Dla szukających drugiej połowy

Powstała nowa, ciekawa inicjatywa dla osób szukających drugiej połowy. Ona i On – darem dla siebie.  🙂

Więcej na facebooku.

8 myśli na temat „Dla szukających drugiej połowy

  • No ja się modlę, a co Matka Boża z tym zrobi, to już inna sprawa… ale jest we mnie mnóstwo wiary w to, że moje marzenie się spełni i generalnie jestem aktualnie megaszczęśliwą osobą mimo że jeszcze nie znam tego kaskadera, który podejmie wyzwanie zostania moim mężem, hehe 🙂

   • No jak już się modlisz Nowenną to, co by się nie stało, pozostaniesz megaszczęśliwą osobą. A nawet MEGAszczęśliwą 😉

 1. Ciekawiła mnie odpowiedź na pytanie, dlaczego szatan tak bardzo boi się różańca? Oto co znalazłem w internecie na ten temat.
  „Pewien kapłan podczas sprawowania posługi egzorcysty zmusił szatana do wygłoszenia pochwały Maryi. Zapytał go: Dlaczego się tak boisz, kiedy wzywam Dziewicę Maryję? Usłyszał taką odpowiedź za pośrednictwem opętanej: Ponieważ jest to najpokorniejsze stworzenie ze wszystkich, a ja jestem pyszny. Jest najbardziej posłuszna, a ja jestem najbardziej zbuntowany (wobec Boga). Jest najczystsza, a ja jestem najbardziej splugawiony. Jest jedynym stworzeniem, które może mnie zwyciężyć całkowicie, ponieważ nie została nigdy dotknięta nawet najmniejszym cieniem grzechu.”

  Poprzez nieposłuszeństwo Ewy szatan uzyskał jakby dostęp do ludzi. Maryja jest jakby nową Ewą jeśli tak można powiedzieć. Poza tym szatan znając Pismo Święte doskonale wie, Kto ma go ostatecznie pokonać.

  „Szatan bowiem już jest pokonany. Pokonał go Pan Jezus na Krzyżu. Jednak jeszcze na krótki czas uwolniony działa i niszczy dusze ludzkie. Jego ostateczny upadek ma jeszcze się dokonać. I powtórzmy – za przyczyną Najświętszej Maryi Panny.” Dlatego taka ogromna nienawiść i strach.

  „Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie a niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę. (Rdz 1, 15) Te słowa z tzw. Protoewangelii odnoszą się do Maryi. Ona ma zmiażdzić głowę szatana. Ona jest Niewiastą z Apokalipsy, obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu (Ap 12,1). Tak nas poucza Pismo Święte. Wiemy z całą pewnością, ze Maryja jest Tą wybraną, która ma zmiażdzić głowę szatana, czyli dokonać jego ostatecznego upadku.”

A Ty co o tym myślisz? Napisz!