Ola: nowenna „niewysłuchana”

Witam. Długo zwlekałam z napisaniem świadectwa, ponieważ zastanawiałam się, co ja w ogóle powinnam przekazać ludziom. Odmawiałam nowennę końcem ubiegłego roku będąc w ciąży, w intencji szczęśliwego narodzenia mojego Synka (ciąża trudna, leżąca, zagrożona porodem przedwczesnym). Podczas odmawiania nowenny czułam spokój, że Matka Boża ma mnie w swojej opiece i...
Przeczytaj całość

Katarzyna: Dar macierzyństwa

Mam 34 lata, przez kilkanaście lat żyłam bez Boga. To były lata wypełnione wieloma nałogami i imprezami, i wydawało mi się, że wszystko jest dobrze.Przeczytaj Katarzyna: Dar macierzyństwa
Przeczytaj całość

Marzena: On chce ślubu ale ja się ciągle boję

Kto nie jest pewien niech zaufa Matce, niech powierzy jej swoje życie
Przeczytaj całość

Małgorzata: Dziękuję Ci Maryjo

Jakiś czas temu byłam w strasznym stanie. Problemy w pracy, domu. Prosiłam Maryję o pomoc. Szukałam w internecie różnej pomocy i natknęłam się na Nowennę Pompejańską. Byłam tak zdesperowana, że postanowiłam zacząć się nią modlić. Byłam pełna nadziei, że mi pomoże. A czytając inne świadectwa dostawałam dużo siły, że będzie dobrze. Modliłam się o dobrą pracę
Przeczytaj całość

Lidia: ponownie zostałam wysłuchana

Szczęść Boże. Moja 7 nowennę odmówiłam w intencji dobrego wyniku egzaminu gimnazjalnego mojej siostrzenicy. Przez cały okres trwania nauki szkolnej miała ogromne trudności z przedmiotami ścisłymi oraz ortografią, ze względu na dysleksję i dyskalkulię. Moja siostra a jej matka będąca nauczycielką sama dużo z nią pracowała i wydawała sporo pieniędzy...
Przeczytaj całość

Prośby o modlitwę

Gabrysia: Mam bardzo duże kłopoty finansowe. Rozpoczełam modlitwę pompejańską może tym razem się stanie cud. JEśli ktoś może mnie wspomóc w mojej prośbie i modlitwię to bardzo proszę.

Joanna: Ja też mam ogromne problemy finansowe i też bardzo proszę o wsparcie w modlitwie.To okropne:modlić się o pieniądze, ale nie mam wyjścia.

Módlmy się też w intencji p. Danuty, która wielokrotnie prosi w komentarzach o pomoc

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

28 komentarzy do "Prośby o modlitwę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Ja też mam ogromne problemy finansowe i też bardzo proszę o wsparcie w modlitwie.To okropne:modlić się o pieniądze, ale nie mam wyjścia.

bankrutka
Użytkownik
bankrutka

KOCHANI,ja też mam ogromne długi,firma straciła płynność,nie jesteśmy w stanie tego spłacić.Może połączmy się w modlitwie i we wspólnych inicjatywach?

Anna MM
Gość
Anna MM

U mnie też nie wesoło. Dwóch synów mam bez pracy. Jeden pracuje za nędzne grosze. Ja powinnam zamknąć firmę bo nie przynosi dochodu. Już mamy długi i co miesiąc wchodzimy w większe. Proponuję, umówmy się, że np. o godz. 22.00 chwytamy wszyscy za różańce i odmawiamy wszyscy np. tajemnicę radosną nawiedzenie świętej Elżbiety z rozważaniem: „Błogosławionaś jesteś któraś uwierzyła, że spełnią się słowa powiedziane Ci od Pana”

…Bo Ty Boże, Stwórco, powołałeś nas do szczęścia i radości. Pokaż nam nasze powołanie i wąską ścieżkę która prowadzi nas do Ciebie.

eliza
Gość

Kochana

u mnie z tą 22 gą to marne szanse,bo mam małe dzieci,ale pomysł dobry:)

Anna MM
Gość
Anna MM

Elizo, to jest tylko 10 x Zdrowaś Maryjo, od 2 do 3 minut. Dzieciom na paluszkach odmawiaj. Ja odmawiałam już na jabłuszkach, winogronach… a teraz przez telefon z JPII.
Błogosławię Ciebie i Twoje dzieciątka.
Z małymi dziećmi jesteś taka bardzo Maryjna – niech dobra i miłosierna Mateńka przytula Was do swojego serca i prowadzi do swojego syna Jezusa.

eliza
Gość

Dziękuję:)

urszula
Gość
urszula

Mamy wypowiedxiane umowy kredytowe, zajęte rachunki bankowe i grożbę utraty domu a mimo to WIERZĘ, że unikniemy egzekucji bo chociaż mój mąż ma pracę to na chwile a ja też jestem na zasiłku dla bezrobotnych to UFAM MU i proszę Matkę Najświętrzą o pomoc. Przyłączam się do modlitwy.

eliza
Gość

Bogu dzięki za każdą z Was:)

Maria
Gość

Również mam ogromne problemy finansowe.Módlmy się wspólnie za siebie z nadzieją,że zostaniemy wysłuchani.Nigdy nie modliłam sie o pieniądze,bo zawsze dla mnie wazne było BYĆ a nie MIEĆ.Boże dopomóż.

eliza
Gość

I zapewne jest nadal bardziej BYĆ niż MIEĆ,czasem w życiu tak bywa,że i tego musimy doświadczyć:)Dziękuję,że jesteś:)

Maria
Gość

Tak dobrze być w Rodzinie,w której jesteśmy akceptowani,dziękuję „eliza”

Gosia
Gość

Całym sercem błagam Wszystkich o wspólną modlitwę. Lawina problemów przygniotła mnie. Mam ułomnego wnuczka , dzieci zdecydowały się po 6 latach dać życie kolejnemu dziecku. Ciąża Córki jest zagrożona. Mąż od roku jest w trakcie diagnostyki , ujawniają się poważne zaburzenia. Jestem jedynym żywicielem Rodziny , sytuacja materialna stała się okrutna.Boże, nie udźwignę tego Krzyża sama, bez opieki Matki, która wszystko może…Jeżeli możesz, odmów w intencji mojej Rodziny choć jeden paciorek..

eliza
Gość

Św.Józefie,Opiekunie Rodzin,Troskliwy Obrońco Chrystusa weź wraz z Maryją pod opiekę nasze rodziny i ich trudności…. Maryjo,uzdrowienie chorych-módl się za nami.Duchu św.który znasz zamysł Boży dla każdego z nas,błogosław i wypełnij sobą,swymi darami nasze serca,umocnij siły i uzdrawiaj.Amen,

Maria
Gość

Gosiu współczuję Ci bardzo, ale pamiętaj,że masz nas. W miarę swoich możliwości będę się modlić w Twojej intencji.Módl się Gosiu również do Ducha św,On Cię poprowadzi.

Marysiaa
Gość
Marysiaa

módlmy się za siebie 🙂 musimy zaufać Maryi :)!

urszula
Gość
urszula

Rozumiem, że dzisiaj o 22, również 2 tajemnica radosna?
Pozdrawiam Was w Panu.

Anna MM
Gość
Anna MM

Tak.

eliza
Gość

Kochane
dziękuję,że JESTEŚMY RAZEM:) Sama świadomość daje ukojenie:) Niech Dobry Bóg przez i w Sercu Maryi błogosławi nam w każdym momencie.

Joanna
Gość
Joanna 2 do Anny MM i Joanny 1 i innych zainteresowanych – któż z nas nie chciałby być bogaty? Czasami jednak chęć bycia bogatym może być podszeptem Diabła(niestety on też jest żywy i trzeba mieć tego świadomość- bo uleganie złudzeniu że go nie ma jest jego największym podstępem). Myślę,że osłonowo ( jak przy antybiotyku)należałoby prosić Boga o realizację naszych potrzeb finansowych z jednoczesnym ofiarowniem modlitwy o dobre rozporządzanie tymi pieniędzmi, które Bóg nam ofiaruje i wdzięczność dozgonną. Jednoczmy się więc myślą i modlitwą o tej 22 każdego dnia, przy 2 tajemnicy radosnej,na tych parę minut, w intencji o poprawę naszych… Czytaj więcej »
Anna MM
Gość
Anna MM
Myślę, że nasze modlitwy o godz. 22 niosą w sobie obydwie te intencje i na pewno nikt na tym forum nie zapomni o podziękowaniu za dary Maryi. Uważam też, że Maryja która miażdży głowę węża, wie dobrze czy nasze intencje są szczere i taka niedorzeczność jak spełnianie podszeptów szatana – nie może mieć miejsca – nawet w naszych myślach. Nie mam też najmniejszych wątpliwości, że osoby modlące się o poprawę warunków finansowych, nie mają na myśli bogactwa. A przy dysponowaniu niekiedy naprawdę groszami nauczyły się rozporządzać dobrze każdą złotówką, dziesięć razy zastanawiając się na co ją wydać, którą dziurę załatać.… Czytaj więcej »
Joanna
Gość

Niech BÓG za pośrednictwem NAJŚWIĘTSZEJ PANIENKI obdarzy nas według naszych potrzeb, byśmy mogli żyć godnie i wspierać się wzajemnie i z pomocą BOŻĄ zasłużyć na życie wieczne w NIEBIE.

urszula
Gość
urszula

Myślę, że żadna z nas nie prosi o bogactwo i nie ma żadnych wątpliwości co do działania złego. Prosimy o normalność w moim przypadku błagam o rozwiązanie problemów materialnych a przede wszystkim stałą pracę (zlecenia)dla mojego męża.

Maryjo bądź z nami o 22 w spotkaniu z Elżbietą, BŁAGAM CIĘ.

urszula
Gość
urszula

Wczoraj zakończyłam 2 Nowennę i otrzymałam światło od Naszej Mamy, dzisiaj zaczynam od nowa. Oczywiście o 22-giej będę obecna.

Beata
Gość

pani urszulo prosz eo kontakt moje gg 8668374 pozdrawiam beata

Anna MM
Gość
Anna MM
Kochani! Czy zgadzacie się na dorzucenie jeszcze 10 Zdrowaś Maryjo,(po 9 dniach odmawiania w powyższych intencjach czyli od 20 grudnia)- tajemnicy światła Przemienienie Pańskie na Górze Tabor w intencji: ” o żywą wiarę, świętość oraz łaski Boże dla kapłanów, sióstr zakonnych i powołanych do stanu duchownego.” lub jeśli ktoś może: Poniżej prośba skierowana do katolików w całej Polsce (ja dostałam mailem): Do ogłoszeń parafialnych w niedzielę 09.12.2012r. lub najpóźniej 16.12.2012r. ( na terenie diecezji szczecińskokamieńskiej ). Sekretariat Różańca Pompejańskiego przy parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Barzkowicach serdecznie dziękuje Wszystkim biorącym udział w Nowennie Pompejańskiej za Ojczyznę. W dniu… Czytaj więcej »
Ania
Gość
jestem w trakcie odmawiania mojej pierwszej Nowenny Pompejańskiej, dziś 25 dzień modlitwy i dziś po raz pierwszy poczułam, odmawiając część radosną Różańca Świętego, tajemnicę piątą – znalezienie Pana Jezusa w Świątyni – poczułam, że otrzymałam łaskę o którą się modlę. Modlę się o miłość, taką prawdziwą bezwarunkową, modlę się za człowieka, którego bezgranicznie kocham, aby opuściły go wątpliwości i otrzymał dar miłości. Nie wiem, czy moja prośba została wysłuchana ale po raz pierwszy w życiu poczułam taką pewność, że tak. Gdy zamknęłam oczy najpierw widziałam oczy Maryji, a potem oczy mojego ukochanego. Mocno wierzę w to, że Maryja dała mi… Czytaj więcej »
Joanna
Gość
Joanna

Od trzech lat odmawiam NP, czasem mam problemy.
Zawsze trzeba się postarać o odmówienie tajemnicy radosnej rano a potem w ciągu dnia następne. Kiedy dochodzi południe a ja jeszcze nie odmówiłam żadnej
części różańca, wtedy zwracam się z prośbą do Bł.Bartola Longo o pomoc w odmówieniu nowenny w dniu
dzisiejszym – zawsze mi pomaga, jeszcze nigdy mnie nie
zawiódł.Potem cieszę się, podziwiam jak On to robi,że zawsze mnie zmobilizuje i znajdzie czas na modlitwę.
Nowenna jest ciężka ale wciąga i dużo dobrego robi w życiu odmawiającego. Pozdrawiam wszystkich odmawiających NP.

Joanna
Gość
Trwam codzinneie o godz. 22 w modlitwie za godne życie i pomoc finansową, i o pracę choćby dorywczą,i o napotykanie na drodze życia życzliwych ludzi dla tych wszystkich, którzy tej pomocy potrzebują i o wstawiennictwo Najświętszej Panienki i proszą. Ale podpisuję się również pod potrzebą wzmożonej modlitwy za Ojczyznę,by politycy patrioci zostali docenieni przez społeczeństwo i mieli siłę przebicia i zdziałania dobrych rzeczy dla świata i dla ludzi tych zwykłych, zapracowanych i zatroskanych,jak również rozmodlonych wraz z kapłanami i siostrami zakonnymi – krzewicielami wiary. Bartolo Longo, który w XIX w znalazł się pod wpływami masonerii- która m.in. odciągała ludzi od… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!