Arleta: wyciszenie

O Nowennie Pompejanskiej przeczytalam w komentarzu na jakiejs stronie. Bardzo mnie to zainteresowalo i zaczelam czytac wiecej na ten temat, az w koncu i ja odmowilam moja pierwsza nowenne. Modlilam sie o znalezienie pracy, co prawda jeszcze jej nie znalazlam, ale Matka wie, co robi i co jest dla nas najlepsze. W czasie modlitwy doznalam niesamowitego spokoju, wszystkie negatywne mysli powoli zaczely znikac. Mysle, ze Matka Najukochansza zawsze nas obdarowywuje w jakis sposob bez wzgledu na to, o co prosimy. Jestem bardzo wdzieczna o ten wewnetrzny spokoj, ktory pomogl mi ruszyc z miejsca. Obecnie odmawiam kolejna Nowenne i na pewno nie poprzestane na tej. Modlmy sie i polecajmy Nowenne wszystkim, ktorzy tego potrzebuja.

Ania: Dobrodziejstwa

Nie wiem co więcej powiedzieć, po prostu DZIĘKUJĘ za to, że czuwasz nade mną i moimi bliskimi, Maryjo.
Przeczytaj

Monika: Świadectwo – prośba o powrót ukochanej osoby…

mogłam przyjąć Komunię Świętą w tym Roku Miłosierdzia
Przeczytaj

Jolanta: Stała praca dla córki

Pragnę z całego serca podziękować Królowej Różańca Świętego z Pompei za wysłuchanie mojej prośby. Chciałam się gorąco podzielić i powiedzieć że Maryja jest zawsze przy nas, jest naszą ukochaną Mateczką, jeśli Jej oddamy się i prosimy z całego serca zawsze nas wysłucha.
Przeczytaj

Teresa: Spokój i pogoda ducha

Modliłam się nowenną pompejańską o pełnię wiary dla mojego męża. Na razie ten moment nie nadszedł, ale widzę inne owoce modlitwy. W naszym małżeństwie jest bardzo dobrze, bardzo się kochamy i wspieramy. Mój mąż jakoś wewnętrznie dojrzał i uspokoił się, poza tym jest wesoły i pogodny. Dziękuję Ci, Maryjo!
Przeczytaj

Joachim: Otrzymane Łaski

Lask jest tak duzo ze nie sposob wszystkie pamietac.Sila rozanca jest tak duza ze ja sam nie jestem w stanie ogarnac tego.Matko Boska Pompejanska dziekuje ci za wszystkie Laski.
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o