Świadectwo Ani: łaski w modlitwie

Odmawiam Nowennę Pompejańską trzeci raz. Pierwsza z próśb (trudna do zwerbalizowania, generalnie chodziło o wykonanie się woli Pana Boga względem pewnej relacji) zostaje wysłuchana; mam wrażenie, że proces ten postępuje stopniowo, co zapobiega bólowi, który wywołałaby nagła zmiana sytuacji. Obecnie modlę się o nową pracę i wierzę, że w odpowiednim czasie Królowa Nieba i Ziemi taką mi podaruje. Prawdziwie pokochałam tę modlitwę, nie jest ona ciężkim jarzmem a czasem wytchnienia i spokoju. W czasie jej odmawiania pojawiają się budujące refleksje. Mam więc nadzieję, że odmieni ona całe moje życie duchowe, pokaże drogę powrotu do Domu Ojca.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Świadectwo Ani: łaski w modlitwie"

Powiadom o
avatar
Gosia
Gość
Ale się skiepściła ta strona. Nie zaglądałam tu 2 tygodnie i takie fatalne zmiany. NOWE FORUM nie działa tak jak jeszcze niedawno, w pozostałych tematach zmiana kolejności wpisów, wyświetlanie tylko niektórych… Teraz już naprawdę daruję sobie wchodzenie tutaj ale dziękuję za te prawie 4 miesiące razem spędzone :-). Na pewno było to pozytywne doświadczenie. Odmówiłam 2 NP ale jak na razie nic się nie zmieniło w żadnej z poleconych spraw. Nie zauważyłam też „bonusów” jakie otrzymywali inni, wręcz przeciwnie – nawarstwienie problemów. Odkryłam jednak wartość drogi krzyżowej, od której wcześniej mnie odrzucało, a którą postanowiłam odprawiać po przeczytaniu wpisu Sebastiana.… Czytaj więcej »
daria
Użytkownik
Witam, piszę tutaj po raz pierwszy i jeszcze nie bardzo się odnajduję, stąd nie wiem, czy swój wpis umieszczam w dobrym miejscu. Czytając Świadectwa i prośby o modlitwę natrafiłam wpis o myślach samobójczych – sama kiedyś takie miałam (wcale nie tak dawno) i chciałam się podzielić tym, co pozwalało/pozwala mi je skutecznie odpychać – mój przyjaciel powiedział mi mniej więcej cos takiego ” wszystkie wielkie Religie, wszystkie Święte Księgi, mówią o tym, jaki los czeka samobójcę…” i powiem Wam, gdy zaznajomiłam się z ową wizją tego, co może mnie spotkać jeżeli pogardzę darem własnego życia, to dopiero wtedy naprawdę poczułam,… Czytaj więcej »
Kasia
Gość

Bo najważniejsze jest poddanie się woli bożej, jest napisane „O cokolwiek prosić będziecie w modlitwie, stanie się wam” Tylko nie jest napisane kiedy. Dla Boga nie ma czegoś takiego jak czas, On istnieje poza nim. A popatrz na św. Monikę, 30 lat się modliła o nawrócenie syna i co? Został świętym, w dodatku Doktorem Kościoła. Nie wolno się poddawać.

Jola
Gość

O Nowennie Pompejskiej dowiedziałam się w Kościele. Zainteresowała mnie ta modlitwa, ale zarazem wydawała się trudna do zrealizowania – wymagająca znaczącego poświęcenia. Odmówiłam w określonej intencji i miałam nadzieję na wysłuchanie moich próśb. Podjęłam wysiłek i po zakończeniu jednej zaczęłam odmawiać w kolejnej ważnej intencji tą modlitwę. Trudno jest wytrwać, ale siła woli i myśl o Bogu dają mi siłę!
Jakież było moje zdziwienie kiedy ostatnio wszystko zaczęło się układać pozytywnie. Módlcie się, a z pewnością będziecie bardziej cierpliwi, wiara może sprawić, że intencje będą wysłuchane!

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij