P: Nowa praca

Dziękuję Bogu za wysłuchanie mojej modlitwy i odnalezinie pracy w zawodzie. Nowenna jest niezwykle ciężką jest jednak niczym w poruwnaniu z zalewem łaski który po niej przychodzi. Po tym jak z wielkimi problemami skończyłem politechnike miałem ogromne problemy znalezieniem pracy w zawodzie.
Read More

Marianka: Umowa na cały etat

Witam, swoją przygodę z nowenną zaczełam już kilka lat temu. To wspaniała modlitwa która daje, siłę, nadzieję.Ponad dwa lata temu po ponad 12 latach zostałam zwolniona. Długo szukałam pracy, ale znajdywałam tylko chwilowe zajecia bez umowy.
Read More

Ewa: Zmiany we mnie

Nowennę Pompejańską odmawiam z przerwami od roku. To już 5, albo 6 intencji. Wiem, że wszystkie zostały wysłuchane, chociaż spektakularnych efektów nie widać. Ale zmiany są przede wszystkim we mnie. Wiem, że głównie ode mnie zależy, czy to o co proszę się spełni. To ja muszę działać i dążyć do realizacji tych próśb. A modlitwa mi w tym pomaga. Daje spokój i siłę.
Read More

Bartek: Brak pracy i frustracja

Pierwszy raz zacząłem odmawiać NP kilka lat temu. Po mimo dobrego wykształcenia i kilku lat doświadczenia zawodowego, znalazłem się w sytuacji że nie mogłem znaleźć pracy poprzez dłuższy czas i zaczęło mnie to wpędzać w depresję.
Read More

Zofia: Wyrwanie z sideł alkoholizmu

Obecnie mój syn ma 40 lat, dwoje dzieci i żonę. Pił od 20 roku życia. Nałóg dawał znać o sobie w coraz bardziej tragiczny sposób. Modliłam się cały czas gorąco. Odprawianych było też dużo Mszy Świętych w Pompejach w jego intencji. Zły nie odpuszczał, atakował coraz okrutniej.
Read More

Lucyna: miłość Jezusa

Witam, odmawiam poczatek czesci błagalnej. Myślałam, że będzie to dla mnie bardzo trudne wyzwanie ale modlitwa przynosi mi duzo wewnetrznego spokoju i czesto wrecz czuje miłość ze strony Matki Bożej podczas modlitwy. Główna intencja na razie nie spełnila się,ale wierze,że i na nia przyjdzie czas. Odkąd odmawiam NP czuję, że mimo wielu ran, która zadałam Jezusowi, ON i tak mnie kocha.Po zakończeniu tej nowenny mam zamiar odmawiać druga w innej intencji.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Lucyna: miłość Jezusa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
IJMaria
Gość
IJMaria

Piękne są kazania ks. Pawlukiewicza z kościoła św. Anny w Warszawie. Wszystkim polecam. Można posłuchać na you tube. Tylko nie zgadzam się z jego jednym stwierdzeniem, że księża byliby bezrobotni, gdyby już zła nie było na świecie, albo że rodzice byliby niezadowoleni, gdyby ich dzieci były zawsze grzeczne, że nudziliby się wtedy. Ale ponieważ jego kazania są bardzo spontaniczne,a jeszcze wiele nam brakuje do osiągnięcia ideału w każdej dziedzinie życia,to pewnie zmieniłby zdanie i dał nową receptę, jak żyć pełnią życia w zgodzie z samym sobą i z wolą Bożą. zastanowieniu się

Obrazki z nowenną pompejańską?