Alina Maria: ciężka choroba męża

Przeczytałam, jakie są warunki jej odmawiania i pomyślałam, że to za dużo jak dla mnie, nie mam przecież tyle czasu, by odmawiać trzy różańce dziennie.
Read More

Gosia: Nowa szkoła

Dzień przed testami rozpoczęłam nowennę. Stres mnie momentalnie opuścił. Wiedziałam, że Matka Boża zrobi wszystko co jest dla mnie dobre. Historię napisałam na 63% co uważam za cud.
Read More

Monika: Ksiądz przygotuje mnie na spowiedź

Pragnę złożyć świadectwo po pierwszej Nowennie Pompejańskiej, pierwsze nie ukazało się pomimo wysłania. Zaczęłam modlić się po dość trudnych doświadczeniach w moim życiu..Przyznaję, że nie żyłam w domu związanym z wiarą i sama byłam daleka od Pana Boga. Modliłam się o miłość, o dobrego człowieka w moim życiu. W trakcie dni modlitwy bardzo się wyciszyłam i zaczęłam zupełnie inaczej patrzeć na swoją przeszłość i zachowanie.
Read More

Danusia: Modlitwa za Dusze w Czyśćcu cierpiące

To moje trzecie świadectwo z odmawiania Nowenny Pompejańskiej od 15.08.2016r. do 11.09.2016r. za dusze Czyśćcu cierpiące a 10 NP. Tą NP. ciężko było odmawiać. Miałam złe samopoczucie, bolała mnie głowa, miałam duszności, rozproszenie myśli. Dotychczas wszystkie NP odmawiałam modląc się 4 częściami różańca świętego ale tą zaczęłam odmawiać 3 części różańca św.
Read More

Anna: List – Różaniec to pomoc w przetrwaniu najcięższych chwil

Nowenną Pompejańską modliliśmy się o cudowne uzdrowienie naszego Taty. Sytuacja była medycznie beznadziejna, zero szans... Ale kiedy dzieją się cuda? właśnie w takich sytuacjach - dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Zaczęliśmy odmawiać Nowennę całą rodziną, podczas trzeciego dnia pobytu Taty w szpitalu.
Read More

Magdalena: Nowenna Pompejańska zmienia na lepsze i dodaje nadziei na lepsze jurtro

Dziękuje Matce Boskiej za to, że pokazała mi iż istnieje nowenna pompejańska i pomaga w sytuacjach bardzo trudnych. Ja w takiej sytuacji się znalazłam. Firma która prowadzę w ostatnich miesiącach prawie nie przynosiła zysków. Było bardzo marnie. Byłam załamana i znerwicowana, że wszystko nad czym pracowałam wiele lat może przepaść. Przeczytałam o nowennie pompejańskiej w internecie i wewnętrzny głos mój podpowiedział mi abym zaczęła ją odmawiać jak najszybciej. I tak zrobiłam. Intencją była wyjście firmy z kryzysu i godny zarobek za prace. Miałam na początku opory, że to niestosowna intencja. Ale z drugiej strony chciałam walczyć o lepszy byt. Na początku stycznia skończyłam nowennę w tej intencji i zaczęłam kolejną, tym razem w intencji mojej siostry. Modlitwa w intencji pracy i firmy przyniosła efekty.

Styczeń okazał się odbiciem od dna na który tak długo czekałam. Dziękuję za pomoc. Za to , że nie jestem sama z moimi problemami na tym świecie. Matko Różańcowa z Pompei dziękuje Ci za wysłuchanie modlitwy i za inne błogosławieństwa którymi mnie i moją rodzinę obdarzyłaś. Proszę mniej wciąż w opiece moją firmę i pomagaj mi nią zarządzać i prowadzić. Drugą intencje kończę pod koniec lutego i już myślę jaka będzie następna. Teraz nowenna pompejańska to cząstka mojego życia, mojego każdego dnia. Chcę ją odmawiać i ufam Bogu coraz bardziej i coraz mocniej , choć zawsze miałam z tym problemy. Dzięki modlitwie zmieniam się na lepsze. Dziękuję.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Magdalena: Nowenna Pompejańska zmienia na lepsze i dodaje nadziei na lepsze jurtro"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

Musze się przyznać że nie znałam jej dotąd, ale również zacznę ją praktykować 🙂

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?