Gosia: Maryja wie co dla nas najlepsze

Szczesc Boze wszystkim czytajacym te swiadectwa. Odmowilam 4 nowenny i nie moge powiedziec czy sie sprawdzily.
Przeczytaj całość

Zbigniew: Uzdrowienia !

Dziękuję Ci Matko Najświętsza
Przeczytaj całość

Karolina: Pomoc Matki

Chce powiedziec wszystkim ze ta modlitwa naprawde pomaga.Pierwszą nowenne zaczelam odmawiac w lutym tego roku. Prosilam Panne Najswietsza o trzeźwośc mojego meza i o sile dla niego by umial walczyc z nalogiem.mamy czerwiec i moj maz nie pije czwarty miesiąc.Druga nowenne odmawialam w intencji poprawy naszej sytuacji materialnej.w trakcie odmawiania...
Przeczytaj całość

Marzena: Na pewno BÓG jest ze mną

Ale jedno wiem na pewno BÓG jest ze mną dwa razy jego twarz mi się ukazała na niebie .Jestem wdzięczna za wszystko co dzieje się w moim życiu choć wszystkiego nie rozumiem ale to PAN decyduje o naszym życiu i za wszystko chce MU podziękować i MATCE BOŻEJ za łaski.
Przeczytaj całość

Leonarda: Zgoda z dziećmi

To jest moje pierwsze świadectwo. Sądziłam, że nie potrafię tego zrobić. Modlilam się o zgodę w mojej najbliższej rodzinie.
Przeczytaj całość

Agnieszka: wiara czyni cuda, czyli rozwiązanie problemów

Kilka miesięcy temu krucho zaczęło się dziać. Brak płynności finansowej plus inne czynniki sprawiły, że cały dorobek mojego życia miał nagle runąć. To było straszne , sytuacja tak tragiczna,że aż nie do wytrzymania. Nie wiedziałam co robić , wszelkie drogi do wyjścia na tkz. prostą były wręcz zamknięte.Przypadkiem – dosłownie przypadkiem natknęłam się właśnie na nowennę pompejańską .Pomyślałam wtedy,że to
jedyna szansa na wyjście z tej matni. Odmawiając różaniec czułam wielką radość i już przy końcu części błagalnej pojawiło się światełko. Potem jak z ekspresu pojawiły się nowe horyzonty.

Dziś widzę , że to nie zbieg okoliczności spowodował to co mnie spotkało, lecz zesłała to na mnie właśnie ONA Królowa Różańca z Pompejów.
Jeżeli wczesniej ktoś by mi opowiedział podobna historię myślę,że pokiwałabym głową tak,tak- dziś inaczej to postrzegam. Choć nie miałam w planach
opisywać tego świadectwem , to szczerze mówiąc jakoś nie mogłam tak obojętnie o tym zapomnieć. Dlatego też piszę o tym byście wiedzieli,że ta modlitwa czyni cuda. Ps. 28.11.12 zaczęłam odmawiać nowa nowennę i chociaż wcześniej zaplanowałam rozpocząć ją dopiero w styczniu – to nie umiałam się pohamować.W ogóle myślę,że już nigdy się od niej nie uwolnię  I cieszę się z tego.:)

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Agnieszka: wiara czyni cuda, czyli rozwiązanie problemów"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Życie niesie ze sobą wciąż nowe problemy.Sprostać im samotnie, choćby nawet wokół były osoby życzliwe i chcące dobrze, to ich koncepcje i propozycje mogą być tak różne, że czasami trudno wybrać najlepszą opcję. Wsłuchanie się w podpowiedź płynącą od Boga wymaga trochę skupienia i taką możliwość daje modlitwa. A jeżeli jeszcze jest poparta wstawiennictwem Najświętszej Matki Jezusowej, no to nie ma lepszego doradcy i nadzieji na rozwiązanie wszelkich, nawet trudnych spraw. Raczej jest więcej niż pewne, że kto zacznie się modlić Nowenną Pompejską, choćby nie został w 100 % wysłuchany dostrzeże dobro płynące z tej modlitwy, którą można odmawiać wszędzie… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!