Bożena: Ratunek dla syna

atka Boska wie jaki jest najlepszy czas na zmiany, dlatego üfam, że pomoże mojemu zagubionemu w życiu dziecku.
Read More

Karolina: Spokój wewnętrzny i cierplliwość dzięki nowennie pompejańskiej

Witam. Jestem w trakcie odmawiania swojej 3 Nowenny w mym zyciu.W sumie to juz kończę bo jestem pod koncem części dziekczynnej, ale postanowiłam juz teraz dać świadectwo łask jakich dostąpiłam. Modlę sie w intencji uwolnienie od natretnych mysli a w zamian wlania w moje serce spokoju ducha. Moge powiedziec z...
Read More

Izabela: otrzymanie łaski dla syna i matki

Nowennę pompejańską odmawiam od 26 maja br. zauważyłam już w trakcie jej odmawiania, jak wiele łask otrzymuję ja i moja rodzina. 27 czer­wca br. w cudowny sposób uczestniczyłam we mszy świętej o uzdrowienia. Owocem tej mszy jest cudowne polepszenie zachowania mojego syna, który sprawiał mi wiele problemów, jego serce zostało...
Read More

Katarzyna: Wymodlona praca

Jestem szczęśliwa i pełna wiary, że Matka Święta z Pompejów wysłuchała moich próśb. Dziękuję Królowo Różańca Świętego! Za dwa dni kończę swoją pierwszą Nowennę, a już dzisiaj rozpoczęłam odmawiać kolejną Nowennę w innej intencji, którą również jestem pełna wiary, że Maryja mnie wspomoże.
Read More

Bogumiła: Nowenną Pompejańską modlę się już któryś raz

Wczoraj skończyłam właśnie Nowennę i już mi jej brakuje, będzie więc następna i bardzo mi się podoba otrzymywanie jej na maila i odliczanie dni, polecam wszystkim, bardzo pomocne jest również radio Różaniec
Read More

Gdzie miłość wzajemna i dobro…

Kochani, zawsze jest tak, ze nie da się ze sobą wysiedzieć w jednym miejscu, co zaskutkowało niepotrzebna dyskusją.  Jednak osobiste utarczki zostawmy na Sąd Ostateczny u najlepszego Sędzi 🙂 Póki co starajmy się o danie dobrego świadectwo przed Bogiem i bliźnimi.

Pojawiły się zarzuty o stronniczość moderacji, ustanowiłem regulamin z tylko jednym punktem.

Proszę, nie przysparzajcie m zajęć 😉

„Sporny” wątek został odblokowany.

 

31
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
11 Comment threads
20 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Marek (adm.)LidkaJoannaNinaMadgalena Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Maria Łucja Okoń
Gość
Maria Łucja Okoń

Matko Boża Pompejańska!Obejmij swoją łaską i opieką duszę Jana Mariana,którego e-mail się wyświetlił na stronie poświęconej Tobie Pani moja.Spraw,aby Bóg Wszechmogący przyjął go do swojej jasności.Niech jego dusza zazna spokoju.Maria Łucja Okoń

Agnieszka
Użytkownik

niestety na forum pojawiły się osoby, które jedynie co tutaj wnoszą to ataki i wyzwiska na tych co się z nimi nie zgadzają. Bardzo przykre, że takie osoby są na forum poświeconym nowennie pompejańskiej, zamiast dawać świadectwo łaks to dają antyświadectwo swoim zachowaniem i odstręczają innych od odmawiania nowenny pompejańskiej.

lekarz Agnieszki
Gość
lekarz Agnieszki

(Droga Nino, to wcale nie nadaje się do publikacji – Admin)

Nina
Gość
Nina

Niechaj Pan Bóg błogosławi nowemu papieżowi Franciszkowi I 😀

Małgosia
Gość
Małgosia

W jednym z pierwszych zdań nowy papież Franciszek powiedział: „Módlmy się za siebie nawzajem, za cały świat”. Weźmy sobie te słowa do serca a wówczas nie trzeba będzie ciachać w komentarzach, nikt na nikogo nie będzie zły, nie poczuje się urażony, nie będzie miał pretensji ani nie ucieknie z tego czy innego forum. Trochę życzliwości i zrozumienia wypływającego z modlitwy nikomu jeszcze nie zaszkodziło.

Nina
Gość
Nina

Jezus juz powiedzial swoim uczniom aby sie nawzajem milowali.
Ta wzajemna milosc powinna odrozniac wyznawcow Jezusa od innych.

Małgosia
Gość
Małgosia

I warto je sobie czasem przypomnieć, bo chyba wszyscy się już tutaj zakręciliśmy.

Nina
Gość
Nina

Dobranoc wszystkim, było mi szalenie miło dyskutować z tak zacnym gronem.
Adminie możesz się już położyć, trzeba wypocząć po nieprzespanej nocy. Ciało nasze to Świątynia Boga, trzeba o nie dbać, a sen jest niezastąpiony w regeneracji organizmu:-)

Lidka
Gość
Lidka

Drogie SIOSTRY! Przypuszczam że każdy w pewnien sposób został tu obrażony i być może poczuł się dotkniętry czy to przez Ninę czy Agnieszkę czy Joannę czy może prze ze mnie choć statałam się nie pisać nic złośliwego jedyne to że zwróciłam Agnieszce uwagę może nie tyle nawet uwagę co poprostu ogólnie nawet napisałam aby nie oceniać tak surowo gdyż nie znamy innych, musimy wspierać ich ale nie od razu krytykować, pomagać nawracać dobrym słowem. Krytyką można człowieka zranić i zniechęcic a Szatan tylko czeka na taki moment jak ten aby w tak WAŻNYM czasie WIELKIEGO POSTU tak bardzo namieszać nam… Czytaj więcej »

Joanna
Gość

Jestem z Wami, na nikogo się nie obraziłam, przykro mi tylko było za słowa uragające Panu Bogu, dlatego się odniosłam z krytyką, ale w gruncie rzeczy każdy może odnieść jakąś korzyść z tego nieporozumienia. Jeszcze słowników nie wertowałam,jak obiecałam, bo trochę mało czasu w ciągu dnia: praca, obowiązki, 1-a NP za syna, 2-ga dozgonna w wielu intencjach,ale rozmawiałam już telefonicznie ze swoją mamą -wczoraj 13 III, która była zaniepokojona, bo gdy do mnie dzwoniła 12 III w czasie największego apogeum w naszej dyskusji, więc zdaję sobie sprawę, że musiałam być wielce wzburzona, gdy zostałam nazwana faryzeuszem i hipokrytką, i wydawało… Czytaj więcej »

Lidka
Gość
Lidka

Jakże mi miło Joanno, że jednak jesteś zasugeroiwałam się wypowiedzią siostry Agnieszki że opuściłaś naszą jednak WSPÓLNOTĘ! musimy się jednoczyć aby walczyć ze złem a nie dzielić! Żal mi jednak Marka którego nie znam a jednak był tu z nami i swoją obecnościa i wpisem choćć spowodował przypuszczam, że z rozpaczy nie specjalnie ową dyskusjęę to jednak chciałabym mu dodac otuchy i wesprzeć dobrym słowem w jakże trudnej dla niego sytuacji! Wyobraźmy sobie cóż On musi czuć jak być smutny że szukał u nas pocieszenia jednakowosz takimi zwrotami i słowami do Pana Boga jakich użył myślę że szukając pocieszenia i… Czytaj więcej »

Lidka
Gość
Lidka

Kochani spójrzcie jaki tytuł ma ten wątek… zachowajmy się jak w tytule:)

Lidka
Gość
Lidka

Nie wiem kochani czy wolno mi dodać link ale to bardzo piękny przepełniony nadzieją cierpieniem i miłością film! Uświadomił to we mnoie nasz ksiądź misjonarz Św Rodziny Ojciec Grzegorz który właśnie odbywa misje w naszej parafi za co z całego serca jak i jego trud DZIĘKUJĘ

http://www.youtube.com/watch?v=hn-MkOPeRr0

Lidka
Gość
Lidka

Jest jeszcze wersja w całości dla zainteresowanych tytuł MOST NADZIEI

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!