Karolina: Wiara w miłość

Witam nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać 17 lutego w intencji miłości, małżeństwa mimo iż jeszcze nie otrzymałam tego o co się modlę ale dostałam o wiele więcej poczułam miłość Jezusa. Dzięki nowennie Jezus dał mi spokój ogromną wiarę w jutro miłość i siłę do walki z szatanem i nieustannie czuje że JEST.
Read More

Sylvia: Pomoc w trudnych sprawach.

Szczęść Boże, W czerwcu zaczęłam odmawiać kolejną Nowennę Pompejańską. Tym razem obiecałam sobie, że w Jej trakcie i ja złożę swoje świadectwo.
Read More

Barbara: Ukończenie studiów i znalezienie pracy

Chciałam się podzielić już kolejnym świadectwem. To moja 2 już wysłuchana modlitwa (Nowenny Pompejańskiej). Najświętsza Maryja Panna wysłuchała mojej prośby, została ona spełniona ukończyłam studia i znalazłam pracę (umowa o pracę).Przeczytaj Barbara: Ukończenie studiów i znalezienie pracy
Read More

Natalia: Prośba z przed 3 lat

Witajcie! Swoją nowennę ukończyłam 3 lata temu. Zastanawia was pewnie dlaczego składam swoje świadectwo dopiero teraz, po tak długim czasie. Niestety, zboczyłam ze ścieżki wiary, co bardzo mnie i Boga rani. Nie potrafiłam zebrać się, przeprosić Go, ukorzyć się i przyznać do winy.
Read More

Bogumiła: kłopoty i opieka Matki Bożej

Witam serdecznie.Mam na imię Bogumiła . To świadectwo powinnam napisać wcześniej , już 8 września, ale ciągle nie mogę uwierzyć ,że stało się to , co opiszę.Opowiadam znajomym,jedni wierzą , inni nie,wczoraj namawiałam moją mamę do odmawiania nowenny pompejańskiej. Jestem osobą wierzącą, ale z moją wiarą jest trochę nie tak...
Read More

Kinga: alergia dziecka

Nowennę odmawiałam od 15.XII 2012 r. do 6. II 2013 r.Moja Córeczka ( alergiczka) znalazła się w szpitalu, a ja modliłam się w o jej wyleczenie z tej alergii..( nie wyglądało to dobrze..) pierwszy cud- wyniki badań zmieniły sie w ciągu godziny tak diametralnie ( oczywiście na korzyść dziecka),że lekarz znów je powtórzył!nie mogł uwierzyć. Alergia zniknęła, wytrwalam w modlitwie, bylam taka spokojna, niedługo zacznę kolejną Nowennę, jestem taka wdzięczna,że się dowiedziałam o Nowennie Pompejańskiej..Dziękuję Ci Mateńko..

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Kinga: alergia dziecka"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Świadectwo: Dziękujemy ci mamusiu, do zobaczenia w niebie… Wpisany przez Wiesław Kaźmierczak czwartek, 14 marca 2013 15:20 Pierwszą wzmiankę na temat chrztu nienarodzonych dzieci napotkałam dwadzieścia parę lat temu w książce „Szatan naprawdę istnieje”, której autorem jest” P. Bonifaerus Gunther CCD. Pozycja ta posiada imprimatur Kościoła katolickiego. W książce tej znajdowała się formuła chrztu dzieci nienarodzonych jaką Pan Jezus przekazał mistyczce Justynie Klotz. Byłam wdzięczna Bożemu Miłosierdziu za ten dar dla Kościoła, dla dzieci nienarodzonych a też dla zbolałych matek, które dopuściły się tego strasznego grzechu i mogły w ten sposób zadość uczynić tej zbrodni… Będąc w stanie łaski przystąpiłam… Czytaj więcej »
dorota
Gość
dorota

to swiadectwo jest niesamowite !!!!!!!!!!!!! dzieki ! ja takze czytalam Marie Simme,wierze takze ze to co mowila ta mala dziewczynka o odwiedzinach malych duszyczek to prawda bo dzieci moga miec dar od Boga jakiego nie kazdy z doroslych moze dostac gdyz sa czyste i niewinne.

Kinga
Gość

właśnie rozpoczynam trzecią Nowennę ( drugą odmawiałam o zmianę na lepsze w mojej rodzinie, mąż znalazł lepszą pracę..), jestem szczęśliwa,,,wierzę,że uda mi się wytrwać i że Mateńka mnie wsłucha…..

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.