Ka: Dziękuję i uśmiecham się do życia

Właśnie skończyłam 2 NP. Zaczynam kolejną!:)) Przepiękna modlitwa!!! Już w trakcie jej odmawiania poczułam, że zostałam wysłuchana... Najświętsza Matka-Królowa Różańca obdarzyła mnie tą łaską (o którą tak BARDZO prosiłam) u Swego Kochanego Syna-Pana Naszego Jezusa Chrystusa! Dziś cieszę się dobrym zdrowiem duszy i ciała.
Przeczytaj całość

Natalia: Choroba i leczenie siostry

Chcę się z Wami podzielić świadectwem mojej drugiej w życiu Nowenny Pompejańskiej. Pierwszą odmawiałam w intencji spotkania na mojej drodze dobrego męża, niestety przerwałam ją w 50. dniu. Tej łaski nie otrzymałam, ale całkowicie się zmieniłam i ciągle zmieniam, coraz częściej dostrzegam swoje zalety i czuję się spełnioną kobietą. Drugą NP rozpoczęłam 15 sierpnia, odmawiał ją w intencji uzdrowienia siostry z padaczki. Od dłuższego czasu z siostrą działo się coś złego- była ciągle zamyślona, zapominała o wielu sprawach, powtarzała się, była czasami 'wyłączona' na świat.
Przeczytaj całość

Justyna: Nowa rodzę się

Chciałabym podzielić się wielką łaską jaką dostałam od Maryi. Zmagałam się z problemami natury psychicznej nerwica lękowa,stany depresyjne,potworne lęki,natrętne myśli....czasami byłam w takim stanie że chciałam umrzeć.W nasileniu choroby nie wychodziłam z pokoju,nie jadłam,nic nie piłam..w niczym nie widziałam sensu...jak brałam leki było dobrze po odstawieniu wszystko wracło,postanowilam zawierzyć siebie Bogu i zaczęłam się modlić i b.mocno wierzyć.Odmowilam w tej intencji 2 NP,po odmówieniu drugiej wszystko ustało.Jestem pewna ż to Maryja mnie uleczyła...
Przeczytaj całość

Karolina: Łaski Matki Bożej

Szczęść Boże:) Jestem teraz w trakcie odmawiania 3 Nowenny w życiu. 1 nowennę zaczęłam odmawiać niedługo po tym jak się o niej dowiedziałam, czyli w drugiej połowie 2014 roku. Ze względu na to, że ta modlitwa nazywana jest modlitwą "nie do odparcia" stwierdziłam, że muszę nią objąć całą rodzinę.Przeczytaj Karolina:...
Przeczytaj całość

M.M.: Syn poznał dobrą dziewczynę

Martwilam się o syna , ze przy jego znajomosciach i trybie zycia oraz przykladach, jakich wokół pelno nie znajdzie wlasciwej dziewczyny , tym bardziej , że z jedną juz bylo rozstanie. Prosilam Matke Boza nowenna pompejsnska o dobra wlasciwa dziewczyne dla niego, proszac przy tym Matke Boza , zeby byla mu pierwsza Mamą na cale zycie.
Przeczytaj całość

Dorota: świadectwo i pytanie dot. intencji

Szczęść Boże, Postanowiłam napisać świadectwo uzyskania łaski za pośrednictwem Królowej Różańca z Pompejów. Nowennę odmawiałam kilka razy w różnych sprawach ta ostatnia była odmawiana w intencji wyleczenia się z nawyku objadania się i ogromniej otyłości. Kilka dni po zakończeniu Nowenny otrzymałam łaskę i znalazłam siłę do walki z tym problemem . Obecnie schudłam już około 6 kilo i czuje się dużo zdrowsza nie tylko na ciele ale i na duchu i cały czas walczę dalej ze swoimi słabościami , siłę do tej walki dostałam dzięki Nowennie. Dziękuję z całego serca Królowo Różańca Świętego.
Chciałabym przy okazji zapytać o sformowanie intencji w Nowennie którą chcę zacząć lada chwila. Ja i mój mąż i synek nie mamy gdzie mieszkać, mieszkami u rodziców i jest to bardzo trudne ze względu na różnice zdań i charakterów oraz brak miejsca. Czy w Nowennie powinnam prosić o dom dla nas czy po prostu o większą gotówkę która jak wiadomo rozwiązała by sprawę braku własnego dachu nad głową. Zawsze modlę się o konkretną rzecz, nie potrafię tak ogólnie i dlatego proszę o radę . Jak powinnam sformułować intencję.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Dorota: świadectwo i pytanie dot. intencji"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Nina
Gość

Wiecie, ze ja tez nie potrafilabym sie modlic o pieniadze.
Wiadomo, ze one sa nam potrzebne do zycia zeby np kupic jedzenie, zaplacic za mieszkanie, ale mimo to sa w dalszym ciagu pieniedzmi stworzonymi przez system o czesto przynosza wiecej szkody niz pozytku.
Dlatego pros o wlasny dach nad glowa, wlasne gniazdko, w ktorym zamieszkalibyscie razem z Bogiem, z Jego blogoslawienstwem.
Niech wam Bóg błogoslawi.

Ale jeszcze cos innego mi przyszlo wlasnie do glowy.
Moze mieszkacie razem by bylo wam dane w koncu, po trudach, dojsc do porozumienia i wzajemnej zyczliwosci.
Moze przed wami stoi wlasnie takie, a nie inne zadanie.

Beata
Gość

może modlitwa w intencji ustabilizowania sytuacji rodzinnej lub o zgodę w rodzinie?

lidka
Gość
Witaj, może powinnaś w swojej intencji prosić o rozwiązanie sprawy z mieszkaniem zgodnie z wolą Bożą tak aby nikt z Was na tym nie ucierpiał.Sprawy powoli zaczną się tak układac,że sytuacja się wyklaruje.Może nie dostaniesz od razu mieszkania ale powolutku znajdziecie wyjście z sytuacji.Ja tak się modliłam i rezultat został osiągnięty. Mieliśmy dostać dom od męża z pracy(pracuje w rolniczej spółdzielni) niestety tam byli lokatorzy z nakazem eksmisji bardzo zawzięci i niemili jednocześni , w sumie nie mający prawa mieszkać w tym budynku(nie są związani ze spółdzielnią nie są pracownikami- takie przepisy). Bardzo chcieliśmy mieć swój kąt ale mimo wszystko… Czytaj więcej »
anna
Gość
Ja podczas odmawiania Nowenny Pompejskiej doznałam wielu łask o które nawet nie prosiłam chodz w pierszy dzien spotkało mnie dużo cieżkich przeciwności jakby zły chcial mi mocno przeszkodzic. Mam 25 lat mieszkam z mama(tata nie żyje) z bratem i jego córeczka bo zmarła mu żona i z siostra i jej córka i jej mezem. Jest nas duzo w małym mieszkaniu nie gogadywalismy sie były kłótnie i chciałam zeby kazdy miał swoje mieszkanie ale podczas odmawiania Różanca sytuacja sie mieniła wszyscy zaczelismy sie lepiej dogadywac wiec czasem nie jest dobre to o co prosimy Pan Bóg wie co dla nas najlepsze… Czytaj więcej »
Iza
Gość

Ja o pomoc w walce z otyłością zwracam się do św Rity, i czuję taką siłę do walki jakiej nigdy nie czułam, mnie również udało się do tej pory zrzucić 6 kg i czuję się zdrowo i fantastycznie, modlitwa ma moc!! I dzisiaj, w Wielki Czwartek zaczynam 1 dzień części dziękczynnej!
Chwała Panu!

ZDZISŁAW
Gość
ZDZISŁAW
OBECNIE NASZE MAŁŻEŃSTWO ,NASZA RODZINA ZNAJDUJE SIĘ W SEPARACJI, PRZEŻYWAMY GŁĘBOKI I ZŁOŻONY KRYZYS . OD POŁOWY PAŻDZIERNIKA ODPRAWIAŁEM KOLEJNO 3 NOWENNY POMPEJAŃSKIE. Z POZORU MOGŁO BY SIĘ WYDAWAĆ,ŻE NIC NIE OSIĄGNĄŁEM,ALE WIERZĘ ,ZE TA MODLITWA ZOSTAŁA PRZYJĘTA PRZEZ PANA BOGA. NIE MM TAKIEGO MOŻE WPROST NAMACALNEGO DOŚWIADCZENIA ,ŻE NASTĄPIŁ JAKIŚ ZNACZĄCY CUD,CZY JAKIEŚ NADZWYCZAJNE WYDARZENIE,KTÓRE ODWRÓCIŁOBY TĄ TRUDNĄ SYTUACJĘ MAŁŻEŃSKĄ O 180 STOPNI, ALE PRÓBUJĘ TUTAJ CIERPLIWIE CZEKAĆ. W INNYCH SYTUACJACH,KIEDY ODPRAWIAŁEM JAKĄKOLWIEK NOWENNĘ ZAWSZE TAKIE WYDARZENIA JAKIEŚ PO LUDZKU MOŻNA POWIEDZIEĆ CUDOWNE NASTĘPOWAŁY,A TUTAJ PO 3 NOWENNIE JAKBYM SKUTKÓW NIE WIDZIAŁ,DALEJ JAKBY CIEMNOŚĆ NIE WIEM CZY DOBRZE PODCHODZĘ… Czytaj więcej »
Weronika
Gość
Weronika
Zdzisławie, ciężko jest wymodlić coś,co nam się wydaje dobre dla drugiej osoby,jeśli ta osoba tego nie chce.Trzeba prosić Pana Boga o pogodzenie się z Jego Wolą a napewno pozwoli zrozumieć wiele spraw dla nas niezrozumiałych.Ja też nie mogę wymodlić dla najbliższych osób przemiany serca,nawrócenia itd.Jednak nie ustaję w modlitwie,chodzę codziennie na Mszę Św.przyjmuję Pana Jezusa do serca,często ze łzami w oczach,modlę się do Ducha Świętego o siedem darów,o światło i jest dobrze.Pomyśl np.,jakie przeciwności losu miał nasz Bł.Jan Paweł II, poczytaj o Św. to pomoże Ci zrozumieć,jak Pan Bóg nas prowadzi.Modlę się za wszystkie małżeństwa i rodziny,wspomnę w modlitwie i… Czytaj więcej »
caren
Gość

Masz rację Weroniko to nie jest proste szczególnie jak widzi się osobę którą się kocha jak na własne życzenie idzie na dno i nie widzi miłości

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!