Barbara: Otrzymanie wielu łask

O Nowennie Pompejanskiej opwiedziala mi moja siostra i goraco mnie namawiala na jej odmawianie.Kilka miesiecy bylam sceptycznie do niej nastawiona i nie wierzylam w jej dobroczynne dzialanie.Pewnego wieczora zaczelam czytac swiadectwa opisane na tym portalu i wszystko o jej odmawianiu.Mialam w tym czasie depresje,duzo plakalam i nie widzialam juz wyjscia...
Read More

Justyna: Opieka nad moją rodziną

Szanowni Czciciele Matki Bożej. Pragnę podzielić się swoim świadectwem. Nowennę Pompejańską rozpoczęłam w kwietniu 2016 w mojej osobistej intencji. Którą również powtórzyłam w tym roku. Nie została wysłuchana, ale jestem teraz spokojniejsza. Oczywiście nie był to łatwy czas.
Read More

Anonim: Zdrowie dla taty

Moja druga Nowenna do Najświętszej Marii Panny z Pompejów byla za zdrowie mojego taty. Jakieś dwa lata temu tata, który baaaardzo rzadko choruje zaczął mieć gorączkę i narzekał na silny ból w boku... Źle wyglądał i w sumie nie wiedzieliśmy co mu dolegalo... Po przeswietleniu płuc lekarz stwierdził, że oprócz zapalenia płuc ma nowotwór...
Read More

Paulina: Różaniec jest najpotężniejszą bronią przeciwko szatanowi

Witam Was Kochani, Odmawiam Nowennę już po raz piąty. Wierzę w to, że ma wielką moc. Sama Maryja powiedziała, że Różaniec jest najpotężniejszą bronią przeciwko szatanowi i dzięki niemu można wyprosić wiele łask.
Read More

Kamila: Poprawa wyników

Dziś jestem w 25. tygodniu ciąży. MÓJ SYNEK MA WSZYSTKIE NARZĄDY, NIE MA OBRZĘKU ANI PRZEPUKLINY! Jedynie serduszko ma defekt, ale operacyjny.
Read More

Magdalena: oczyszczenie

Witam. Postanowiłam opisać moje przeżycie z Nowenną Pompejańską. Modliłam się o zdrowie dla mojego syna. Od samego początku, właściwie od 3 dnia odmawiania odczuwałam same kłopoty: zachorowałam i miałam prawie 40 stopni gorączki – pierwszy raz w życiu, ale nie odpuściłam i modliłam się dalej.Mój syn miał straszny atak astmy 1 raz od roku. Same przeciwności, ale nie to było najgorsze. Mniej więcej w połowie nowenny zaczęłam budzić się w nocy i odczuwać czyjąś obecność obok mnie, jakieś takie zastraszanie, myślałam,że dłużej tego nie zniosę, ale postanowiłam nie odpuszczać i jeszcze bardziej i świadomie odmawiałam różaniec. Strach mnie jednak nie opuszczał, dlatego zaczęłam odmawiać dodatkowo koronkę do miłosierdzia Bożego i powierzyłam się cała Matce Bożej NIepokalanej, spałam z różańcem w ręku…

Po jakimś czasie kiedy już naprawdę myślałam, że dłużej tego strachu nie zniosę poczułam pomoc i ochronę…Wylałam morze łez skruchy za moje dotychczasowe życie. I te łzy skruchy przyniosły mi niesamowite ukojenie. Nie zrobiłam nic strasznego, nie. Chodziłam do kościoła, przyjmowałam sakramenty, modliłam się. Ale dopiero podczas nowenny zrozumiałam jak mechanicznie do tego podchodziłam: niedziela – kościół, wieczór – modlitwa – jak zaprogramowana maszyna – tak poprostu trzeba.

Czuję się teraz jakbym z oczu ściągnęła mgłę, przejrzała. Zrozumiałam na nowo mszę św., znaczenie wypowiadanych podczas niej słów oraz co tak naprawdę mówię i do KOGO podczas modlitwy. Przypomniałam sobie grzechy z  całego wcześniejszego życia i bardzo je odrzałowałam. Często odwiedzałam tą stronę wczytując sie, czy ktokolwiek przeżył coś podobnego. Nie znalazłam nic. Piszę to wszystko dla tych, którzy podobnie to przeżyli lub przeżywają. Nie bójcie się – Matka Boża czuwa nad nami w każdej chwili i trwajcie na modlitwie. CZuję się oczyszczona. Chwała Ci Matko Boża Pompejańska. Na zawsze Twoja!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Magdalena: oczyszczenie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Małgorzata
Gość
Małgorzata
Magdaleno Witaj! Dobrze rozumiem co czułaś wcześniej, mam na myśli to budzenie się w nocy i lęki, podobne doświadczenia też miałam. Dobrze wiem też, jaką wielką Łaską od Boga jest ,jak to ujęłaś, ściągnięcie mgły z oczu. Sama też to przerobiłam i bardzo teraz cieszę się z każdej Mszy Świętej. Muszę Ci polecić obejrzenie filmu na stronie internetowej „żywa wiara” http://www.zywawiara.pl/filmy/art-46.html tajemnica eucharystii. Coś pięknego, oglądając go po raz pierwszy płakałam cały czas. Za drugim razem chciałam poznać i zapamiętać wszystkie wskazówki do prawidłowego i pełnego uczestniczenia w Eucharystii. Cała ta strona, kazania i katechezy pozwalają rozszerzyć wiedzę religijną, ale… Czytaj więcej »
Magdalena
Gość
Magdalena

Bóg zapłać za Twoją odpowiedź i film, który mi poleciłaś.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?