Iwona: Oto dowód na to, że ma Nowenna na moc i to nie podoba się szatanowi

Odmówiłam w moim życiu już kilka nowenn pompejańskich i dziękuję za wszystko co otrzymałam. Czuję nieustanną opiekę, i wiem, że dalsze moje prośby nie zostaną przez Matkę Bożą pominięte. Zawsze mi pomagała, w najdrobniejszych problemach mogłam i mogę nadal na nią liczyć. Im bardziej się martwię i rozpaczam tym bardziej nieoczekiwane rozwiązanie przychodzi ze strony Maryi.
Przeczytaj całość

Natalia: Zmiana życia..:)

Muszę przyznać, że jest o wiele lepiej niż było i wierze że będzie już tylko coraz lepiej. Muszę przyznać, że moja wiara do tej pory była bardzo słaba, a dzisiaj wszystko to się zmienia na lepsze, zaczełam chodzić do kościóla, spowiedzi. Zaczełam po prostu coraz częsciej rozmyślać o Bogu.
Przeczytaj całość

Ewa: Modlitwa wysłuchana

Pragnę złożyć świadectwo uzdrowienia męża z poważnej choroby. Mąż zachorował w grudniu 2015roku. Przebieg był ciężki,różnie moglo być. Stan zdrowia się poprawiał bardzo powoli aż wystąpiły komplikacje prowadzące do zabiegu operacyjnego. W kwietniu 2016 przed operacja zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską.
Przeczytaj całość

Tomasz: Podczas odmawiania nowenn nie obyło się bez dokuczania ze strony złego.

Chciałbym powiedzieć, że Matka Boska i Pan Jezus to nasi prawdziwi przyjaciele. Opiekują się nami nieustannie. Jedynie czego od nas oczekują to miłość do nich i ufność.
Przeczytaj całość

Małgorzata: DAR WSPÓLNEJ MAŁŻEŃSKIEJ MODLITWY NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ

Znalazłam film ze świadectwem pewnej mężatki, która opowiedziała jak nowenna pompejańska uratowała ich małżeństwo. Bardzo mnie poruszył. Nabrałam nadziei.
Przeczytaj całość

Rekolekcje adwentowe – spotkanie 10.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!