Prośby o modlitwę

Gabrysia: Mam bardzo duże kłopoty finansowe. Rozpoczełam modlitwę pompejańską może tym razem się stanie cud. JEśli ktoś może mnie wspomóc w mojej prośbie i modlitwię to bardzo proszę.

Joanna: Ja też mam ogromne problemy finansowe i też bardzo proszę o wsparcie w modlitwie.To okropne:modlić się o pieniądze, ale nie mam wyjścia.

Módlmy się też w intencji p. Danuty, która wielokrotnie prosi w komentarzach o pomoc

"Życzę sobie, aby każdego roku

w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla

całego świata. Dzięki modlitwie

w tej godzinie ześlę wiele łask  

dla duszy i ciała..."

28
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
13 Wątki komentarzy
15 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
11 Autorzy
JoannaBeataAniaJoannaAnna MM Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Ja też mam ogromne problemy finansowe i też bardzo proszę o wsparcie w modlitwie.To okropne:modlić się o pieniądze, ale nie mam wyjścia.

bankrutka
Użytkownik
bankrutka

KOCHANI,ja też mam ogromne długi,firma straciła płynność,nie jesteśmy w stanie tego spłacić.Może połączmy się w modlitwie i we wspólnych inicjatywach?

Anna MM
Gość
Anna MM

U mnie też nie wesoło. Dwóch synów mam bez pracy. Jeden pracuje za nędzne grosze. Ja powinnam zamknąć firmę bo nie przynosi dochodu. Już mamy długi i co miesiąc wchodzimy w większe. Proponuję, umówmy się, że np. o godz. 22.00 chwytamy wszyscy za różańce i odmawiamy wszyscy np. tajemnicę radosną nawiedzenie świętej Elżbiety z rozważaniem: „Błogosławionaś jesteś któraś uwierzyła, że spełnią się słowa powiedziane Ci od Pana”

…Bo Ty Boże, Stwórco, powołałeś nas do szczęścia i radości. Pokaż nam nasze powołanie i wąską ścieżkę która prowadzi nas do Ciebie.

eliza
Gość
eliza

Kochana

u mnie z tą 22 gą to marne szanse,bo mam małe dzieci,ale pomysł dobry:)

Anna MM
Gość
Anna MM

Elizo, to jest tylko 10 x Zdrowaś Maryjo, od 2 do 3 minut. Dzieciom na paluszkach odmawiaj. Ja odmawiałam już na jabłuszkach, winogronach… a teraz przez telefon z JPII.
Błogosławię Ciebie i Twoje dzieciątka.
Z małymi dziećmi jesteś taka bardzo Maryjna – niech dobra i miłosierna Mateńka przytula Was do swojego serca i prowadzi do swojego syna Jezusa.

eliza
Gość
eliza

Dziękuję:)

urszula
Gość
urszula

Mamy wypowiedxiane umowy kredytowe, zajęte rachunki bankowe i grożbę utraty domu a mimo to WIERZĘ, że unikniemy egzekucji bo chociaż mój mąż ma pracę to na chwile a ja też jestem na zasiłku dla bezrobotnych to UFAM MU i proszę Matkę Najświętrzą o pomoc. Przyłączam się do modlitwy.

eliza
Gość
eliza

Bogu dzięki za każdą z Was:)

Maria
Gość
Maria

Również mam ogromne problemy finansowe.Módlmy się wspólnie za siebie z nadzieją,że zostaniemy wysłuchani.Nigdy nie modliłam sie o pieniądze,bo zawsze dla mnie wazne było BYĆ a nie MIEĆ.Boże dopomóż.

eliza
Gość
eliza

I zapewne jest nadal bardziej BYĆ niż MIEĆ,czasem w życiu tak bywa,że i tego musimy doświadczyć:)Dziękuję,że jesteś:)

Maria
Gość
Maria

Tak dobrze być w Rodzinie,w której jesteśmy akceptowani,dziękuję „eliza”

Gosia
Gość
Gosia

Całym sercem błagam Wszystkich o wspólną modlitwę. Lawina problemów przygniotła mnie. Mam ułomnego wnuczka , dzieci zdecydowały się po 6 latach dać życie kolejnemu dziecku. Ciąża Córki jest zagrożona. Mąż od roku jest w trakcie diagnostyki , ujawniają się poważne zaburzenia. Jestem jedynym żywicielem Rodziny , sytuacja materialna stała się okrutna.Boże, nie udźwignę tego Krzyża sama, bez opieki Matki, która wszystko może…Jeżeli możesz, odmów w intencji mojej Rodziny choć jeden paciorek..

Maria
Gość
Maria

Gosiu współczuję Ci bardzo, ale pamiętaj,że masz nas. W miarę swoich możliwości będę się modlić w Twojej intencji.Módl się Gosiu również do Ducha św,On Cię poprowadzi.

eliza
Gość
eliza

Św.Józefie,Opiekunie Rodzin,Troskliwy Obrońco Chrystusa weź wraz z Maryją pod opiekę nasze rodziny i ich trudności…. Maryjo,uzdrowienie chorych-módl się za nami.Duchu św.który znasz zamysł Boży dla każdego z nas,błogosław i wypełnij sobą,swymi darami nasze serca,umocnij siły i uzdrawiaj.Amen,

Marysiaa
Gość
Marysiaa

módlmy się za siebie 🙂 musimy zaufać Maryi :)!

urszula
Gość
urszula

Rozumiem, że dzisiaj o 22, również 2 tajemnica radosna?
Pozdrawiam Was w Panu.

Anna MM
Gość
Anna MM

Tak.

eliza
Gość
eliza

Kochane
dziękuję,że JESTEŚMY RAZEM:) Sama świadomość daje ukojenie:) Niech Dobry Bóg przez i w Sercu Maryi błogosławi nam w każdym momencie.

Joanna
Gość
Joanna

Joanna 2 do Anny MM i Joanny 1 i innych zainteresowanych – któż z nas nie chciałby być bogaty? Czasami jednak chęć bycia bogatym może być podszeptem Diabła(niestety on też jest żywy i trzeba mieć tego świadomość- bo uleganie złudzeniu że go nie ma jest jego największym podstępem). Myślę,że osłonowo ( jak przy antybiotyku)należałoby prosić Boga o realizację naszych potrzeb finansowych z jednoczesnym ofiarowniem modlitwy o dobre rozporządzanie tymi pieniędzmi, które Bóg nam ofiaruje i wdzięczność dozgonną. Jednoczmy się więc myślą i modlitwą o tej 22 każdego dnia, przy 2 tajemnicy radosnej,na tych parę minut, w intencji o poprawę naszych… Czytaj więcej »

Anna MM
Gość
Anna MM

Myślę, że nasze modlitwy o godz. 22 niosą w sobie obydwie te intencje i na pewno nikt na tym forum nie zapomni o podziękowaniu za dary Maryi. Uważam też, że Maryja która miażdży głowę węża, wie dobrze czy nasze intencje są szczere i taka niedorzeczność jak spełnianie podszeptów szatana – nie może mieć miejsca – nawet w naszych myślach. Nie mam też najmniejszych wątpliwości, że osoby modlące się o poprawę warunków finansowych, nie mają na myśli bogactwa. A przy dysponowaniu niekiedy naprawdę groszami nauczyły się rozporządzać dobrze każdą złotówką, dziesięć razy zastanawiając się na co ją wydać, którą dziurę załatać.… Czytaj więcej »

Joanna
Gość
Joanna

Niech BÓG za pośrednictwem NAJŚWIĘTSZEJ PANIENKI obdarzy nas według naszych potrzeb, byśmy mogli żyć godnie i wspierać się wzajemnie i z pomocą BOŻĄ zasłużyć na życie wieczne w NIEBIE.

urszula
Gość
urszula

Myślę, że żadna z nas nie prosi o bogactwo i nie ma żadnych wątpliwości co do działania złego. Prosimy o normalność w moim przypadku błagam o rozwiązanie problemów materialnych a przede wszystkim stałą pracę (zlecenia)dla mojego męża.

Maryjo bądź z nami o 22 w spotkaniu z Elżbietą, BŁAGAM CIĘ.

urszula
Gość
urszula

Wczoraj zakończyłam 2 Nowennę i otrzymałam światło od Naszej Mamy, dzisiaj zaczynam od nowa. Oczywiście o 22-giej będę obecna.

Beata
Gość
Beata

pani urszulo prosz eo kontakt moje gg 8668374 pozdrawiam beata

Anna MM
Gość
Anna MM

Kochani! Czy zgadzacie się na dorzucenie jeszcze 10 Zdrowaś Maryjo,(po 9 dniach odmawiania w powyższych intencjach czyli od 20 grudnia)- tajemnicy światła Przemienienie Pańskie na Górze Tabor w intencji: ” o żywą wiarę, świętość oraz łaski Boże dla kapłanów, sióstr zakonnych i powołanych do stanu duchownego.” lub jeśli ktoś może: Poniżej prośba skierowana do katolików w całej Polsce (ja dostałam mailem): Do ogłoszeń parafialnych w niedzielę 09.12.2012r. lub najpóźniej 16.12.2012r. ( na terenie diecezji szczecińskokamieńskiej ). Sekretariat Różańca Pompejańskiego przy parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Barzkowicach serdecznie dziękuje Wszystkim biorącym udział w Nowennie Pompejańskiej za Ojczyznę. W dniu… Czytaj więcej »

Ania
Gość
Ania

jestem w trakcie odmawiania mojej pierwszej Nowenny Pompejańskiej, dziś 25 dzień modlitwy i dziś po raz pierwszy poczułam, odmawiając część radosną Różańca Świętego, tajemnicę piątą – znalezienie Pana Jezusa w Świątyni – poczułam, że otrzymałam łaskę o którą się modlę. Modlę się o miłość, taką prawdziwą bezwarunkową, modlę się za człowieka, którego bezgranicznie kocham, aby opuściły go wątpliwości i otrzymał dar miłości. Nie wiem, czy moja prośba została wysłuchana ale po raz pierwszy w życiu poczułam taką pewność, że tak. Gdy zamknęłam oczy najpierw widziałam oczy Maryji, a potem oczy mojego ukochanego. Mocno wierzę w to, że Maryja dała mi… Czytaj więcej »

Joanna
Gość
Joanna

Od trzech lat odmawiam NP, czasem mam problemy.
Zawsze trzeba się postarać o odmówienie tajemnicy radosnej rano a potem w ciągu dnia następne. Kiedy dochodzi południe a ja jeszcze nie odmówiłam żadnej
części różańca, wtedy zwracam się z prośbą do Bł.Bartola Longo o pomoc w odmówieniu nowenny w dniu
dzisiejszym – zawsze mi pomaga, jeszcze nigdy mnie nie
zawiódł.Potem cieszę się, podziwiam jak On to robi,że zawsze mnie zmobilizuje i znajdzie czas na modlitwę.
Nowenna jest ciężka ale wciąga i dużo dobrego robi w życiu odmawiającego. Pozdrawiam wszystkich odmawiających NP.

Joanna
Gość
Joanna

Trwam codzinneie o godz. 22 w modlitwie za godne życie i pomoc finansową, i o pracę choćby dorywczą,i o napotykanie na drodze życia życzliwych ludzi dla tych wszystkich, którzy tej pomocy potrzebują i o wstawiennictwo Najświętszej Panienki i proszą. Ale podpisuję się również pod potrzebą wzmożonej modlitwy za Ojczyznę,by politycy patrioci zostali docenieni przez społeczeństwo i mieli siłę przebicia i zdziałania dobrych rzeczy dla świata i dla ludzi tych zwykłych, zapracowanych i zatroskanych,jak również rozmodlonych wraz z kapłanami i siostrami zakonnymi – krzewicielami wiary. Bartolo Longo, który w XIX w znalazł się pod wpływami masonerii- która m.in. odciągała ludzi od… Czytaj więcej »

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…