Katarzyna: sprawy sądowe

Sprawy toczą się dotąd, jednak wiem, że Bóg walczy, że Maryja ma nas w swojej najczulszej i najlepszej opiece!! Dziękuję Ci Matko Najświętsza!
Przeczytaj

Anita: Ukojenie bólu

Chciałabym złożyć świadectwo niezwykłego działania nowenny pompejanskiej. O nowennie dowiedziałam się z internetu w lipcu 2016 roku, kiedy to runelo całe moje ówczesne życie. Mój narzeczony, z którym bylam 6 lat i z którym wiązałam całą przyszłość, podjął decyzję o rozstaniu. Poinformował mnie o tym telefonicznie, nie mając nawet na tyle odwagi, żeby spojrzeć mi prosto w oczy... To był dla mnie szok.
Przeczytaj

Irena: Praca

Dzięki modlitwie różańcowej wróciłam do pracy oraz otrzymałam przedłużenie umowy za co bardzo dziękuję. Módlcie się na różańcu. Matka Boża nigdy nie zostawi nikogo bez pomocy.
Przeczytaj

Kasia: Moje modlitwy

Nowenna Pompejańska i modlitwy do św. Józefa dodają mi sił do walki z przeciwnościami każdego dnia,do trwania ,do nadziei ,że wszystko będzie dobrze,że razem pokonamy wszelkie trudności.
Przeczytaj

Marzena: Odmawiajcie Różaniec!

Marzena: Odmawiam różaniec od 8 dni w intencji znalezienia pracy. Jestem pełna wiary i wiem, że z pomocą Matki Bożej znajdę dobrą pracę. Nie wiem jak bym sobie poradziła w tej trudnej sytuacji bez opieki Matki Bożej.
ODMAWIAJCIE RÓŻANIEC to wielki dar BOŻY.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o