Renata: Matko Boska zę wstawiłas się za mną u syna swego

Pewnego dnia znalazłam w internecie Nowenne Pompejańską, nowenne nie do odparcia, postanowiłam ją odmawiać. Zastanawiałam się czy to możliwe aby Matka Najświętsza pomogła mi czy aby na pewno ona da mi spokój
Przeczytaj całość

Alicja: Nawrócenie Macieja

Kilka dni temu skonczylam odmawiac rozaniec pompejanski o nawrocenie mojego ziecia. Rozaniec ten rownoczesnie odmawiala moja corka ,ktora jest jego zona. Oboje sa malzenstwem od 7 lat maja dwojke dzieci ale ziec ma inne poglady na temat wiary,duzo krytycyzmu na temat ksiazy ,kosciola i oczywiscie nie chodzil z rodzina do...
Przeczytaj całość

anna: zdrowie dla syna

O nowennie dowiedziałam się z netu. Postanowiłam odmówić ją. Zaczęłam we wrześniu ubiegłego roku. Jeszcze nie wiem czy zostałam wysłuchania...sprawa nie rozwiązała się jeszcze ani na moją korzyść ani na niekorzyść.Przeczytaj anna: zdrowie dla syna
Przeczytaj całość

Anita: Jestem dobrej myśli i wiem że to wszystko zawdzięczam Matce Najświętszej.

Możliwe że odmówię następną intencję o wyleczenie z choroby psychicznej mojego rodzica, a potem chciałabym odmówić również nowennę o zdrowie dla mojego drugiego rodzica.
Przeczytaj całość

Magda: uzdrowienie synka

Witam! Chciałabym podzielić się historią o tym, jak nasz maleńki synek został uzdrowiony m.in. dzięki Nowennie Pompejańskiej. Gdy miał dwa tygodnie trafił do szpitala w bardzo kiepskim stanie, prawie nie oddychał, był cały siny, blady, nie poruszał się, w szpitalu usłyszeliśmy, że przyjechaliśmy na ostatnią chwilę, bo jeszcze trochę, a...
Przeczytaj całość

Dlaczego Szatan boi się różańca?

Dostaliśmy ciekawy list od Tomasza:

Ciekawiła mnie odpowiedź na pytanie, dlaczego szatan tak bardzo boi się różańca? Oto co znalazłem w internecie na ten temat.

„Pewien kapłan podczas sprawowania posługi egzorcysty zmusił szatana do wygłoszenia pochwały Maryi. Zapytał go: Dlaczego się tak boisz, kiedy wzywam Dziewicę Maryję? Usłyszał taką odpowiedź za pośrednictwem opętanej: Ponieważ jest to najpokorniejsze stworzenie ze wszystkich, a ja jestem pyszny. Jest najbardziej posłuszna, a ja jestem najbardziej zbuntowany (wobec Boga). Jest najczystsza, a ja jestem najbardziej splugawiony. Jest jedynym stworzeniem, które może mnie zwyciężyć całkowicie, ponieważ nie została nigdy dotknięta nawet najmniejszym cieniem grzechu.”

Poprzez nieposłuszeństwo Ewy szatan uzyskał jakby dostęp do ludzi. Maryja jest jakby nową Ewą jeśli tak można powiedzieć. Poza tym szatan znając Pismo Święte doskonale wie, Kto ma go ostatecznie pokonać.

„Szatan bowiem już jest pokonany. Pokonał go Pan Jezus na Krzyżu. Jednak jeszcze na krótki czas uwolniony działa i niszczy dusze ludzkie. Jego ostateczny upadek ma jeszcze się dokonać. I powtórzmy – za przyczyną Najświętszej Maryi Panny.” Dlatego taka ogromna nienawiść i strach.

„Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie a niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę. (Rdz 1, 15) Te słowa z tzw. Protoewangelii odnoszą się do Maryi. Ona ma zmiażdzić głowę szatana. Ona jest Niewiastą z Apokalipsy, obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu (Ap 12,1). Tak nas poucza Pismo Święte. Wiemy z całą pewnością, ze Maryja jest Tą wybraną, która ma zmiażdzić głowę szatana, czyli dokonać jego ostatecznego upadku.”

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Dlaczego Szatan boi się różańca?"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
S Janina Kołosińska
Gość

Różaniec jest moją siłą w trudach dnia codziennego .Jest to modlitwa ,która tak bardzo poleca sama Najświętsza Maryja Panna.Przez Różaniec można wyprosić wiele łask u Boga .,jest to też najprostszy egzorcyzm.

jaroslaw.wierny@o2.pl
Gość
jaroslaw.wierny@o2.pl

Różaniec leczy …wielu młodych ludzi chorujących na depresję zaczęli odmawiać różaniec i dzis sa zdrowi i realizuja sie zawodowo . To modlitw i wiara czyni cuda nie psychoterapeuta za kase .

irena
Gość
to prawda od kiedy zaczelam odmawiac nowenne pompejanska sama sie wyciszylam ,wczesniej kazde nawet najmniejsze problemy wpedzaly mnie w rozpacz ,teraz jestem juz silniejsza i nawet jak cos idzie nie tak przyjmuje to z wiekszym spokojem ,jutro koncze druga nowenne pompejanska ,odprawiam ja w intencji mojej corki ,ktora zaczela popadac w depresje i nie mogla sobie poradzic z nowa sytuacja ,wyszla za maz urodzila dziecko ,wszystko zaczelo ja przytlaczac ,zaczela mi mowic zebym sobie wziela jej dziecko na wychowanie ,bo ona nie jest dobra matka ,oczywiscie byla dobra matka ,ale wedlug niej tak nie bylo ,pierwsza mysl psycholog potrzebny od… Czytaj więcej »
Kasia
Gość

Niewiastą z Apokalipsy jest Oblubienica Chrystusa, którą w całej Biblii symbolizuje Kościół – ciało Chrystusa (nie tylko kościół katolicki, ale wszyscy ludzie wybrani przez Boga i zapisani w Księdze Życia przed założeniem świata).
Nie wyciągajcie wersetów z kontekstu Biblii.
Są one w tym artykule wyjęte z kontekstu tylko na poparcie fałszywych tez.
JEDYNYM człowiekiem, który chodził po ziemi, będąc czystym i nieskalanym przez grzech był JEZUS CHRYSTYS. I tylko On. Wszyscy potrzebowaliśmy zbawiciela, nawet Maryja. A Diabeł jest ojcem kłamstwa i prawdy w nim nie ma. Jak możecie wierzyć w te kłamstwa i odbierać chwałę Jezusowi? Chwała Panu!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!