Prośby o modlitwę

Gabrysia: Mam bardzo duże kłopoty finansowe. Rozpoczełam modlitwę pompejańską może tym razem się stanie cud. JEśli ktoś może mnie wspomóc w mojej prośbie i modlitwię to bardzo proszę.

Joanna: Ja też mam ogromne problemy finansowe i też bardzo proszę o wsparcie w modlitwie.To okropne:modlić się o pieniądze, ale nie mam wyjścia.

Módlmy się też w intencji p. Danuty, która wielokrotnie prosi w komentarzach o pomoc

28 myśli na temat „Prośby o modlitwę

 1. Ja też mam ogromne problemy finansowe i też bardzo proszę o wsparcie w modlitwie.To okropne:modlić się o pieniądze, ale nie mam wyjścia.

 2. KOCHANI,ja też mam ogromne długi,firma straciła płynność,nie jesteśmy w stanie tego spłacić.Może połączmy się w modlitwie i we wspólnych inicjatywach?

  • U mnie też nie wesoło. Dwóch synów mam bez pracy. Jeden pracuje za nędzne grosze. Ja powinnam zamknąć firmę bo nie przynosi dochodu. Już mamy długi i co miesiąc wchodzimy w większe. Proponuję, umówmy się, że np. o godz. 22.00 chwytamy wszyscy za różańce i odmawiamy wszyscy np. tajemnicę radosną nawiedzenie świętej Elżbiety z rozważaniem: „Błogosławionaś jesteś któraś uwierzyła, że spełnią się słowa powiedziane Ci od Pana”

   …Bo Ty Boże, Stwórco, powołałeś nas do szczęścia i radości. Pokaż nam nasze powołanie i wąską ścieżkę która prowadzi nas do Ciebie.

    • Elizo, to jest tylko 10 x Zdrowaś Maryjo, od 2 do 3 minut. Dzieciom na paluszkach odmawiaj. Ja odmawiałam już na jabłuszkach, winogronach… a teraz przez telefon z JPII.
     Błogosławię Ciebie i Twoje dzieciątka.
     Z małymi dziećmi jesteś taka bardzo Maryjna – niech dobra i miłosierna Mateńka przytula Was do swojego serca i prowadzi do swojego syna Jezusa.

 3. Mamy wypowiedxiane umowy kredytowe, zajęte rachunki bankowe i grożbę utraty domu a mimo to WIERZĘ, że unikniemy egzekucji bo chociaż mój mąż ma pracę to na chwile a ja też jestem na zasiłku dla bezrobotnych to UFAM MU i proszę Matkę Najświętrzą o pomoc. Przyłączam się do modlitwy.

 4. Również mam ogromne problemy finansowe.Módlmy się wspólnie za siebie z nadzieją,że zostaniemy wysłuchani.Nigdy nie modliłam sie o pieniądze,bo zawsze dla mnie wazne było BYĆ a nie MIEĆ.Boże dopomóż.

 5. Całym sercem błagam Wszystkich o wspólną modlitwę. Lawina problemów przygniotła mnie. Mam ułomnego wnuczka , dzieci zdecydowały się po 6 latach dać życie kolejnemu dziecku. Ciąża Córki jest zagrożona. Mąż od roku jest w trakcie diagnostyki , ujawniają się poważne zaburzenia. Jestem jedynym żywicielem Rodziny , sytuacja materialna stała się okrutna.Boże, nie udźwignę tego Krzyża sama, bez opieki Matki, która wszystko może…Jeżeli możesz, odmów w intencji mojej Rodziny choć jeden paciorek..

  • Gosiu współczuję Ci bardzo, ale pamiętaj,że masz nas. W miarę swoich możliwości będę się modlić w Twojej intencji.Módl się Gosiu również do Ducha św,On Cię poprowadzi.

  • Św.Józefie,Opiekunie Rodzin,Troskliwy Obrońco Chrystusa weź wraz z Maryją pod opiekę nasze rodziny i ich trudności…. Maryjo,uzdrowienie chorych-módl się za nami.Duchu św.który znasz zamysł Boży dla każdego z nas,błogosław i wypełnij sobą,swymi darami nasze serca,umocnij siły i uzdrawiaj.Amen,

   • Kochane
    dziękuję,że JESTEŚMY RAZEM:) Sama świadomość daje ukojenie:) Niech Dobry Bóg przez i w Sercu Maryi błogosławi nam w każdym momencie.

    • Joanna 2 do Anny MM i Joanny 1 i innych zainteresowanych – któż z nas nie chciałby być bogaty? Czasami jednak chęć bycia bogatym może być podszeptem Diabła(niestety on też jest żywy i trzeba mieć tego świadomość- bo uleganie złudzeniu że go nie ma jest jego największym podstępem). Myślę,że osłonowo ( jak przy antybiotyku)należałoby prosić Boga o realizację naszych potrzeb finansowych z jednoczesnym ofiarowniem modlitwy o dobre rozporządzanie tymi pieniędzmi, które Bóg nam ofiaruje i wdzięczność dozgonną.
     Jednoczmy się więc myślą i modlitwą o tej 22 każdego dnia, przy 2 tajemnicy radosnej,na tych parę minut, w intencji o poprawę naszych finansów, zarówno przed dokonaniem się w naszym życiu cudu finansowego, jak również po nim w intencji dziękczynnej oraz błagalnej dla innych.

     • Myślę, że nasze modlitwy o godz. 22 niosą w sobie obydwie te intencje i na pewno nikt na tym forum nie zapomni o podziękowaniu za dary Maryi.
      Uważam też, że Maryja która miażdży głowę węża, wie dobrze czy nasze intencje są szczere i taka niedorzeczność jak spełnianie podszeptów szatana – nie może mieć miejsca – nawet w naszych myślach. Nie mam też najmniejszych wątpliwości, że osoby modlące się o poprawę warunków finansowych, nie mają na myśli bogactwa.
      A przy dysponowaniu niekiedy naprawdę groszami nauczyły się rozporządzać dobrze każdą złotówką, dziesięć razy zastanawiając się na co ją wydać, którą dziurę załatać.

      Czasami trzeba stanąć po drugiej stronie lustra, żeby to zrozumieć. Trzeba być biednym, żeby zrozumieć jego potrzeby.

      Jest takie ćwiczenie:
      trzeba stanąć przy oknie
      i zobaczyć co widać za szybą.
      A później stanąć przed lustrem
      i co widzisz. Wystarczy trochę srebra…

 6. Niech BÓG za pośrednictwem NAJŚWIĘTSZEJ PANIENKI obdarzy nas według naszych potrzeb, byśmy mogli żyć godnie i wspierać się wzajemnie i z pomocą BOŻĄ zasłużyć na życie wieczne w NIEBIE.

 7. Myślę, że żadna z nas nie prosi o bogactwo i nie ma żadnych wątpliwości co do działania złego. Prosimy o normalność w moim przypadku błagam o rozwiązanie problemów materialnych a przede wszystkim stałą pracę (zlecenia)dla mojego męża.

  Maryjo bądź z nami o 22 w spotkaniu z Elżbietą, BŁAGAM CIĘ.

 8. Wczoraj zakończyłam 2 Nowennę i otrzymałam światło od Naszej Mamy, dzisiaj zaczynam od nowa. Oczywiście o 22-giej będę obecna.

 9. Kochani!
  Czy zgadzacie się na dorzucenie jeszcze 10 Zdrowaś Maryjo,(po 9 dniach odmawiania w powyższych intencjach czyli od 20 grudnia)- tajemnicy światła Przemienienie Pańskie na Górze Tabor w intencji: ” o żywą wiarę, świętość oraz łaski Boże dla kapłanów, sióstr zakonnych i powołanych do stanu duchownego.”

  lub jeśli ktoś może:

  Poniżej prośba skierowana do katolików w całej Polsce
  (ja dostałam mailem):

  Do ogłoszeń parafialnych
  w niedzielę 09.12.2012r. lub najpóźniej 16.12.2012r.
  ( na terenie diecezji szczecińskokamieńskiej ).

  Sekretariat Różańca Pompejańskiego przy parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Barzkowicach serdecznie dziękuje Wszystkim biorącym udział w Nowennie Pompejańskiej za Ojczyznę.
  W dniu 14 grudnia kończy się 10 cykl tej modlitwy. Cieszy, że coraz więcej ludzi sięga po tę formę modlitwy różańcowej. W dniu 27 grudnia w liturgiczne wspomnienie Św. Jana Ewangelisty – umiłowanego ucznia Pana Jezusa, rozpoczniemy 11 cykl Nowenny za Ojczyznę. Nowy Temat brzmi:

  „Maryjo, w Roku Wiary prosimy o żywą wiarę, świętość oraz łaski Boże dla kapłanów, sióstr zakonnych i powołanych do stanu duchownego.”

  Nowennę zakończymy 18 luty 2013 r.

  Ks. Jacek Skowroński
  Promotor Różańca Pompejańskiego
  Archidiecezji Szczecińskokamieńskiej.

 10. jestem w trakcie odmawiania mojej pierwszej Nowenny Pompejańskiej, dziś 25 dzień modlitwy i dziś po raz pierwszy poczułam, odmawiając część radosną Różańca Świętego, tajemnicę piątą – znalezienie Pana Jezusa w Świątyni – poczułam, że otrzymałam łaskę o którą się modlę. Modlę się o miłość, taką prawdziwą bezwarunkową, modlę się za człowieka, którego bezgranicznie kocham, aby opuściły go wątpliwości i otrzymał dar miłości.
  Nie wiem, czy moja prośba została wysłuchana ale po raz pierwszy w życiu poczułam taką pewność, że tak. Gdy zamknęłam oczy najpierw widziałam oczy Maryji, a potem oczy mojego ukochanego. Mocno wierzę w to, że Maryja dała mi łaskę, o którą proszę.
  Jeszcze tyle dni modlitwy przede mną, proszę o jedno Zdrowaś Maryjo…. w mojej intencji, abym wytrwała do końca mojej Nowenny i aby podszepty złego nie rozpraszały mnie podczas modlitwy.

  • Od trzech lat odmawiam NP, czasem mam problemy.
   Zawsze trzeba się postarać o odmówienie tajemnicy radosnej rano a potem w ciągu dnia następne. Kiedy dochodzi południe a ja jeszcze nie odmówiłam żadnej
   części różańca, wtedy zwracam się z prośbą do Bł.Bartola Longo o pomoc w odmówieniu nowenny w dniu
   dzisiejszym – zawsze mi pomaga, jeszcze nigdy mnie nie
   zawiódł.Potem cieszę się, podziwiam jak On to robi,że zawsze mnie zmobilizuje i znajdzie czas na modlitwę.
   Nowenna jest ciężka ale wciąga i dużo dobrego robi w życiu odmawiającego. Pozdrawiam wszystkich odmawiających NP.

 11. Trwam codzinneie o godz. 22 w modlitwie za godne życie i pomoc finansową, i o pracę choćby dorywczą,i o napotykanie na drodze życia życzliwych ludzi dla tych wszystkich, którzy tej pomocy potrzebują i o wstawiennictwo Najświętszej Panienki i proszą.
  Ale podpisuję się również pod potrzebą wzmożonej modlitwy za Ojczyznę,by politycy patrioci zostali docenieni przez społeczeństwo i mieli siłę przebicia i zdziałania dobrych rzeczy dla świata i dla ludzi tych zwykłych, zapracowanych i zatroskanych,jak również rozmodlonych wraz z kapłanami i siostrami zakonnymi – krzewicielami wiary.
  Bartolo Longo, który w XIX w znalazł się pod wpływami masonerii- która m.in. odciągała ludzi od Boga, szerząc kult satanizmu, spirytyzmu itp. był do jakiegoś czasu mistrzem w czynieniu zła, ale – być może dzięki wstawiennictwu swych pobożnych rodziców, nawrócił się i stał się krzewicielem prawdziwej-dobrej wiary niosącej dla świata nadzieję na zbawienie. Sam okupił skruchą i gorliwą modlitwą swoje błędy i uzyskał u Boga przebaczenie. Jego przykład- jest to wielka nadzieja dla spraw wydawałoby się zaprzepaszczonych. Jeśli z pokorą, wiarą i ufnością będziemy nieustannie błagać o przywrócenie godności ludzkiej na ziemi i o siłę do stawania w jej obronie, to osłabimy, a może wręcz wyplenimy szerzące się zło.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!