Aga: modlitwa za dzieci nienarodzone

List od Agnieszki:

Kochani!
Mam prośbę do Was. To zajmie niewiele czasu, a pozwoli zachować kilka istnień. Wg ostatnich danych na świecie dokonuje się 50 milionów aborcji rocznie. W samych Stanach Zjednoczonych dokonuje się dziennie około 1500 aborcji.Co 11 sekund ginie w Europie dziecko wskutek aborcji – wynika z raportu przygotowanego przez Instytut Polityki Rodzinnej (Institute for family Policies – IPF). Daje to 327 aborcji na godzinę, 7468 dziennie, 2,9 miliona rocznie w samej Europie.  To ile dokonuje się ich w tym samym dniu na całym świecie? Przerażające.
Zachęcam Was kochani do modlitwy za dzieci nienarodzone, które rodzice chcą usunąć. Wystarczy choć jedna cząstka różańca, jakaś koronka, litania lub inna modlitwa. Wierzę, że dzięki modlitwie uda się po części uratować los tych biednych nienarodzonych dzieci.

Warto pamiętać o duchowej adopcji dziecka poczętego, które wiąże się z 1 dziesiątką różańca dziennie

Nowenna pompejańska jest też na Facebooku
Polub nas! 🙂

10 myśli na temat „Aga: modlitwa za dzieci nienarodzone

 1. Agnieszko, wspaniale, że o tym napisałaś! Osobiście podejmowałam się duchowej adopcji kilkakrotnie, przez 9 miesięcy odmawiałam 1 dziesiątke różańca za 1 zagrozone dziecko, i po zakończeniu tych 9 miesięcy zaczynałam od nowa za kolejne, wiadome Bogu, dziecko. A jakie szczęście po zakończeniu 🙂 wspaniałe uczucie. Nie wiem sama dlaczego przestałam… chyba za bardzo skupiłam się na modlitwie za samą siebie, swoje sprawy i rodzinę. Ale Twój list dał mi takiego pozytywnego kopniaka żebym powróciła do duchowej adopcji dziecka poczętego. Ostatnio bardzo rzadko wchodzę na tę stronę, a teraz coś mnie tknęło, weszłam i od razu przeczytałam Twój list – tak widocznie miało być. Dzięki 🙂

 2. A co z zyciem poczetym w wyniku przypuscmy brutalnego gwaltu, brutalnego gwaltu zbiorowego, z pobicien do tego stopnia ze kobieta np stracila przytomnosc?
  Czy Bog moze w ten sposob powolywac do zycia czlowieka? Przeciez golymi oczami widac, ze zycie poczete jest przez zlo, ZŁO. W gwalcie NIE MA NIC DOBREGO, gwalt to dzialanie szatana diabła.
  Dziecko poczete w wyniku brutalnego gwaltu jest dzieckiem Boga czy dzieckiem szatana? Ma w sobie iskre Bożą czy ogień szatana?

  • Tak sobie myślę, może naiwnie, ale że w tym też jest palec Boży, bo może to dziecko, które przyjdzie mimo wszystko, na ten świat,mimo, że poczęło się bez miłości, a wręcz w bólu i udręczeniu, które swoje życie będzie zawdzięczało miłości matki, która, po ludzku nie powinna go kochać, ale dzięki łasce Bożej pokocha i będzie swą matczyną miłością uświęcać swoje życie i swojego dziecka, temu potomkowi złego człowieka wpoi miłość i nauczy go modlić się za swoich przodków między innymi też, to może po latach chociażby, ten gwałciciel się nawróci, zatęskni za Bogiem i tak dokona się zwycięstwo nad szatanem.
   O to modlę się codziennie w swojej dozgonnej Nowennie, adoptując duchowo wszystkie zagrożone aborcją dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem DZIECKA I JEJ MATKI -poleconej na tutejszym forum, czy też blogu, przez DOROTĘ.Proszę również za te wszystkie matki pragnące dostąpić łaski macierzyństwa, by swą modlitwą za nienarodzone dzieci i te zagrożone aborcją, żeby uprosiły przez to szybciej Pana Boga i dostąpiły cudownego macierzyństwa i wdzięczności ze strony swych dzieci i miały wystarczającą cierpliwość w trudzie wychowywania swych pociech.

   • Joanno, przecieram oczy…palec Boży w akcie gwałtu???
    Bóg macza palce w gwałcie, bo chce w ten sposób powołać zycie? Nie…w/g mnie nie, choc moze jeszcze tego nie rozumiem, moze nie widze tego palca, moze kiedyś go zobacze, ale dzis stanowczo nie.
    Bog nie jest zrodlem zla, i to co pochodzi od Boga nie jest zle.
    Ald gwalt jest zly, jest niewyobrazalnie masakrycznie zly.
    Dziwie sie ze niektorzy moga tak spokojnie pisac o tym. We mnie wywoluje to wiele emocji, cos mi sie po prostu robi. To nie jest nawet beznamietny stosunek plciowy, to jest cos okropnego, prosze sobie wysilic wyobraznie i moze wtedy uzmyslowicie sobie ze palca Bozego tam nie ma. Bog nie moze doswiadczac w taki sposob, w zaden zly sposob, bo sam nie jest doswiadczany. Napisano o tym w pismie.
    Osobiscie nie adoptuje dziecka pochodzacego z aktu gwaltu, nawet duchowo, bo powstalo w akcie poteznego zla.

    • Nie jest przcież moją winą, że takie rzeczy się się dzieją. Swoimi modlitwami nie uczynię, że nagle przestanie istnieć całe zło, choć bardzo bym tego pragnęła. Jednak, chodzi mi o spojrzenie, jak ujrzeć okropne rzeczy w lepszym świetle, skoro już do nich dochodzi, żeby móc przetrwać i jednocześnie nie grzeszyć. Wręcz swoim poświęceniem udowodnić, że jeżeli nie od razu, to w rezultacie, kiedyś przyniesie to pozytywny wydźwięk.
     Wiem, że dużo łatwiej jest to poświęcenie sobie wyobrazić, że bym była zdolna do niego, a w obliczu codziennych swoich obowiązków i trudów ponoszę wciąż drobne porażki np. utrata cierpliwosci przy wychowywaniu dzieci, ale modląc się jakoś się podnoszę i ufam, że BÓG pomoże każdemu z nas na miarę naszych potrzeb.
     Dlatego modlę się nie tylko o swoje prywatne sprawy, ale też za innych bardziej tej pomocy potrzebujących niż ja sama. I choć to jest kropla w morzu, to przecież jest przydatna.

 3. Witam,
  Piszesz że gwałt to zło i tu się z tobą zgadzam, ale powiedz czym to dziecko zawiniło że po pierwsze powstało w taki a nie w inny sposób a po drugie z tego powodu chcą je zabić.Dla kobity musi to być straszne dowiedzieć się że jest w ciąży po gwałcie, ale jednak w tym dziecku nie ma winy za to co się stało, dlaczego musi umrzeć za grzech ojca? Pan Bóg dał nam wolną wolę i to nie jest tak że On chce żeby dzieci rodziły się z gwałtu. Bóg jest konsekwentny, pomyśl gdyby tylko i wyłącznie po akcie gwałtu nie dochodziło do zapłodnienia … Bóg dał prawa, którym rządzi się ten świat. Człowiek je nagina lub łamie i są tego konsekwencje. Ja jestem córką alkoholika i nie chciałabym aby moja mama usunęła mnie bo nienawidzi mojego ojca.

 4. Droga Nino
  Dziecko poczęte dostaje ciało od rodziców ale duszę od Boga. Tak dobry Bóg dał nam dar powoływania do życia nowego człowieka. Powinniśmy ten dar wykorzystywać mądrze. Poczęte dziecko nie jest winne temu w jaki sposób się poczęło jest człowiekiem stworzonym na obraz i podobieństwo Boga. Módlmy się za gwałcicieli by nie krzywdzili kobiet ale też by i sobie nie zamykali drogi do Nieba. Zawierzmy Bogu te sprawy i błagajmy Go o miłosierdzie. Jezu Ufamy Tobie.

 5. Nino, moja koleżanka została poczęta w skutek gwałtu, mimo to, wiąże ją z mamą bardzo silna więź. Tak więc nie zawsze sprawdza się teza, że matka nigdy nie pokocha takiego dziecka. Niektóre rzeczy można dopiero zrozumieć jak się ma z nimi bezpośrednio do czynienia.

 6. Adopcję poczętego dziecka podjęłam w marcu i już wiem, że podejmę kolejną adopcję. Kiedy modlę się za to dzieciątko, czuję spokój i radość i wierzę, że zostanie ono zachowane przy życiu.

 7. Dziecko jest zawsze dzieckiem Boga. Każde. Szatan nie ma mozliwości dawania życia. Nawet dziecko poczęte w wyniku gwałtu czy też złej procedury in vitro jest dzieckiem Boga.
  W mojej rodzinie ciocia została zgwałcona przez rosyjskiego żołnierza. Ale kochała swoją córkę i to ze wzajemnością. Nie widze powodów do pietnowania dzieci.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!