Rekolekcje adwentowe – spotkanie 7.

Dorota: chodzi przecież o moje dziecko

Sceptycznie podchodziłam do Nowenny Pompejańskiej, ale sięgnęłam po nią, bo była moją jedyną nadzieją. Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać 28 listopada, jednak nie wytrwałam w modlitwie i niestety po kilku dniach ją przerwałam. Miałam 3-dniową przerwę, po której ponownie podjęłam próbę modlitwy w tej samej intencji (chodziło o zdrowie mojego nienarodzonego...
Przeczytaj

Izabela: Wiem czego chcę!

Dopiero podczas nowenny uświadomiłam sobie, że urodziłam się 3maja...tak po 20latach dotarło do mnie w jak piękny dzień się urodziłam! Do Królowej więc się zwracam.
Przeczytaj

Agnieszka: Jestem w ciąży

Dziękuję Matce Bożej za dar macierzyństwa. Na przełomie czerwca i lipca 2017r. skończyłam odmawiać nowennę pompejańską. Przyznam, że miałam chwile zwątpienia. W listopadzie gdy raczej się tego nie spodziewałam okazało się, że jestem w ciąży. Ciąża przebiega bardzo dobrze. Dodam jeszcze, że nie stosowałam żadnego leczenia farmakologicznego a wcześniej przez rok staraliśmy się o dziecko bez efektów. Jestem pewna, że Matka Boża mi pomogła. Dziękuję!
Przeczytaj

Elżbieta: Wiemy, że stał się cud

Mój przedwcześnie urodzony ukochany wnuczek w trzeciej dobie życia miał wylew krwi do mózgu 4 stopnia. Lekarze stawiali najgorsze diagnozy. Zawierzylismy naszego kochanego Maksymiliana w Niepokolanowie Matce Boskiej Niepokalanej. Jednocześnie rozpoczęłam NP.
Przeczytaj

Ania: Nowenna – narzedzie cudow

Dzieki Nowennie Matka Boza obdarzyla mnie lagodnoscia, miloscia milosiernia wobec bliznich, cierpliwoscia, umilowaniem modlitwy, cotygodniowej spowiedzi i przyjmowania Pana Jezusa do serca tak czesto jak tylko sie da
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o