Małgorzata: udało się!

Moja Mama jest zdrowa. Wczoraj ostatecznie zostało to potwierdzone. Wynik badania histopatologicznego jak najbardziej w porządku.Do szpitala trafiła z żółtaczką i ogromnymi boleściami(które miała już od roku), schudła ponad 10 kg. Dobrze to nie wyglądało. Tym bardziej, ze wyniki badań wszelakich nie były jednoznaczne. Wtedy ja wkroczyłam z nowenną pompejańską. Teraz wiem na pewno, że to Matka Boża nad nami czuwała i pomogła uratować moją Mamę. Dwa niezależne ośrodki wykluczyły nowotwór, a chorobę którą miała udało się zdiagnozować i zooperować.

Dziękuję Maryjo za Twoje nieocenione wsparcie…Tyle jeszcze mam Ci do powiedzenia…Bądż przy mnie…

10
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
5 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
NinaJerzywioletaMadgalenaEdytka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Wierząca
Gość
Wierząca

Chwała Panu:))

Joanna
Gość
Joanna

Twoja wiara uzdrowiła Twoją Mamę. To piękne.
Ja nie mam odwagi prosić o uzdrowienie mojej, bo jest po udarze, a na to podobno nie ma lekarstwa. Powierzam ją opiece Pana Boga i Najświętszej Panienki, żeby miała siłę dźwigać swój codzinny krzyż, szczególnie w opiekowaniu się swoją leciwą mamą. Wspieram obie tak mi bliskie niewiasty modlitwą i proszę, by czuły się szczęśliwe w swoim towarzystwie i miały poczucie nieustannej opieki z Nieba.By żyjąc z tą świadomością nawet swoje cierpienia potrafiły ofiarować Panu Bogu i żeby to je uskrzydlało i czyniło wysiłki lżejszymi.

Joanna
Gość
Joanna

Ostatnio modlę się Litanią do Jana Pawła II, Litanią do Św. Rity i Nowenną do Ojca Pio, oprócz codziennej NP z prośbą o przywrócenie zdrowia dla mojej Mamy i Babci.
Pozostaje mi trwać na modlitwie wierząc, że Pan Bóg uczyni Im tę łaskę i uzdrowi w zakresie, jaki będzie dla Nich najkorzystniejszy zdaniem Boga, żeby przez resztę życia mogły trwać na modlitwie dziękczynnej oraz wypraszać łasi dla całego świata.

Jerzy
Gość
Jerzy

Joanno dlaczego nie masz odwagi prosić o zdrowie dla najbliższej osoby? Udar? Moja żona od września miała dwa udary a dodatkowo gdy po drugim leżała w szpitalu nabawiła się obustronnego zapalenia płuc z temp. około 41 st. po wieli badaniach okazało się że ma chorobę tkanki łącznej ale jeszcze nie zdążyła dojść do siebie gdy znów znalazła się w szpitalu i wtedy dopiero wykryto u niej złośliwego guza mózgu. Ta gehenna trwała około pół roku z czego większość to były pobyty na kilkunastu oddziałach szpitalnych. Cały czas modlimy się o jej uzdrowienie i nie przyjmujemy innej opcji. Nie złorzeczymy, przyjmujemy… Czytaj więcej »

Nina
Gość
Nina

Joanno, wiele chorob zdaniem medycyny akademickiej jest nieuleczalnych, ale zdarzaja sie przypadki tzw niewyjasnionych uzdrowien i lekarze sa tego swiadomii. Piszac tak jak napisalas bardziej wierzysz czlowiekowi i jego osiagnieciom w dziedzinie medycyny niz Bogu. Wiem o czym myslisz, ale to nie tak, wielu chorych ktorym medycyna konwencjonalna nie pomogla, a nawet zaszkodzila, odwraca sie i szuka pomocy w medycynie naturalnej i przede wszystkim w modlitwie i w codziennym powierzaniu swego zdrowia i zycia Bogu i o dziwo znajduja ukojenie, wyjscie z uciazliwej sytuacji i uzdrowienie, nawet calkowite i to z chorob, ktore sa wg medycyny konw nieuleczalne. Wiara czyni… Czytaj więcej »

Edytka
Gość
Edytka

Kochani,
prosze Was o pomoc w wyjasnieniu nowenny pompejanskeiej. Czytalam juz jak przebiega modlitwa, ale nadal mam wiele watpliwosci jak sie modlic. Czy pomijamy paciorki na poczatku rozanca? Każdego dnia odmawiamy trzy części Różańca Świętego (radosną, bolesną i chwalebną).Czy kazda czesc Rozanca Sw. to jest jedna 10-tka, czy te caly rozaniec (tzn. 5×10 Zdrowas Mario?) Wyjasnijcie mi KOchani krk po kroku jak sie modlic, bo bardzo tego pragne, ale boje se, ze popelnie blad. Z gory Wam serdecznie dziekuje.Edytka

Madgalena
Gość
Madgalena

Edytka, wejdz w dzial „Jak odmawiac Nowenne Pompejanska – krok po kroku”. Znajdz komentarz z 8 stycznia 2013, godz. 19:02, napisany przez ‚jasny’. Tam jest opisane wszystko krok po kroczku, przeczytaj lub wydrukuj sobie i wszystko bedziesz wiedziala. Pozdrawiam!

wioleta
Gość
wioleta

Blagam o modlitwę za uzdrowienie moje duszy i ciała,pragnę by Jezus pozwolił mi cieszyć się jego obecnością w moim życiu. Nie wiem juz jak mam prosić Go o wyzwolenie z tej okropnej choroby. Módlcie się za mną proszę może was Pan wysłucha. Jestem pelna wiary i nadzieji ale boje się ze nie zasłużyłam na nic dobrego..

Joanna
Gość
Joanna

Czy Bóg istnieje? Czy Bóg istnieje? Czy można to udowodnić? Poniżej znajdziesz przekonujące argumenty przemawiające za tym, by uwierzyć w istnienie Boga… Marilyn Adamson Czy chciałabyś lub chciałbyś, aby ktoś po prostu wykazał istnienie Boga? Bez wywierania nacisku, bez stwierdzeń typu „Po prostu musisz uwierzyć”. W tym artykule przedstawiono wybrane argumenty przemawiające za tym, że Bóg istnieje. Nie są to niezbite dowody (nikt takich nie ma), ale pośrednie przesłanki, które mogą przekonać do uwierzenia, że On istnieje. W tym wszystkim ważne miejsce ma właśnie wiara, bo jest ona konieczna, aby uznać wyższy Absolut. Jednak najpierw zwróć uwagę na pewną prawidłowość.… Czytaj więcej »

Joanna
Gość
Joanna

http:www.kazdystudent.pl – pytania dotyczące życia i Boga Żyjąc z nadzieją Chory na hemofilię i zarażony wirusem HIV student żył nie tracąc nadziei… z jakiegoś powodu. Oto opowieść o tym, jak można żyć z nadzieją, bez względu na to jak doświadcza nas los. Autor- Steve Sawyer Osobista i autentyczna historia… W szkole podstawowej, chory na hemofilię Steve Sawyer, zaraził się wirusem HIV i zapaleniem wątroby typu C przez kontakt z niezabezpieczonymi przyrządami do badania krwi. Po kilku latach, mając 19 lat i będąc świadomym nadciągającej śmierci, Steve wykorzystał pozostały mu czas na podróże do setek uniwersyteckich kampusów, dzieląc się z innymi… Czytaj więcej »