Justyna: łaska macierzyństwa

Po długim oczekiwaniu przyszedł czas na radowanie się z owoców modlitwy przed Matką , która wyprosiła nam u Boga łaskę rodzicielstwa. Nowennę zaczęliśmy odmawiać w środę popielcową i jakiś czas później z drżeniem serc oczekiwaliśmy pozytywnego wyniku testu ciążowego. Czas ciąży obfitował w wiele łask i wiele pokus które dzięki modlitwie udało się pokonać.

24.11.2012 roku przyszła na świat nasza córeczka Marysia. Maleństwo jest zdrowe i silne. Jesteśmy przekonani, że jest z nami dzięki sile modlitwy za którą dzisiaj z serca każdemu chcemy podziękować i z serca chcemy polecić.

Prosimy więc dzisiaj nie rezygnujcie z modlitwy! Bóg jest bogaty w miłosierdzie.

Pozostając w modlitewnym trwaniu prosimy o modlitwę za naszą Marysię- o wszelkie łaski dla niej potrzebne.

Chwała Panu!
Justyna, Piotr i Maria

 

,,Ty bowiem utworzyłeś moje nerki,
Ty utkałeś mnie w łonie mej matki.
Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie,
godne podziwu są Twoje dzieła.
I dobrze znasz moją duszę,
nie tajna Ci moja istota,
kiedy w ukryciu powstawałem,
utkany w głębi ziemi.”

Anna: Wiara czyni cuda :)

Nowennę odnalazłam w momencie mojej próby, choć może to ona mnie odnalazła. Obecnie jestem w 6 m-cu wyczekiwanej ciąży. O dziecko staraliśmy się z mężem ok 6 lat ( w tym 3 ciąże zakończyły się niepowodzeniem). Tym razem wszystko układało się pomyślnie do momentu pierwszych dokładniejszych badań, na których wyszło...
Przeczytaj

Bożena: Leczenie mamy

W kwietniu mama dowiedziała się o raku jelita, pierwsza operacja w maju nie udała się i mama otrzymała jakby wyrok na siebie, nowotwór nieoperacyjny i w perspektywie tylko chemioterapia, która jak mówił lekarz i tak na ten rodzaj nie zadziała.
Przeczytaj

Iwona: Jak się odwdzięczyć Tobie Maryjo?

Chodzimy razem z mężem na pielgrzymki za ręce, modlimy się. To tylko kilka Łask które otrzymałam, bo było ich mnóstwo, a wszystko dzięki Tej cudownej Nowennie ,Maryjo kocham Ciebie i dziękuję z całego serca.
Przeczytaj

Aneta: Łaska zdrowia dla mamy

Pragnę napiść o mojej przygodzie z nowenną pompejańską. Kiedyś moja córka odmawiała tą nowenne.Ja bardzo długo zwlekałam z podjęciem tej decyzji. Aż w święta Bożego Narodzenia moją kochaną mamę zabrało pogotowie postanowiłam podjąć nowę pompejańską. Na początku było bardzo ciężko. Codziennie dowiadywałam się o nowych chorobach. Wyniki były złe. Podejrzewano nawet guz w głowie.
Przeczytaj

Artur: Zdrowie siostry

Nowenna Pompejańska to piękna, bardzo skuteczna modlitwa. Polecam ją wszystkim, trzeba tylko wierzyć do końca i nie poddawać się gdy wystąpią jakieś trudności, a na pewno zostaniemy wysłuchani!
Przeczytaj

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MarcinAngelikaNiezapominajka Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Niezapominajka
Gość
Niezapominajka

Czyżby imię córeczki nieprzypadkowe?:)

Angelika
Gość
Angelika

Czy wychodzi na to że zaszłam w ciąże zaraz jak zaczęłaś odmawiać, tak? Również staramy się o dziecko, w tamtym roku poroniłam. Wczoraj zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską, proszę módlcie się na nas, aby Maryja obdarzyła nas takim skarbem.

Marcin
Gość
Marcin

Powodzenia w wytrwałości i modlitwie! Miałem z żoną identyczną sytuację do Twojej z tym, że nie wiedziałem wówczas o nowennie Pompejańskiej i modliliśmy się o wstawiennictwo do Jana Pawła II. Dziś cieszymy się 13-miesięczną córeczką. Wierzę, że Wam się uda. Odkryłem Nowennę Pompejańską i zakochałem się w tej modlitwie!