Gosia: Modlitwa zdziałała cuda

Szczesc Boze, chcialabym sie podzielic z Wami moja historia zwiazana z Nowenna Pompejanska. Tak jak obiecujemy w modlitwie, powinnisni poprzez swiadectwo rozpowszechnic nowenne. Nic nie dzieje sie w zyciu bez przyczyny i moja Nowenne rozpoczelam dzieki mojej przyjaciolce, ktorej wyslalam kiedys rekolekcje Ojca Adama Szustaka. Ona tak bardzo sie wciagnela w jego codzienne filmiki ze kiedys powiedziala mi ze zaczyna Nowenne Pompejanska i z ciekawosci zaczelam o niej czytać.
Przeczytaj

Barbara: świadectwo łaski

Nowenne,ktora odmawialam z mezem zaczelismy 14 lutego w walentynki.Czesto braly tez udzial nasze dzieci,odmawialy czasami czesc nowenny,co sprawialo nam wielka radosc.W trzy dni przed zakonczeniem Nowenny nastapil kryzys ,doszlo do wielkiej klotni miedzy ´mna a mezem.Przeczytaj Barbara: świadectwo łaski
Przeczytaj

Joanna: Modlitwa o łaski w chorobie

Dziękuję Matce Bożej za wszystkie łaski, zamierzam rozpocząć modlitwę 4 raz bo odmawiając modlitwę czuję spokój i wierzę, że wszystko pomyślnie się ułoży.
Przeczytaj

Anna: Maryja wysłuchała nasze prośby

Jestem osobą samotną przed pięćdziesiątką. Dzięki siostrze odkryłam Nowennę Pompejańską. Obecnie jestem w trakcie odmawiania 22 nowenny. Mówię ją już codziennie bez przerwy przez 2 lata. Ona naprawdę uzależnia. Dzięki nowennie pogłębiła się moja wiara, odeszły lęki i troski. Powierzyłam siebie i bliskich Maryi. Czuję radość i ufność w jej dobroć.
Przeczytaj

Anna: Spokój

Witam. Kochani kiedy dowiedziałam się o nowennie bylam zniechecona ponieważ należę do osób nerwowych i niecierpliwych. Z góry skazywalam moja modlitwę na porażkę... Długo zwlekalam z rozpoczęciem tej modlitwy..w końcu pomyślałam sobie ze skoro wszystko do okola działa przeciw temu by rozpocząć modlitwę to musi ona działać cuda. W krótkim...
Przeczytaj

Agnieszka: wiara czyni cuda, czyli rozwiązanie problemów

Kilka miesięcy temu krucho zaczęło się dziać. Brak płynności finansowej plus inne czynniki sprawiły, że cały dorobek mojego życia miał nagle runąć. To było straszne , sytuacja tak tragiczna,że aż nie do wytrzymania. Nie wiedziałam co robić , wszelkie drogi do wyjścia na tkz. prostą były wręcz zamknięte.Przypadkiem – dosłownie przypadkiem natknęłam się właśnie na nowennę pompejańską .Pomyślałam wtedy,że to
jedyna szansa na wyjście z tej matni. Odmawiając różaniec czułam wielką radość i już przy końcu części błagalnej pojawiło się światełko. Potem jak z ekspresu pojawiły się nowe horyzonty.

Dziś widzę , że to nie zbieg okoliczności spowodował to co mnie spotkało, lecz zesłała to na mnie właśnie ONA Królowa Różańca z Pompejów.
Jeżeli wczesniej ktoś by mi opowiedział podobna historię myślę,że pokiwałabym głową tak,tak- dziś inaczej to postrzegam. Choć nie miałam w planach
opisywać tego świadectwem , to szczerze mówiąc jakoś nie mogłam tak obojętnie o tym zapomnieć. Dlatego też piszę o tym byście wiedzieli,że ta modlitwa czyni cuda. Ps. 28.11.12 zaczęłam odmawiać nowa nowennę i chociaż wcześniej zaplanowałam rozpocząć ją dopiero w styczniu – to nie umiałam się pohamować.W ogóle myślę,że już nigdy się od niej nie uwolnię  I cieszę się z tego.:)

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Joanna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość

Życie niesie ze sobą wciąż nowe problemy.Sprostać im samotnie, choćby nawet wokół były osoby życzliwe i chcące dobrze, to ich koncepcje i propozycje mogą być tak różne, że czasami trudno wybrać najlepszą opcję. Wsłuchanie się w podpowiedź płynącą od Boga wymaga trochę skupienia i taką możliwość daje modlitwa. A jeżeli jeszcze jest poparta wstawiennictwem Najświętszej Matki Jezusowej, no to nie ma lepszego doradcy i nadzieji na rozwiązanie wszelkich, nawet trudnych spraw. Raczej jest więcej niż pewne, że kto zacznie się modlić Nowenną Pompejską, choćby nie został w 100 % wysłuchany dostrzeże dobro płynące z tej modlitwy, którą można odmawiać wszędzie… Czytaj więcej »