Robert: Zdroje łask

Daję swoje świadectwo po raz pierwszy ,a odmawiam Nowennę już ponad trzy lata więc chyba najwyższy czas☺Nowennę odmawiałem bez przerwy do 08.02 .2017 .Przeczytaj Robert: Zdroje łask
Przeczytaj całość

Sylwia: Podziękowanie za zdany egzamin

Pragnę podziękować Matce Bożej Królowej Różańca Świętego za wysłuchanie mojej modlitwy i pomoc w zdaniu egzaminu zawodowego. To był dla mnie trudny czas i miałam sporo różnych "porażek" za sobą, ale zawierzyłam swoją sprawę Matce Bożej Królowej Różańca Świętego. Przed egzaminem, razem z rodzicami (i kilkoma innymi osobami) odmówiliśmy nowennę...
Przeczytaj całość

Marcin: Jezu, ufam Tobie. Cały jestem twój.

Mam 18 lat i moja wiara nigdy dotąd nie była tak duża jednak wciąż mi wiele brakuje, ciągle Bóg mnie poucza.
Przeczytaj całość

Monika: Pewnej nocy ukazał mi się Pan Jezus.

Początki były ciężkie, w czasie odmawiania zawsze bylam bardzo śpiąca, bałam się nocy budziłam sie często o 3 i po prosu się bałam... Wiedziałam że tak działa zły i dlatego się nie poddałam trwałam w modlitwie.
Przeczytaj całość

SZK: Teraz jesteśmy szczęśliwym małżeństwem

Chciałbym poświadczyć o skuteczności tej modlitwy. Bardzo skrzywdziłem bliską mi osobę przez co odeszła ode mnie i mocno cierpiałem z tego powodu. O nowennie przeczytałem przez przypadek w internecie i zacząłem ją odmawiać w intencji naprawienia zepsutych przeze mnie relacji.
Przeczytaj całość

Justyna: łaska macierzyństwa

Po długim oczekiwaniu przyszedł czas na radowanie się z owoców modlitwy przed Matką , która wyprosiła nam u Boga łaskę rodzicielstwa. Nowennę zaczęliśmy odmawiać w środę popielcową i jakiś czas później z drżeniem serc oczekiwaliśmy pozytywnego wyniku testu ciążowego. Czas ciąży obfitował w wiele łask i wiele pokus które dzięki modlitwie udało się pokonać.

24.11.2012 roku przyszła na świat nasza córeczka Marysia. Maleństwo jest zdrowe i silne. Jesteśmy przekonani, że jest z nami dzięki sile modlitwy za którą dzisiaj z serca każdemu chcemy podziękować i z serca chcemy polecić.

Prosimy więc dzisiaj nie rezygnujcie z modlitwy! Bóg jest bogaty w miłosierdzie.

Pozostając w modlitewnym trwaniu prosimy o modlitwę za naszą Marysię- o wszelkie łaski dla niej potrzebne.

Chwała Panu!
Justyna, Piotr i Maria

 

,,Ty bowiem utworzyłeś moje nerki,
Ty utkałeś mnie w łonie mej matki.
Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie,
godne podziwu są Twoje dzieła.
I dobrze znasz moją duszę,
nie tajna Ci moja istota,
kiedy w ukryciu powstawałem,
utkany w głębi ziemi.”

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Justyna: łaska macierzyństwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Niezapominajka
Gość
Niezapominajka

Czyżby imię córeczki nieprzypadkowe?:)

Angelika
Gość
Angelika

Czy wychodzi na to że zaszłam w ciąże zaraz jak zaczęłaś odmawiać, tak? Również staramy się o dziecko, w tamtym roku poroniłam. Wczoraj zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską, proszę módlcie się na nas, aby Maryja obdarzyła nas takim skarbem.

Marcin
Gość
Marcin

Powodzenia w wytrwałości i modlitwie! Miałem z żoną identyczną sytuację do Twojej z tym, że nie wiedziałem wówczas o nowennie Pompejańskiej i modliliśmy się o wstawiennictwo do Jana Pawła II. Dziś cieszymy się 13-miesięczną córeczką. Wierzę, że Wam się uda. Odkryłem Nowennę Pompejańską i zakochałem się w tej modlitwie!

Obrazki z nowenną pompejańską?