Dziewczyna z Trójmiasta: Walka o małżeństwo

Wychwalając niewyczerpane łaski Matki Bożej, chcę złożyć swoje świadectwo. Jestem mężatką od pięciu lat. Przed ślubem byliśmy ze sobą sześć lat. Wydawało się, że znamy się bardzo dobrze. Na mocy sakramentu małżeństwa na świat przyszedł syn. I pojawił się kryzys. Po cichu, powolutku, nie dając znać o sobie na co dzień. Przeczytaj...
Read More

Ilona: Nowenna Pompejańska Działa!

Sięgnęłam po Różaniec w akcie ostatecznej desperacji...Ze łzami i brakiem nadziei.... Miałam problemy zdrowotne, które nie wierzyłam że cokolwiek jest w stanie usunąć...Lecz dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych!!!Przeczytaj Ilona: Nowenna Pompejańska Działa!
Read More

Justyna: Cud !

Zaczęłam sie tez bardzo dobrze czuć od zaczęcia nowenny . Zupełnie inna ja! Wiem, ze to tylko zasługa Matki Bożej!!! Chciałabym z całego serca podziękować !!!!! I prosić o więcej !
Read More

Monika: O zachowanie przez męża pracy

Dziś pojechaliśmy całą rodziną do jednego z pięknych pomorskich sanktuariów maryjnych, by podziękować Maryi za tę łaskę.
Read More

Marta A. : Byłam pewna, że nie podołam

Dziś jestem po prawie trzech miesiącach Nowenny Pompejańskiej.
Read More

Kolejne świadectwo od Pani Celiny!

Pani Celina, autorka świadectwa sprzed ok. tygodnia, napisała do nas znowu:

Szczęśc Boże

Nie wystarczy mi życia,aby dziękowac za kolejny cud.Jak wcześniej wspomniałam,po ukończeniu nowenny miałam zaczynac kolejną o prace dla siostry,Matka Boża mnie zaskoczyła.Jutro kończę nowennę 7 marca,a dzisiaj otrzymałam wiadomośc, że siostra już pracę znalazła.Moję serce jest przepełnione radościa i pokojem.

W nowennie nie będę ustawac.Przez całe moje życie,będę trwac przy Maryi .Będę dziękowac i prosic.Mam rodzinę dośc liczną,a zarazem tak bardzo poranioną i pogubioną,z dala od Boga.Wierzę głęboko,że Maryja wszystkie te ścieszki wyprostuje.

Chwała Panu

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Kolejne świadectwo od Pani Celiny!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Użytkownik

Pięknie! Chwała Panu i Maryji!

Kinga
Gość

Zaczęłam nowennę na początku marca – tak bardzo chciałabym już wkrótce dać takie świadectwo… Boję się, że nie będę wysłuchana…

kiinga87
Użytkownik
kiinga87

Zaczęłam NP na początku marca w intencji pracy – obym ja też mogła złożyć takie świadectwo…

Lidka
Gość

Jakze cudownie że coraz więcej osób odmawia Nowennę i podejmuje słodki trud tej modlitwy! ja sama zwlekałam ok 3-4 miesięcy gdy to przypadkowo zupełnie natknęłam się na wzmiancę o Nowennie. Jest nazywana modlitwą nie do odparcia i tak też jest!!! Nie wyobrażam sobie już dnia beż nowenny i pomimo że w sprawach o które prosiłam nie zmieniło się to ja jestem szczęśliwa i moja rodzina również ten spokój ta radośc i miłość Piękne!!! Ta modlitwa czyni wolnym od doczesnych dóbr i pełnym miłości Modlitwa różańcowa i Niowenna sama w sobie BŁOGOSŁAWI

M.
Gość

ja za tydzień skończę już 4 NP. w intencji znalezienia pracy, modlę się za siebie i kogoś z rodziny, ale do tej pory nic się nie zmieniło

Nina
Gość

Sam fakt, że odmawiasz modlitwę, to już zmiana na lepsze.
Z pewnością są też inne zmiany, których możesz nie zauważać, a które prowadzą małymi kroczkami do tego, o co się modlisz.

M.
Gość

myślałam, że się coś zmieniło na lepsze jak zaczęłam nowennę pod koniec stycznia, w między czasie pojawiły się trzy oferty pracy, ale dwa razy nic z tego niewyszło, a to trzecie to była szansa na staż ale też nic z tego, teraz już pod koniec jeszcze raz zaprosili mnie do innej firmy na rozmowę ale dalej nic się nieudało, a już myślałam że wreszcie się uda, mam dość, ostatnie dni nowenny ale mam DOŚĆ, wszystko się psuje

M.
Gość

skończyłam NP i nic…

JOZEF
Gość

JESTEM W TRAKCIE ODMAWIANIA PIĄTEJ NOWENNY W BARDZO WAZNEJ DLAMNIE INTENCJI . JESTEM WŁASCICIELEM FIRMY BUDOWLANEJ . ZATRUDNIAM 15 OSOB IDZIE MI FATALNIE . JESTEM BANKRUTEM MODLE SIE BARDZO DUZO . BEZ EFEKTÓW , JEDNAK BARDZO WIERZE ZE LOS SIE ODWRÓCI . PRZYRZEKŁEM MATENCE POMPEJANSKIEJ . ZE JAK MNIE WYSŁUCHA TO BĘDE ODMAWIAŁ NOWENNA POMPEJANSKA DO KONCA ŻYCIA .

Obrazki z nowenną pompejańską?