Kasia: Chwała Bogu przez Maryję!

Swoje świadectwo zamieszczam tutaj ze znacznym opóźnieniem. Nowennę pompejańska zaczęłam odmawiać w intencji ślubu z ówczesnym narzeczonym, z którym mieszkałam bez ślubu cztery lata. Do ślubu nie doszło, związek się rozpadł, a ja pomimo tego cieszyłam się bardzo, bo mogę już bez przeszkód przystępować do sakramentów świętych. Wybaczyłam swojemu byłemu i na nowo zaczęłam swoje życie. Nie obyło się bez walki podczas odmawiania nowenny-były kłótnie, koszmary, poczucie czyjejś obecności, ale warto było.
Read More

Joanna: cudowna modlitwa

Wierzę, że Matka Boska wysłuchuje wszystkich naszych próśb. Musimy uzbroić się w cierpliwość, i nigdy nie wątpić. Odmawiając tę wspaniałą nowennę mam wrażenie stałej opieki Matki Bożej w codziennym życiu.
Read More

BEATA: WARTO ODMAWIAĆ!RÓŻANIEC MA MOC MARYI

co najfajniejsze to to że do tej modlitwy wciągnełam moja Mamę Tereske której dziękuje za Nowenne odmówioną za mnie.
Read More

Wiktoria: Różaniec. Pokochałam tę modlitwę szczerze!

Mam na imię Wiktoria i mam trzynaście lat. Moja przygoda z nowenną pompejańską zaczęła się „przypadkiem”, choć przypadków nie ma; po prostu jest Bóg! Znalazłam nowennę na stronie internetowej, poświęconej powołaniom. Zamieszczono ją w zakładce z modlitwami. Nie zwróciłam na nią większej uwagi, ale później, na jednym z portali, pewien chłopak o niej wspomniał. Poszukałam o niej informacji. Najpierw zniechęciłam się czasem trwania tej modlitwy, potem jej pojemnością (trzy różańce każdego dnia!). Uznałam, że nie dam rady, ale później zdecydowałam, że podejmę te modlitewne wyzwanie. Pierwszego dnia listopada zaczęłam modlić się w intencji nawrócenia mojego taty, Pawła. Pojawiły się pierwsze trudności i pokusy.
Read More

Zofia: modlitwa o nawrócenie

Gdy pierwszy raz usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej, o łaskach jakie Matka Boża uprasza dla modlących się na różańcu, to z zainteresowaniem czytałam wiele świadectw, ale nie wyobrażałam sobie, że mogę się zdecydować na odmawianie codziennie, przez 54 dni, trzech części różańca.Przeczytaj Zofia: modlitwa o nawrócenie
Read More

Nowenna pompejańska. Historia – instrukcja – świadectwa

Nowa, rozszerzona wersja książki „Nowenna pompejańska i świadectwa”.

Zawiera nowennę pompejańską, historię objawienia Matki Bożej Fortunatinie, kiedy Maryja dała światu nowennę pompejańską, siedem nigdzie nie publikowanych świadectw uzdrowień dzięki nowennie pompejańskiej, a także terminy rozpoczęcia nowenny, instrukcję odmawiania oraz tajemnice różańca świętego.

[m2i_product_block sku=”978-83-63110-25-3″]

 

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
anetaMałgorzataGrażyna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Grażyna
Gość
Grażyna

Składam świadectwo otrzymania łaski za pośrednictwem Królowej Różanca Świętego z Pompei w sprawie pracy dla mojej córki. Już po pierwszej części nowenny córka otrzymała dobrą propozycję i ją przyjęła. Część dziękczynną nowenny odmawiałam z wielką radością i już bez przeszkód, które podczas 1-szej części występowały. Z całego serca dziękuję Królowej Różańca Swiętego za dar pracy dla mojej córki i pełna ufności przygotowuję się do nowenny o łaskę macierzyśtwa dla drugiej córki.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Matka Boża Pompejańska wysłuchała mojej modlitwy odmawianej w intencji mojego brata , który znalazł się w brdzo trudnej sytuacji życiowej.Matka Boża postawiła na jeo zyciowej drodze człowieka / Anioła/ który pomału pozwala mu wyjśc z wszystkich kłopotów .
Dzięki Ci Królowo Różańca Świtego !!!!!!

aneta
Gość

Wrzesień 2017 r okazało się ze moja mama ma gruczolaka żołądka czyli rak. Lekarze z Częstochowy powiedzieli ze będzie skierowana do Łodzi na operacje .Oglądając na YouTube Księdza Glass usłyszałam jak powiedział ze Nowenna Pompejańska działa cuda żeby sie modlić Wiec zaczęłam sie uczyć na różańcu umiałam mówić tylko ojcze nasz Zdrowaśc Mario ale nie wiedziałam jak odmówić cały różaniec Nowenny . . Nawet wydrukowałam sobie z Internetu znalazłam wydawnictwo i zmówiłam książeczka Nowenny pompejańskiej i różaniec. Na samym początku było mi bardzo ciężko wewnętrzna siła mówiła mi żebym sobie dała spokój ze nie dam rady odmawiać trzech różańców dziennie… Czytaj więcej »