Anna: Siła Nowenny

Szczęść Boże :) Nowennę Pompejańską odmawiam po raz piąty. Pierwsze dwie intencje były o związek teoretycznie nie zostałam wysłuchana. Natomiast ja wiem, że zgodnie z wolą Bożą, dla mnie jest to potwierdzenie, że to nie jest ta właściwa osoba. Kolejne intencje za rodziców o uzdrowienie i uwolnienie. Zmiany zaszły, modlitwa różańcowa jest dla mnie nieoceniona i wiem, że zawsze skuteczna, ale i nie zawsze łatwa. Jedno ze świadectw dało mi do zrozumienia, że nasza modlitwa powinna być nieustanna.
Przeczytaj całość

Bożena: Nowenna w życiu mojej rodziny

Niech będzie pochwalny Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Swoją pierwszą nowennę odmówiłam 7 lat temu w intencji uzdrowienia mojej córki, u której zdiagnozowano chloniaka złośliwego, po trzech tygodniach oczekiwań na kolejne weryfikacje wycinka obecność komórek nowotworowych wykluczono. Po około dwóch latach zmówilam nowennę w intencji zdrowia mojego męża, gdzie jego badania także wyszly dobrze.
Przeczytaj całość

Iwona: Matka Boża uratowała nasz dom

Ku modlitwie pompejańskiej skierował mnie ksiądz wikariusz, który wiedział o naszym problemie – utracie całego gospodarstwa wraz z domem. Nie zbankrutowaliśmy z własnej winy, ale z powodu oszustwa innych i przez naszą łatwowierność. Przeczytaj Iwona: Matka Boża uratowała nasz dom
Przeczytaj całość

Ewelina: Wyczekane ukończenie studiów

Pragne wszystkim watpiacym powiedziec iz nie wolno przerywac zaczetej nowenny ! Pomimo przeszkod , trudnosci , zwatpienia nie poddawajcie sie i wierzecie ze sie wszystko ulozy . Bog wie lepiej co dla nas dobre ....2 lata temu oblalam egzamin bo napisalam go pol po polsku pol po angielksu
Przeczytaj całość

Anna: Powrót do zdrowia i do pracy

Choruje na przewlekłą chorobę wątroby od kilkunastu lat. W większości sama przyczyniłam się do tej choroby (nie alkohol ). Byłam na długich zwolnieniach lekarskich, raz było lepiej raz gorzej. W połowie 2014 r choroba nasiliła się ,nie pomagało sanatorium , zwolnienia lekarskie czułam sie bardzo żle. Przeczytaj Anna: Powrót do...
Przeczytaj całość

Gdzie miłość wzajemna i dobro…

Kochani, zawsze jest tak, ze nie da się ze sobą wysiedzieć w jednym miejscu, co zaskutkowało niepotrzebna dyskusją.  Jednak osobiste utarczki zostawmy na Sąd Ostateczny u najlepszego Sędzi 🙂 Póki co starajmy się o danie dobrego świadectwo przed Bogiem i bliźnimi.

Pojawiły się zarzuty o stronniczość moderacji, ustanowiłem regulamin z tylko jednym punktem.

Proszę, nie przysparzajcie m zajęć 😉

„Sporny” wątek został odblokowany.

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

31 komentarzy do "Gdzie miłość wzajemna i dobro…"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria Łucja Okoń
Gość
Maria Łucja Okoń

Matko Boża Pompejańska!Obejmij swoją łaską i opieką duszę Jana Mariana,którego e-mail się wyświetlił na stronie poświęconej Tobie Pani moja.Spraw,aby Bóg Wszechmogący przyjął go do swojej jasności.Niech jego dusza zazna spokoju.Maria Łucja Okoń

Agnieszka
Użytkownik

niestety na forum pojawiły się osoby, które jedynie co tutaj wnoszą to ataki i wyzwiska na tych co się z nimi nie zgadzają. Bardzo przykre, że takie osoby są na forum poświeconym nowennie pompejańskiej, zamiast dawać świadectwo łaks to dają antyświadectwo swoim zachowaniem i odstręczają innych od odmawiania nowenny pompejańskiej.

lekarz Agnieszki
Gość
lekarz Agnieszki

(Droga Nino, to wcale nie nadaje się do publikacji – Admin)

Nina
Gość

Niechaj Pan Bóg błogosławi nowemu papieżowi Franciszkowi I 😀

Małgosia
Gość
Małgosia

W jednym z pierwszych zdań nowy papież Franciszek powiedział: „Módlmy się za siebie nawzajem, za cały świat”. Weźmy sobie te słowa do serca a wówczas nie trzeba będzie ciachać w komentarzach, nikt na nikogo nie będzie zły, nie poczuje się urażony, nie będzie miał pretensji ani nie ucieknie z tego czy innego forum. Trochę życzliwości i zrozumienia wypływającego z modlitwy nikomu jeszcze nie zaszkodziło.

Nina
Gość

Jezus juz powiedzial swoim uczniom aby sie nawzajem milowali.
Ta wzajemna milosc powinna odrozniac wyznawcow Jezusa od innych.

Małgosia
Gość
Małgosia

I warto je sobie czasem przypomnieć, bo chyba wszyscy się już tutaj zakręciliśmy.

Nina
Gość

Dobranoc wszystkim, było mi szalenie miło dyskutować z tak zacnym gronem.
Adminie możesz się już położyć, trzeba wypocząć po nieprzespanej nocy. Ciało nasze to Świątynia Boga, trzeba o nie dbać, a sen jest niezastąpiony w regeneracji organizmu:-)

Lidka
Gość
Drogie SIOSTRY! Przypuszczam że każdy w pewnien sposób został tu obrażony i być może poczuł się dotkniętry czy to przez Ninę czy Agnieszkę czy Joannę czy może prze ze mnie choć statałam się nie pisać nic złośliwego jedyne to że zwróciłam Agnieszce uwagę może nie tyle nawet uwagę co poprostu ogólnie nawet napisałam aby nie oceniać tak surowo gdyż nie znamy innych, musimy wspierać ich ale nie od razu krytykować, pomagać nawracać dobrym słowem. Krytyką można człowieka zranić i zniechęcic a Szatan tylko czeka na taki moment jak ten aby w tak WAŻNYM czasie WIELKIEGO POSTU tak bardzo namieszać nam… Czytaj więcej »
Joanna
Gość
Jestem z Wami, na nikogo się nie obraziłam, przykro mi tylko było za słowa uragające Panu Bogu, dlatego się odniosłam z krytyką, ale w gruncie rzeczy każdy może odnieść jakąś korzyść z tego nieporozumienia. Jeszcze słowników nie wertowałam,jak obiecałam, bo trochę mało czasu w ciągu dnia: praca, obowiązki, 1-a NP za syna, 2-ga dozgonna w wielu intencjach,ale rozmawiałam już telefonicznie ze swoją mamą -wczoraj 13 III, która była zaniepokojona, bo gdy do mnie dzwoniła 12 III w czasie największego apogeum w naszej dyskusji, więc zdaję sobie sprawę, że musiałam być wielce wzburzona, gdy zostałam nazwana faryzeuszem i hipokrytką, i wydawało… Czytaj więcej »
Lidka
Gość
Jakże mi miło Joanno, że jednak jesteś zasugeroiwałam się wypowiedzią siostry Agnieszki że opuściłaś naszą jednak WSPÓLNOTĘ! musimy się jednoczyć aby walczyć ze złem a nie dzielić! Żal mi jednak Marka którego nie znam a jednak był tu z nami i swoją obecnościa i wpisem choćć spowodował przypuszczam, że z rozpaczy nie specjalnie ową dyskusjęę to jednak chciałabym mu dodac otuchy i wesprzeć dobrym słowem w jakże trudnej dla niego sytuacji! Wyobraźmy sobie cóż On musi czuć jak być smutny że szukał u nas pocieszenia jednakowosz takimi zwrotami i słowami do Pana Boga jakich użył myślę że szukając pocieszenia i… Czytaj więcej »
Lidka
Gość

Kochani spójrzcie jaki tytuł ma ten wątek… zachowajmy się jak w tytule:)

Lidka
Gość

Nie wiem kochani czy wolno mi dodać link ale to bardzo piękny przepełniony nadzieją cierpieniem i miłością film! Uświadomił to we mnoie nasz ksiądź misjonarz Św Rodziny Ojciec Grzegorz który właśnie odbywa misje w naszej parafi za co z całego serca jak i jego trud DZIĘKUJĘ

http://www.youtube.com/watch?v=hn-MkOPeRr0

Lidka
Gość

Jest jeszcze wersja w całości dla zainteresowanych tytuł MOST NADZIEI

Obrazki z nowenną pompejańską?