Aneta: łaski nowenny pompejańskiej

Nowennę Pompejańską odmawiam już nieprzerwalnie od ponad 1,5 roku, jest to już kilka intencji, które do tej pory w większości nie zostały jeszcze wysłuchane. Ale nie o tym chciałam napisać. Chciałam się z Wami podzielić, jakimi łaskami Maryja mnie obdarzyła, łaskami, o które bezpośrednio nie prosiłam. Zauważam jak bardzo mnie zmienia, moje spojrzenie na życie, na wiarę, odradza mnie na nowo. Przybliża mnie do Swojego Syna i daje mi poznać bym wpatrywała się w przykład Świętej Rodziny. Moje intencje dotyczą miłości i małżeństwa z pewną konkretną osobą, nie zostały one jeszcze wysłuchane i nie wiem, jakie Maryja ma plany, ale wiem, że przygotowuje mnie do roli matki i żony, uczy mnie pokory i cichości serca, oczyszcza mnie i pokazuje, bym wpatrywała się w Jej przykład, Niewiasty, która poprzez Swoją czystość zrobiła miejsce pod Swoim Sercem dla Dzieciątka Jezus.

Maryja daje mi też siłę, bez Niej nie dałabym rady stawić czoła tym wszystkim wydarzeniom, które mają miejsce w moim życiu, m.in. ciężki stan bliskiej mi osoby. Otrzymałam też łaskę, bym po 7 latach przystąpiła do Spowiedzi, bez Jej pomocy, by na pewno nie było to możliwe. Mogłabym wiele tak wymieniać, ale wierzę i mam nadzieję, że kiedyś dam świadectwo tej łaski, o którą się tak mocno modlę. Dziękuję Ci Maryjo za wszystko co dla mnie czynisz i przepraszam, że tak mało Ci dziękuję.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

5 myśli na temat „Aneta: łaski nowenny pompejańskiej

  1. Anetko,a moze ten czlowiek nie jest Ci pisany?I dzięki tym modlitwom Maryja chroni Cie przed niewłasciwie podjętą decyzją? Może ślepo kochasz? Lub też o co raczej Cie nie podejrzewam ,ale może jest to czlowiek ,który był z kimś zwiazany ,a Ty np wkroczyłaś w ten zwiazek?Bądz cierpliwa ,bo może o to chodzi ,o czym już piszesz aby nauczyć sie pokory i cierpliwości.Oczywiście trzymam kciuki za wszystkich odmawiajacych nowennę,aby doznali łask o ktore proszą ,bo są to właśnie świadectwa ,których nam trzeba ,a które mobilizuja nas do modlitwy ,pogłębiaja wiarę Pozdrawiam

  2. Dla mnie pokrzepiajace w Twojej wypowiedzi jest to że otrzymałaś łaskę spowiedzi po 7 latach – u mnie to stanowi duży problem że już nawet czasem tracę nadzieję. Dziękuje Ci za to świadectwo.

  3. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !W Trzech Króli w mojej parafii dzieci uczestniczyły w uroczystej procesji i mieli przedstawienie.Dokładnie jak to było nie wiem. W moim domu dzieci się przebierali obok mojej bramy mieli mieć przedstawienie. W tym czasie mąż wyszedł aby to zobaczyć .wiadomo był pijany,w tym momencie upadł na beton,stracił przytomność. Dzięki Bogu ,że była ta procesja.bo jak by to było o innym czasie taki jego upadek zakończył by się śmiercią. W niedziele tutaj ulice są wymarłe a na dodatek padał deszcz. Ksiądz, który wychodził z mojego mieszkania zaraz przez megafon ogłosił,że potrzebny jest lekarz. Pomoc miał natychmiastową w pewnym momencie ktoś powiedział,że on nie żyje. ( Karetka przyjechała po 25-u minutach a jest w odległości jakieś 300 m od mojego domu ). Ktoś kto patrzał z boku na mnie to mógł pomyśleć,że ja mam znieczulice i czkam na jego śmierć. Stałam świadoma i widziałam co się dzieje ja tylko prosiłam Matkę Bożą aby nie pozwoliła mu, umrzeć w grzechu śmiertelnym. Naraz słyszę:”odzyskał przytomność” po jakiejś chwili jedna z lekarek mówi:” do mnie niech się pani ubierze bo dostanie pani zapalenie płuc”. Odpowiedziałam Pan Bóg nade mną czuwa i rzeczywiście Pan Bóg czuwał i dał mu szansę.” Tak to wydarzenie opisałam na” Dziecko Królowej Pokoju” W dniu 01 01 2013 podjęłam Nowennę Pompejańską tych próśb mam tyle, że podczas czuwania przy Sercu Pana Jezusa zapytałam się;”Chryste Królu nie wiem o co mam prosić” usłyszałam:”…oddaj to Mnie Chrystusowi Królowi” I tak zaczynam Nowennę: Chryste Królu oddaję Ci mój problem…..Osoba, która go reanimowała powiedziała mi wczoraj,że on nie żył….Kapłan mówi to była interwencja w sprawie jego duszy dlatego Pan Bóg mnie wysłuchał a teraz muszę go doprowadzić do generalnej spowiedzi. Wypełniła się Wola Boża a nie moja po przez całkowite zaufanie Bogu otrzymałam takie łaski. Serdecznie pozdrawiam z Panem Bogiem. Henia

A Ty co o tym myślisz? Napisz!