Ola: Jeśli Bóg będzie na pierwszym miejscu, wszystko inne będzie na właściwym miejscu

Jestem już po drugiej Nowennie Pompejańskiej i niebawem mam zamiar rozpocząć kolejną. Pierwszą moją nowennę odmówiłam w 2014 rok, intencja w której ją omawiałam była bardzo ogólna ciężko stwierdzić czy i jak się sprawdziła, to druga naprawdę do mnie trafiła i spłynęły na mnie liczne błogosławieństwa. Wszystko zaczęło się od...
Read More

Marta: „Powałanie”

Szło mi bardzo ciężko ale intencja była wielka bo pytałam czy mam swoje życie oddać Bogu czy po wielu latach poznam chłopaka którego pokocham ze wzajemnością.
Read More

Mirek: Gdy tylko pomyślałem o nowennie ciarki przechodziły mi po całym ciele

Miałem wrażenie że ktoś ciągle na mnie patrzy i gdy tylko pomyślałem o nowennie że mam odmówić kolejne tajemnice ciarki przechodziły mi po całym ciele a gdy zacząłem odmawiać to było mi dziwnie duszno i gorąco póżniej ustawało,ale ciągle te wrażenie obecności kogoś.
Read More

Wiktoria: warunki w pracy

Jakiś czas temu w mojej pracy zaczęło dziać się bardzo źle. Nie chodziło o warunki finansowe, lecz atmosferę, która nieustannie zaczęła mnie doprowadzać do wyczerpania nerwowego. Nie mogłam już tak dłużej żyć, postanowiłam odmawiać Nowennę Pompejańską, w intencji poprawy atmosfery w pracy bądź zmiany jej na lepsze. Intencję sformułowałam bardzo...
Read More

Paulina: Cud poczęcia

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!! Mam na imię Paulina. Wiele miesięcy temu odmawiałam kilka nowenn w różnych intencjach w tym 2 w intencji daru macierzyństwa.
Read More

Świadectwo Moniki – ogrom łask!

Szczęść Boże. Chciałam podzielić się ogromem łask , jakie otrzymałam za pośrednictwem Nowenny pompejańskiej. Poprzez tę modlitwę , którą z przerwami odmawiam od roku, prosząc o uzdrowienie małżeństwa, zdrowie syna, pracę dla męża. Wszystko co było możliwe otrzymaliśmy w bardzo krótkim czasie . Natomiast wiem, że Mateńka pokierowała nas na Msze św. uwielbienia do ojca Daniela w Częstochowie. I to co Pan Jezus zdziałał wraz Matką Boża jest niesamowite. Jeździmy od 3 m-c, ale tempo , jakim dzieją się cuda w naszym życiu jest niesamowite. Uratowanie naszego małżeństwa, mąż przestał popijać, jego wiara i miłość do Boga jest niesamowita,wzrasta z dnia na dzień. Nie ma  gniewu, wrogości. Syn dobrze się rozwija, ja zostałam uleczona z przykrych wspomnień i poranień dzieciństwa. Matusiu dziękuję Ci, gdyb nie Ty, prawdopodobnie mojego małżeństwa by już nie było, a wszyscy poszli by na zatracenie. Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
PaweldorotaAgnieszka Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

To wspaniałe świadectwo. Dziękujemy Ci Maryjo że jesteś z nami na naszych życiowych zakrętach!

dorota
Gość
dorota

prosze pomodl sie za pewnego czlowieka do MB z Pompejow ten czlowiek czeka na diagnoze czy to jest cos zlosliwego czy nie dzis, dalam mu obrazek z modlitwa do MB Pompejanskiej . Prosze modlcie sie za niego to bylby naprawde cud gdyby to nie byl nowotwor . Dzieki

Pawel
Gość
Pawel

Dziękuje za świadectwo i Tobie Maryjo, że za pośrednictwem Twoim dzieją się takie cuda dane od Boga.