Monika: Bezsilna!

Kochani odmawiajcie różaniec to najlepsza broń przeciwko wszelkiemu złu.
Przeczytaj całość

Ela: Matka Najświętsza uratowała mój związek

Szczęść Boże, Zakończyłam moją pierwszą nowennę w intencji związku. Mój partner zmienił się gdy zaszłam w ciążę. Niby nas nie zostawił, ale się bardzo oddalał. Przeczytaj Ela: Matka Najświętsza uratowała mój związek
Przeczytaj całość

Maria: Nowenna o dobrą spowiedź przed ślubem.

W części dziękczynnej czułam wdzięczność do Matki Bożej, ale również prosiłam o wiarę, miałam wielką nadzieję, że spowiedź o którą się modlę będzie dobra.
Przeczytaj całość

Marcin ze Szwecji: Wypełniła się intencja „Godna praca w Szwecji”!

*ZROBIŁEM KOMPLETNIE WSZYSTKO PRZEZ 54 DNI ABY MODLITWA POMPEJAŃSKA SIĘ WYPEŁNIŁA. JEŻELI ZE WSZYSTKICH SIŁ BĘDZIECIE PROSIĆ MARYJĘ ONA WAS NA PEWNO WYSŁUCHA !!!
Przeczytaj całość

Anita: Ukojenie bólu

Chciałabym złożyć świadectwo niezwykłego działania nowenny pompejanskiej. O nowennie dowiedziałam się z internetu w lipcu 2016 roku, kiedy to runelo całe moje ówczesne życie. Mój narzeczony, z którym bylam 6 lat i z którym wiązałam całą przyszłość, podjął decyzję o rozstaniu. Poinformował mnie o tym telefonicznie, nie mając nawet na tyle odwagi, żeby spojrzeć mi prosto w oczy... To był dla mnie szok.
Przeczytaj całość

Justyna: praca

Chciałabym opisać radość, która mnie spotkała za przyczyną Matki Bożej z Pompejów. Mój chłopak od dwóch lat nie mógł znaleźć stałej pracy, dorabiał tylko niewiele. Bardzo mnie ta sytuacja smuciła, nic nie zapowiadało zmiany.

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać 15 sierpnia, w święto Wniebowzięcia Matki Bożej, zakończyłam 7 października w święto Matki Bożej Różańcowej. Było mi bardzo ciężko, nieraz żeby nie zasnąć na kolanach chodziłam po pokoju z różańcem. Bałam się, że moja modlitwa jest niegodna, że za mało poświęcam jej myśli. Ale trwałam. Mimo psychicznego i fizycznego zniechęcenia.

Po zakończeniu odmawiania Nowenny zmieniło się moje nastawienie, wierzyłam, że chłopak niedługo znajdzie pracę, czułam wewnętrzny spokój, w końcu zawierzyłam swój problem Matce Bożej 🙂

Po dwóch miesiącach od zakończenia Nowenny chłopak miał rozmowę kwalifikacyjną, na początek dostał się na staż. A teraz od nowego roku dostał umowę o pracę! Dla mnie to cud i cały czas z uśmiechem dziękuję za tą łaskę.
Teraz 2 lutego w święto Matki Bożej Gromnicznej zaczynam drugą Nowennę we własnej intencji – zerwania z nałogiem, który niszczy moje ciało. Wierzę, że tym razem też zostanę wysłuchana (oczywiście jeśli taka jest wola Boża).

Pozdrawiam wszystkich i daję świadectwo, że  ta modlitwa ma ogromną moc. Z Panem Bogiem!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!