencja w intencji pracy
Read More

Radovan: Niebezpieczna fabryka

Laudetur Jesus Christus, I am from Slovakia therefore I am writing english. I have a testimony for you . In summer 2016 we got to know that in our town there was a factory which shold have burn plastic and other waste for producing electricity and it seemed that it will have a big impact for our air.
Read More

Ewa: Dziękuję, że czuwasz nade mną

Chciałam zaświadczyc o opiece Matki Najświętszej. Jestem w trakcie odmawiania Nowenny, dziś jadąc samochodem omal nie doszło do stłuczki. Wychodząc z auta myślałam, że mam cały bok pokiereszowany. Okazało się, że mam jedynie delikatny ślad na obudowie lusterka.
Read More

Małgorzata: delikatność Panienki Niepokalanie Poczętej

Długo zwlekałam z napisaniem tego, co dla mnie uczyniła Matka Boża. Jeszcze 2,5 roku temu znalazłam się w trudnej sytuacji z pracą, małżeństwo się sypało itp rzeczy. Muszę tutaj wspomnieć tylko, choć jest to temat bardzo obszerny, o tym, że miałam styczność z tzw. nurtem New Age. Doznałam wielkiej łaski od Pana Jezusa, że  o t w o r z y ł y  mi się oczy na te sprawy. Byłam wiedziona od lat to i moja czujność była słaba. W związku z tym doświadczeniem często zaglądałam na strony „Katolik” i tam ciągle była reklamowana Nowenna Pompejańska. Nawet mnie to drażniło, że za każdym razem wchodząc tę stronę widziałam ten obrazek, / nie mając oczywiście nic do Maryi którą przedstawiał/. W końcu zaczęłam się interesować jaką jest ta NP. Trafiłam na te strony. Powoli Matka Boża wdrażała tę modlitwę w mój umysł. W tym trudnym czasie, o którym wspomniałam modliłam się czasem na różańcu, ale to była tyko 1 koronka, odmówiona byle jak, siedząco itd. Kiedy uczyłam się NP to Duch Święty w mojej głowie sygnalizował, że ważna test postawa modlącego. Dzisiaj wiem, że postawa stworzenia mówiącego do Stwórcy to przede wszystkim na kolanach. Oczywiście są różne sytuacje, gdzie podczas  długiej podróży, choroby itd.  nie możemy zachować tej postawy. Moja 1 NP oczywiście była z błędami, gdyż nie zrozumiałam, że jedna intencja na całe 3 części różańca, odmawiałam 3 części. Nie znałam tajemnic Światła i też dzięki Matce Najświętszej ją poznałam. Jestem na ukończeniu obecnie 6 NP. Muszę powiedzieć Wam Moi Drodzy, że jestem bardzo szczęśliwa z tego  powodu. Wiele otrzymałam od Naszej Matki. Ta modlitwa, nawet śmierć mojej ziemskiej matki pozwoliła mi przeżyć w taki niezwykły sposób.

Miałam świadomość, że przy konających jest obecna Matka i święci. Jest to dowód na to,że wiara w Pana Jezusa i w życie wieczne jest dla nas żyjących wielką Łaską i nadzieją. W małżeństwie jest wielka poprawa, choć powoli ale zmienia się na lepsze. Córka robi pierwsze kroki, w próbach układania sobie dorosłego życia. Moje życie się zmienia, Matka Boża robi to  powoli i z wielką czułością. Nie mam jeszcze zajęcia i pomysłu co mam robić dalej w życiu, nie wiem czy czeka mnie kolejne przebranżawianie do innej pracy, czy też mam zostać w tej profesji, przez którą trochę się zagubiłam. Mam nadzieję na to, że delikatność Panienki Niepokalanie Poczętej i Królowej Różańca  Świętego jakoś mnie poprowadzi.

Małgorzata

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Małgorzata: delikatność Panienki Niepokalanie Poczętej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
anna L
Gość
anna L

Piękne świadectwo.Pozdrawiam

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.