Kalina: Uzdrowienie serca

Zaczęłam się modlić o uzdrowienie serca dla bliskiej mi osoby, bo czułam że on tego potrzebuje i nie chciałam żeby był nieszczęśliwy i cierpiał. Choć ja też potrzebowałam tego, wiedziałam że we własnej intencji nie chciało by mi się aż tak i bym na pewno nie ukończyła. A więc modląc...
Przeczytaj

Mariusz: Modlitwa o miłość

Długo myślałem nad tym, kiedy i jakie świadectwo napisać. Zawsze chciałem je napisać dopiero gdy moja prośba zostanie wysłuchana, tak by dawało ono nadzieję innym czytającym. Poniekąd tak właśnie będzie, ale nie zabraknie też kluczowego elementu jakim jest zaufanie.
Przeczytaj

Ewelina: Niech moje świadectwo będzie motywacją dla innych

Witajcie. Bardzo długo zastanawiałam się jak mam napisać swoje świadectwo, od czego mam zacząć. Możne rozpocznę od tego, w jaki sposób odkryłam Nowennę Pompejańską. Przeszło dwa lata temu po ciężkiej chorobie nowotworowej zmarła moja mama. Pamiętam, że gdy jeździłam do niej do domu, to bardzo często zamiast ze mną porozmawiać...
Przeczytaj

Monika: Podziekowanie za łaski

Po tych pięciu nowennach widzę jak zmieniła się moja wiara, jak wzrosła,jak nauczyła mnie pokory i zaufania. Dopiero teraz widzę ile mam pracy sama nad sobą.Dziękuję Ci za to Maryjo.
Przeczytaj

Agnieszka: proszę o radę i pomoc

Szczęść Boże. Piszę w nietypowej sprawie. Nie wiem do kogo sie udać, kogo poradzić. Jestem w trakcie odmawiania nowenny pompejańskie o powrót ukochanej osoby, dlatego stwierdziłam, że grono osób odmawiających nowenne będzie najlepszym doradcą ;) Pierwsza nowenna nie przyniosła oczekiwanego przeze mnie rozwiązania (prawdę mówiąc nie przyniosła żadnego rozwiązania), wiem,...
Przeczytaj

Stanisława: Zaufaj Maryi! – Odnaleziona miłość :)

Moje świadectwo jest jednym wielkim dziękczynieniem za cuda i łaski , które Matka Boża uczyniła w moim życiu. Nowennę poleciła mi moja znajoma i prosiła abym odmawiała za Ojca Świętego , Episkopat , Kapłanów,za Polskę.Nowenna  zaczynała   się 2 lutego 2011r , podjęłam się i tak mnie wciągnęła ta modlitwa, że po kilku dniach  równocześnie rozpoczęłam następną z osobistą intencją i przez 54 dni odmawiałam 8 pełnych różańców. To było wielkie wyzwanie, ale podołałam dzięki pomocy Matki Bożej i moich Świętych. Modliłam się  w intencji syna , który jest kawalerem po 40 tce, o przemianę życia, o całkowite nawrócenie i o to , aby założył rodzinę.

Wiele wykrzywionych spraw – wyprostowało się , ale nie widać było efektów w zakresie „zakładania rodziny”.Wreszcie w którejś z kolei odmawianej  NP poprosiłam Matkę Bożą konkretnie tak: Matko Boża Pompejańska postaw na drodze naszego syna dziewczynę , która pokocha syna i którą syn pokocha i żeby razem kochali Twojego Syna i Ciebie i aby wypełniła się święta wola Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego w jego życiu.

W sierpniu 2012r syn poznał fantastyczną dziewczynę i powoli ta znajomość się rozwija w kierunku małżeństwa. Oboje kochają Pana Boga i są gorliwymi katolikami, mieszkają od siebie 200 km, ale jak widać to nie przeszkadza im zupełnie. Powiem tak ,ja znając swojego syna straciłam już nadzieję na to,że będzie starał się o założenie rodziny, ale Matce Boże oddawałam  ten mój ból i mówiłam do Niej, Matko Boża tylko Ty możesz pomóc , w sercu bardzo Matce Bożej wierzyłam .

Nie umierałam od tego ,że nie mam wnuków, że syn jest biedny  bo jest sam( mieszka samodzielnie, więc ciągłe myśli co z nim?..)Od lutego 2011r do sierpnia 2012r minęło trochę czasu, ale mogę mogę stanowczo powiedzieć: Matka Boża WYSŁUCHUJE, bo nas kocha , ale i Matkę Bożą trzeba mocno kochać!

Dalej odmawiam NP i chociaż dalej chciałabym się modlić za syna i jego dziewczynę , bo na pewno taka modlitwa jest im potrzebna, to jednak także z wdzięczności dla Matki Bożej za otrzymane łaski, teraz zaczęłam modlić się o uzdrowienie z choroby nowotworowej młodej osoby, bardzo zaprzyjaźnionej i wierzę ,że jeżeli jest taka wola Pana Boga, Matka Boża jej nie opuści. Chwała Panu i Matce Bożej. Stasia

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
PawelLucynagosia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
gosia
Gość
gosia

czy moze to byc prawda ze osoba moze miec dar rozeznania co do relacji nie znajac mnie i osoby z ktora mam relacje? mowi ze jej PAN JEZUS mowi o mnie , takze o przyszlosci .Odmawiam juz zblizam sie do konca czesci blagalnej czuje sie zle czasem psychicznie emocjonalnie depresja jakby? stany takiego zalu , rozpaczy ,bolu , odmawiam w intencji ojca moich synow od ktorego doswiadczylam wiele bolu i krzywdy .JEST ZATWARDZIALYM GRZESZNIKIEM , W NIECZYSTEJ RELACJI JEST ALKOHOLIKIEM CZY to ze sie z aniego modle moze miec wplywa na to ze tak sie czuje ?

Lucyna
Gość
Lucyna

Gosiu, postronna osoba może mieć rozeznanie, gdyż wszystko jest wiadome. Co do modlitwy za alkoholika, to jest to osoba w jakiś sposób zniewolona. Ja również modliłam się i nadal modlę, za osobę która często „upada na duchu”. Powstaje wówczas jakaś „więź”, polegająca jakby na współodczuwaniu. Przynajmniej ja tak mam. Potrafię bezbłędnie okreslić emocje i stan duszy tej osoby, a mieszka na drugim końcu świata. Od księdza otrzymałam taką radę: stan łaski uświęcającej i cotygodniowa spowiedź. Najlepiej codzienna Komunia Św. A trwa to już trzy lata. Cóż, zło szaleje, że modlisz się w tej intencji. Nie poddawaj się:)

Pawel
Gość
Pawel

Dzieki za te swiadectwo. Czytajac takie, az chce sie zyc 😉