Maria: Świadectwo ponownej pomocy.

Już drugi raz daję świadectwo pomocy Matki Bożej z Pompejów. Rok temu Matka Boża uzdrowiła moją córkę z niepłodności i jestem szczęśliwą babcią . Zaczęłam odmawiać Nowennę w intencji mojego syna, który od pół roku nie mógł zamustrować na statku i odbyć praktyki potrzebnej, aby być dopuszczonym do egzaminów końcowych. Siedział w domu bez pracy, zrezygnowany.
Przeczytaj całość

Magdalena: Uzdrowienie z łuszczycy

Moja mama modliła się nowenną pompejańską w intencji uzdrowienia mojego brata z łuszczycy. Chorował on kilka lat; choroba zaatakowała szczególnie okolice łokci i kolan. Z każdym rokiem zmiany na skórze powiększały się albo powstawały nowe ogniska chorobowe. Mój brat nie stosował systematycznego leczenia, bardziej łagodzenie objawów, stosując maści kiedy choroba się nasilała.
Przeczytaj całość

Ania: Dzieci były zaszokowane, że razem poszliśmy na spacer

Pragnę podziękować Matce Bożej za wysłuchanie mojej prośby. Od wielu lat moje małżeństwo było w rozsypce. Ciągłe kłótnie i awantury. Tylko dlatego nie rozeszliśmy się bo jestem osobą wierzącą i nie uznaje rozwodów
Przeczytaj całość

Anonim: niedawno skończyłem nowennę w intencji Dusz czyśćcu cierpiących

Kochani niedawno skończyłem nowennę w intencji Dusz czyśćcu cierpiących. Choć pisząc świadectwo nie mam tak ochoty i coś odrywa mnie od komputera ale chce przekazać choc troche co czuje
Przeczytaj całość

Lilka: Uzdrowienie ze złych myśli

Poszłam do spowiedzi. Muszę teraz odnaleźć nową siebie, Chwała Matce Bożej
Przeczytaj całość

Prośba o modlitwę za śp. Apostoła Nowenny Pompejańskiej

Prosimy Wasz wszystkich o modlitwę za śp. Janusza z Wrocławia, Apostoła Nowenny Pompejańskiej, który zmarł dzisiaj w godzinie miłosierdzia. Prosimy o modlitwę o wolę Bożą względem niego. Niech Matka Boża Pompejańska, której jest on wielkim czcicielem przytuli go do swojego serca i da mu ukojenie i pokój.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Prośba o modlitwę za śp. Apostoła Nowenny Pompejańskiej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Monika
Gość
Monika

Wielbię Cię Kochana Mateńko za osobę śp.taty Ludwika za Jego prostą i piękną wiarę do Ciebie za Jego dobroć i wszelką okazaną nam dobroć za jego ciche i pokorne cierpienie w chorobie za piękne odchodzenie do Domu Ojca proszę przygarnij Go Mateńko do Swego Serca bo On cię tak mocno umiłował modlitwy do końca do Ciebie nie żałował amen

Ania
Gość

Czy wiadomo coś o stanie pana Janusza?

edyta
Gość

Proszę o modlitwę w intencji męża alkoholika o zaprzestanie picia i spokój w domu żona matko Boża pomż

Gosia
Gość

Przez wstawiennictwo Matki Bożej proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy dla Sławka i o uzdrowienie młodej kobiety z głębokich zranień psychicznych z dzieciństwa i łaskę, by mogła całkowicie przebaczyć swoim winowajcom oraz uzyskać łaskę wolności Dziecka Bożego.

wierząca
Gość
wierząca

Najświętsza Maryjo, prosząc Cię o zdrowie dla Rodziców oraz nawrócenie brata, wpłyń Swoją mocą na pozytywne zaakceptowanie moich planów i zasad w planowanym sakramencie małżeństwa z ukochanym Wybrankiem.

Ania
Gość

Witam Kochani, jestem młodą matką 5 miesięcznego synka. Obecnie jestem w ciężkiej depresji poporodowej z myślami.. a mój synek przejawia cechy autystyczne, moje małżeństwo jest dalekie od doskonałości, oboje z mężem oddaliliśmy się od Kościoła. Bardzo proszę, czy ktoś z Was mógłby pomodlić się za naszego synka o jego zdrowie – Nowenną Pompejańską? I za nas.. Ja również będę się modlić,podejmę próbę modlitwy choć jestem w ciężkim stanie duchowym i psychicznym. Jeśli znalazłby się ktoś chętny bardzo proszę o kontakt na maila: Potrzebujemodlitwy@wp.pl
Dziękuję, Ania.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Błagam o pomoc modlitewną za mojego męża, o przemianę jego serca, by poczuł miłość do mnie swojej żony i zakończył pewną pozamałżeńską znajomość.

Obrazki z nowenną pompejańską?